Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Варіант 1

Бюджет 300 гривень. За цю ціну на олх в основному 9ххх нвідіа і 3ххх-4ххх амд. Найкраще що вдалось знайти це GTX 260 і R5 240. Однак всі вони продаються не в Луцьку, тому спочатку вирішив попитати. Можливо в когось є подібна чи краща відеокарта за такі гроші тут?

 

Варіант 2

Бюджет 3000 гривень. Цікавлять б/в відеокарти  більш-менш сучасні з тепловиділенням до 100 Вт. Наприклад: GTX 1030, RX 550, RX 460 (GTX 750 Ti), RX 560, GTX 950, GTX 1050, GTX 1650 і т.д. Пояснюю чому: один раз купив 1060 3Гб яка здохла через 3 місяці, більше ризикувати не хочу. Готовий взяти щось таке по адекватній ціні, розуміється 1030 за 3000 мені не цікава від слова взагалі, хоч і розумію, що 1650 за 3000 мені не продадуть. Шансів звісно мало, але раптом?

Змінено користувачем Natsionalist
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Natsionalist сказано:

Наприклад: GTX 1030, RX 550, RX 460 (GTX 750 Ti), RX 560, GTX 950, GTX 1050, GTX 1650 і т.д

повз твій бюджет.

 

1030 та RX 550 -  продавав по 2000-2300.

 

Між іншим. На днях буде продавати ПК. Хотів би в зборі, але вже ладно.  Там має бути GTX950 2Gb. Явно веселіша, ніж RX550 чи GT1030.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Natsionalist сказано:

@Zheny@  950-та дійсно цікавіша, а що по ціні?

в останню чергу продаж :)

Спочатку решту ПК .

 

Якщо, то в чергу поставлю тебе першим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Natsionalist сказано:

@Zheny@ Гаразд, маякни якщо щось.

за 250 грн є якась на 256мб РСІ-Е, старенька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Natsionalist сказано:

@Zheny@ То що там з 950-ю?

заберуть в комплекті з компом.

 

Комп без дерибану.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
On 08.08.2021 at 22:37, Natsionalist сказано:

Варіант 1

Бюджет 300 гривень.

Недавно взяв як заглушку пересидіти складні часи в Компсервісі на Лесі Українки Radeon 5450 512Mb DDR3 за 250 грн. Цілком непоганий варіант. Фільми, ютубчик тягне ноу проблем. Що ще треба для щастя?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, Serpent сказано:

Недавно взяв як заглушку пересидіти складні часи в Компсервісі на Лесі Українки Radeon 5450 512Mb DDR3 за 250 грн. Цілком непоганий варіант. Фільми, ютубчик тягне ноу проблем. Що ще треба для щастя?

щось сумніваюсь, що вона це тягне

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, case_l сказано:

щось сумніваюсь, що вона це тягне

Все, здаюся. Ти мене розкусив. Компсервіс підкинув мені бабла, щоб я його тут на форумі розпіарив. Насправді ж карта - лайно, крім робочого стола нічого більше не працює, та й взагалі, за ці гроші можна взяти відяху у 3 рази кращу. Якщо добре пошукати, звичайно ж. :D

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Serpent сказано:

Все, здаюся. Ти мене розкусив. Компсервіс підкинув мені бабла, щоб я його тут на форумі розпіарив. Насправді ж карта - лайно, крім робочого стола нічого більше не працює, та й взагалі, за ці гроші можна взяти відяху у 3 рази кращу. Якщо добре пошукати, звичайно ж. :D

Мав на увазі, що вона не має апаратного декодування  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, case_l сказано:

Мав на увазі, що вона не має апаратного декодування  

Декодування чого саме? MPEG2, MPEG4-AVC (H264) і VC-1 підтримує. Якщо мова про VP9 і H265, то само собою що ні. Але в мене i7-2600, і він чудово справляється із тим, з чим не справляється відяха.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 08.08.2021 at 22:37, Natsionalist сказано:

Варіант 1

Бюджет 300 гривень. За цю ціну на олх в основному 9ххх нвідіа і 3ххх-4ххх амд. Найкраще що вдалось знайти це GTX 260 і R5 240. Однак всі вони продаються не в Луцьку, тому спочатку вирішив попитати. Можливо в когось є подібна чи краща відеокарта за такі гроші тут?

 

Варіант 2

Бюджет 3000 гривень. Цікавлять б/в відеокарти  більш-менш сучасні з тепловиділенням до 100 Вт. Наприклад: GTX 1030, RX 550, RX 460 (GTX 750 Ti), RX 560, GTX 950, GTX 1050, GTX 1650 і т.д. Пояснюю чому: один раз купив 1060 3Гб яка здохла через 3 місяці, більше ризикувати не хочу. Готовий взяти щось таке по адекватній ціні, розуміється 1030 за 3000 мені не цікава від слова взагалі, хоч і розумію, що 1650 за 3000 мені не продадуть. Шансів звісно мало, але раптом?

Купив за 2700 (з пересилкою) R9 270X

Цілком прийнятно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Zheny@ сказано:

Купив за 2700 (з пересилкою) R9 270X

Цілком прийнятно.

 

Тепловиділення — 180 Ват, а для мене покупка б/в з таким показником це лоторея в яку я грати не буду. Чому? Читайте перше повідомлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 08.08.2021 at 22:37, Natsionalist сказано:

Пояснюю чому: один раз купив 1060 3Гб

Це дуже холодна карта і в реалі бере до 100Вт, якщо її не гнати

Змінено користувачем case_l
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Natsionalist сказано:

 

Тепловиділення — 180 Ват, а для мене покупка б/в з таким показником це лоторея в яку я грати не буду. Чому? Читайте перше повідомлення.

Ви, Батюшка, балуваний.

Я вже трошки приземлився.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

Ви, Батюшка, балуваний.

Я вже трошки приземлився.

 

Вчусь на гіркому досвіді. Заплатити 3000 - 5000 за карту, а через декілька місяців продати її за ціною охолодження ... Ну, так собі варіант. Я б і радий взяти картку не оглядаючись на тепловиділення, однак ніхто ж не гарантує при продажі, що вона пропрацює хоча б рік. В найкращому випадку бачив, давали 2 тижні на перевірку. Так що при всьому бажанні приземлитись не виходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, case_l сказано:

Це дуже холодна карта і в реалі бере до 100Вт, якщо її не гнати

Так а мені звідки знати гнали її чи ні? По ттх тепловиділення 120 Вт, при розгоні може бути і більше, скажімо 150, при роботі в такому режимі 2-3 роки це вже не робітник, а пенсіонер.

Змінено користувачем Natsionalist
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, Natsionalist сказано:

Вчусь на гіркому досвіді. Заплатити 3000 - 5000 за карту, а через декілька місяців продати її за ціною охолодження ... Ну, так собі варіант. Я б і радий взяти картку не оглядаючись на тепловиділення, однак ніхто ж не гарантує при продажі, що вона пропрацює хоча б рік. В найкращому випадку бачив, давали 2 тижні на перевірку. Так що при всьому бажанні приземлитись не виходить.

А хто знає, як ти її експлуатувати будеш?

Може ти її сам за 2-3 місяці заганяєш?  Який корпус? БЖ, температура в кімнаті. Ігри / налаштування.

 

б.в - лотерея. Як і нове, власне.

 

Ну дадуть тобі 2 тижні на перевірку. Ну попрацює 2 тижні норм. А через місяць почне видєлуватися. І хто винен?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...