Перейти до змісту

Знайомство з Ардісом


Рекомендовані повідомлення

Власне сабж Ardis Stricker. Куплений на тижні. Наїздив сабж не більше 50 кілометрів. Вартує 800 грн. Людина банально повелася на дискові гальма й задній амортизатор. Приїхав подивитися на цей шедевр спільного україно-китайського велопрому, й був відверто кажучи в шоці від такої халтури. Почну по порядку.

передня переклюка: SHIMANO TY-10(якщо вірити сайту). Реально - схоже, але не воно (ніякого маркування не виявив). Оно вроді і нічо, у мене стокова на команчі теж сама бюджетна шіманошна стояла. Але в ардіса був відвертий брак. Люфт рамки, що перекидає ланцюг (не знаю як зазивається) біля пів сантиметра. Вільно собі бовтається... Преклюка не працювала при покупці (чувак не перевірив. А базар - які нафік гарантії?). + була встановелна неправильно! (надто низько, ще й ду-у-у-же косо). Всі мої спроби її налаштувати виявилися марними: щоб налаштувати переклюку, потрібно побавитися з регулювальними гвинтами. Будь-яка спроба трішки загвинтити одного з них призводили до заклинювання переклюки. Себто працює переклюка тільки з максимально викрученими гвинтами регулювань. Бавлячись з натяжкою тросика вдалося вибити з неї хоча б роботу в межах двох передач.

Задня переклюка: Шімано Сіс. Ніби працює. Але налаштована заводом не так як треба. На саму велику зірку зовсім не переходила. Натягнув трішки тросика все стало гуд.

Колеса: вісімками. Дуже великими вісімками. Надто великими вісімками. Нема слов.

Гальма: диск ходить вісімкою(!!!!!!!). Я придивлявся - сам диск ніби рівний, і прикручений нормально - значить таке класне кріплення під диск на втулці (втулки - нонейм). Як результат - гальма "черкають" об диск. Туди не ліз - бо з дисковими гальмами не мав ніколи справи.

Вилка: на сайті пише шо Zoom, насправді - відвертий ардіс (надіюся ви розумієте з чим засоціювати тепер це слово). Пружина настільки дубова, що треба прикласти неймовірних зусиль, щоб вона спрацювала. І ще й сальники на ногах такі стоять, шо палець можна всунути. Себто вони там для краси, і своєї функції абсолютно (!!!!!) не виконують.

Про задній амортизатор ніц не казатиму - і так зрозуміло, що при такій вартості вела хорошим тут нічим не пахне.

Винос руля був геть не прикручений - при кожній ямці і вибоїні він починав жити своїм життям (при спробі виїхати на бардюр руль взагалі вивернуло)....

ну і вага: двопідвіс, з тіпа модними грубими трубами, зі сталюки! Самі розумієте що це не карбон.

Висновок: відверта халтура. Ліпше було якогось рейнжера взяти....

Вибачайте що без фоток - тоді б ви змогли б оцінити всі "прєлєсті" цього мега-байка.

P.S. Хоч мій команч курить в стороні в порівнянні з різними сталіонами, саламандерами, і платонами, але тепер я розумію, що у мене ще дуже якісний вел...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кум придбав місяць назад AZIMUT чи AZIMUS х... його зна :D (двопідвіс з переднім дисковим тормозом), кароччє якусь китайську дрянь :D ...не послухавши мене що краще взяти якийсь б/ушний якісний вел, і аргументуючи це тим шо Ардіса брати не буде бо це повне ггг :D ...в процесі їзди, відразу після першої поїздки в дощ, заскрипів маятник :0059: , та так заскрипів шо вуха різало ;) , правда призначення задньої підвіски я так і не зрозумів, там стоїть така дубова пружина, шо требе на ньому возити коня, шоб вона зкомпенсувала якусь ямку... задні колодки вийшли з ладу буквально за тиждень, манеткі не точно переключають передачі, передні амортизатори хренові, майже не відчувається їх присутності, лівий шатун постійно розкручується, і навіть поскрипує( от вам і заміна клинкам ) :0096: . Передній дисковий тромоз виглядає так кустарно, шо ужас, правда покрашений в яскраво червоний колір ( приманка ) ну на відміну від описаного ваще Ардіса, диск рівний, і навіть тормозить, а то якби не він, то таку масу не знаю що могло б зупинити :0157: , задні вібрейкі фальшивлять до ужаса... От такий, товаріщі, вел. Ціна теж в районі 800 українських гривень...Вопшем весело :0150:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм,

на фото здесь фляга прикреплена под рамой...

и всё с перевднего колеса прям на флягу....

внимание вопрос - чем думали китаёзы?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ужос О_о ..... хз, але я теж на ардісі, нічого подібного не було, купив - сів і поїхав (870грн)...поки десь два місяці інтенсивно його використовую, - ще нічого не розбирав, вот зараз знов стоїть біля мене, привіз мене на роботу з Шклиня.... тьху-тьху, але їжджу поки навіть без кобури з ключами (згубив місяць тому) .... імхо, на такі гроші він нормальний.... а вище написане - жесть, видно мені пощастило...... і фляга в мому зверху )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ужос О_о ..... хз, але я теж на ардісі, нічого подібного не було, купив - сів і поїхав (870грн)...поки десь два місяці інтенсивно його використовую, - ще нічого не розбирав, вот зараз знов стоїть біля мене, привіз мене на роботу з Шклиня.... тьху-тьху, але їжджу поки навіть без кобури з ключами (згубив місяць тому) .... імхо, на такі гроші він нормальний.... а вище написане - жесть, видно мені пощастило...... і фляга в мому зверху )))

В тебе двопідвіс з дисковими гальмами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тебе хардтайл. За рахунок відсутності задньої підвіски і дискових гальм, тобі поставили трішки якісніші комплектуючі. Тут саме через вартість аморта і дискових гальм в сукупності вел получився г

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так і я ж про те, що тема названа не зовсім коректно :) . Не ображайте всіх ардісів підряд :) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я свій перший АЗІМУТ :0057: продав після 3-х місяців їзди за 250 грн.

Щоб відчути що це за лайно, достаттньо хоча б на якомусь нормальному велі прокататись!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стальний БУ КоЧманч, після правильних рук, за 500грн в 1000 разів кращий за любий новий чудо вАлосипед за 800 грн.

Перевірено :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мужики, я був не правий і наврочив, щойно їхав по львівській до центру десь так 25-28 км/год і руль ху*рнувся пополам, як я не грохнувся на асфальт - хз ..... приїхав на роботу на одній половині руля, інша теліпалась на рамі, як назад до дому їхати - хз, буду шукати інший .... хтось має продати/обміняти на пиво сьогодні що небудь ввечері, після роботи? бо не впевнений що вдасться вирватись на базар, на роботі завал.

З.і на другий сезон таки купляю нормальний вел, вже таки більш-менш почав орієнтуватись що до чого в них....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

У мене є руль.

http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=...t=0#entry202472

Думаю навіть привезти зможу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о, буду вдячний .... коли буш в центрі? моя альокалка: +380671118349

З.і я можу бути в луцьку до темна, мінус годину на дорогу до дому :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

ок звякну тобі. я буду десь в сорону центра їхати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...