Перейти до змісту

DJ fantazy - HouseAround


fantazy

Рекомендовані повідомлення

Живой сет с Virtual DJ?! Это типа прикол такой? ;)

Вопрос 1: С каких пор сет Virtual DJ стали именовать "живым"?

Вопрос 2: Это ж какой по скорости канал надо иметь, чтобы в режиме прямого эфира без тормозов аплоудить сет на онлайн-радиостанцию?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 130
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Про "живий" дуже смішно.

Яка різниця? Якщо я зводжу онлайн - то це вже живий.

Далі - я передаю сигнал на радіо ( http://www.scifiradio.co.uk/ )

А тоді вже ви його чуєте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора з 23:20 до 00:00 слухав,не сподобалось нудне якесь

а в мене настрій якийсь сонний був то в самий раз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про "живий" дуже смішно.

Яка різниця? Якщо я зводжу онлайн - то це вже живий.

Отсмеялся? А теперь запоминай - "живым" сет называется тогда, когда он сыгран ручками на аппаратуре, а не указательным пальцем на мышке. И кстати, ты так и не ответил - какая у тебя скорость аплоуда?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене сети "мертві".

А про швидкість я тобі думаю зрозуміло пояснив. Я передаю сигнал на радіо, тоді вже з нього транслюється. Це не в мене дома станція. Тоді і посилання на радіо було б іншим. Через якійсь Джеткаст чи шо... А швидкість аплоада в мене 1 Мб. До речі, в моєму випадку це не грає ролі.. Навіть 128 підійшло б.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не уверен, что при 128 ты мог бы нормально бесперебойно передавать сигнал на удаленный сервак. При 1Мб это проблемой быть не должно. Я удивился потому, что у меня также есть собственное радио-шоу на радиостанции ODU.fm в Чикаго, но я отправляю им уже записанные и сведенные сеты. ВотЪ.... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДІма, а яким таким чином в тебе сигнал в онлайн зливається на радіостанцію і відразу транслюється?

цікаво було би знати механіку. Макс правий стосовно швидкості аплоада.

Чому? Та тому, що для того, щоб хоча би просто передати на радійний сервак, то 128 в онлайн не вистачить...

Сет, Який триває 30 хв ти будеш передавати півтори години :)

А якщо онлайн грати, передавати на радіо і відразу ОНЛАЙН транслювати, то тормозити воно буде ой як страшно...

ТАкий варіант можливий лише, якщо роздаточний сервак стоїть в тебе дома...

То яка механіка? Поділись, бо ми також маєм інтернет радіо і нам корисні будь-які рішення.

Адже при роздачі сервака понад 10 мегабіт в онлайн в нас ніхто не грає...

До речі, якщо ти з ВДЖ!!! запускаєш, то діджеєм себе трохи нескромно називати :) А сет так тим більше не живий...

Є такий термін - LIVE, то його навіть TIESTO та ARMIN використовують лише коли вживу на деках і пульті зводять. Як правило це записи ЖИВИХ виступів на фестах чи диско і потім вони навіть не піддаються студійній обробці. А якщо ти ЖИВИМ пальцем нажимаєш на кнопку мишкі, то це говорить лише, що в тебе хороші пальці і ти розібрався з ВДЖ, який сам підбирає пітч.

От FREEMAN усі свої сети на ODU FM передає в записі, але записані вони саме на деках за допомогою пульта, тому я з гордістю називаю його

діджеєм!!! ВИДАТНИМ!!! і улюбленим!!!

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок підключення:

В ВДЖ я в BROADCAST ввожу НІК, ПАРОЛЬ, СЕРВЕР, ЯКІСТЬ. Все, тоді даю дане посилання: http://85.17.141.172:8000/listen.pls і ви можете слухати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстати, с моей стороны было бы просто нечестно и непорядочно не поправить неточность, допущенную Русланом в его посте. Для записи своего радио-шоу я тоже в основном использую компьютер и специальный софт, но при этом я не называю своё шоу "живым" или "live". Тем не менее, каждый из своих миксов я могу практически с закрытыми глазами сыграть вживую на деках. Именно так, на мой взгляд, доказывается профессионализм. И Армин, и Тийс, и все остальные ОЧЕНЬ часто пользуются компами при подготовке радио-шоу, в этом нет ничего страшного. Важно другое: насколько тот или иной ди-джей способен повторить свое мастерство перед большой или маленькой аудиторией, стоя за пультом. Можно писать отличные миксы, но не суметь завести даже самый маленький танцпол. Коллеги, не забывайте - мы играем в первую очередь для людей на танцполе. А уж дома или на радио каждый волен играть сам для себя... :_11: Всем P.L.U.R.

P.S.: Надеюсь, я не потерял уважения в глазах Руслана после этого поста.... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ні, Макс...

Просто я знаю, як насправді ти можеш поводитись за пультом і твою майстерність!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДІма, а яким таким чином в тебе сигнал в онлайн зливається на радіостанцію і відразу транслюється?

цікаво було би знати механіку. Макс правий стосовно швидкості аплоада.

Чому? Та тому, що для того, щоб хоча би просто передати на радійний сервак, то 128 в онлайн не вистачить...

Сет, Який триває 30 хв ти будеш передавати півтори години :)

А якщо онлайн грати, передавати на радіо і відразу ОНЛАЙН транслювати, то тормозити воно буде ой як страшно...

ТАкий варіант можливий лише, якщо роздаточний сервак стоїть в тебе дома...

То яка механіка? Поділись, бо ми також маєм інтернет радіо і нам корисні будь-які рішення.

Адже при роздачі сервака понад 10 мегабіт в онлайн в нас ніхто не грає...

До речі, якщо ти з ВДЖ!!! запускаєш, то діджеєм себе трохи нескромно називати :) А сет так тим більше не живий...

Є такий термін - LIVE, то його навіть TIESTO та ARMIN використовують лише коли вживу на деках і пульті зводять. Як правило це записи ЖИВИХ виступів на фестах чи диско і потім вони навіть не піддаються студійній обробці. А якщо ти ЖИВИМ пальцем нажимаєш на кнопку мишкі, то це говорить лише, що в тебе хороші пальці і ти розібрався з ВДЖ, який сам підбирає пітч.

От FREEMAN усі свої сети на ODU FM передає в записі, але записані вони саме на деках за допомогою пульта, тому я з гордістю називаю його

діджеєм!!! ВИДАТНИМ!!! і улюбленим!!!

Дякую.

"то діджеєм себе трохи нескромно називати"

А як же йому себе називати?

fantazy зробив збірочку з треків і запустив у ефір,а у "простонародии" це не осудили і оцінили.Чі на приставочку DJ вже треба справку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні.. просто коли ти зводиш на комп"ютері за допомогою програм, то це називається CJ (сіджей). Мені це зовсім не подобається. ;)

Але ж я не кричу, що я супер пупер ДЖ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Побажаю всім - пускайте музон який буде глушити ту туфту яка глушить наш мозок,любі направлення і стилі,а народ оцінить.Головне з інетможивостями пробити цю стіну фуфла яким нас грузять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю як буде далі, а зараз грає гарний лайт мікс, на ніч якраз супер :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...