Перейти до змісту

Спаяти пластик на тримачах гвинтів


Рекомендовані повідомлення

Вітання спільноті.20210331_163932.thumb.jpg.930004448a2c4559a5bbaaa52bf2832b.jpg

Хто підкаже чим спаяти дані гнізда для гвинтів?

Паяльника маю, чи може потрібно щось інше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здається що то гібле дєло, триматись воно нормально не буде, паяльником точно нє, пробуй епоксидкой залити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 хвилин тому, host1303 сказано:

Хто підкаже чим спаяти дані гнізда для гвинтів?

Паяльника маю, чи може потрібно щось інше?

залежно від пластику. Деякі клеяться окремими речовинами, деякі склеїти практично нереально. Дещо можна паяти, але тут навряд чи вийде нормально, принаймні без набитої руки і досвіду.

Що за пластик? шукай маркування і гугли по ньому.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дихлоретаном таке клеїться.Для надійності можна настругати напильником стружки зі схожого пластику(розчинного у дихлоретані), розчинити до стану вітчизняної сметани і акуратно залити склеєне як епоксидкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, iiron сказано:

Дихлоретаном таке клеїться.Для надійності можна настругати напильником стружки зі схожого пластику(розчинного у дихлоретані), розчинити до стану вітчизняної сметани і акуратно залити склеєне як епоксидкою.

думаєш там полістирол? тоді дихлоретан точно  допоможе.

 

Якщо поліамід (PA , PA-6, PA-66) то мурашина кислота, або фенол. Я пробував клеїти поліамід аптечним засобом який містить в собі 60% фенолу, ніби тримає добре (пластик розчиняє і потім моноліт виходить), але запах специфічний і довго не вивітрюється (за кілька тижнів досі відчутний добре).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Unknown сказал:

думаєш там полістирол?

З десяток таких клеїв, всі брав дихлоретан.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб за доставку не платити і швидко -- то дихлоретан на варшавці можна купити, на оптовому, там де клеї різні продають. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Этилцианакрилат ( супер-клей) + гидрокарбонат натрия (в побутi- звичайна сода) дає дуже цікаву композицію. Адгезия супер. Ну і можна доопрацювати надфілем якщо треба. А головне- доступно на кожному кроці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, ViktorT сказано:

Этилцианакрилат ( супер-клей) + гидрокарбонат натрия (в побутi- звичайна сода) дає дуже цікаву композицію. Адгезия супер. Ну і можна доопрацювати надфілем якщо треба. А головне- доступно на кожному кроці

Є таке,  добре до полістиролу приліпає,  але дихлоретан крутіший,  бо він розчиняє полістирол,  а потім випаровується і монолітний пластик залишається.  Детальніше можна легко загуглити,  як ним клеїти.  Ну і дихати ним не варто,  токсичний. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, ViktorT сказано:

Этилцианакрилат ( супер-клей) + гидрокарбонат натрия (в побутi- звичайна сода) дає дуже цікаву композицію. Адгезия супер. Ну і можна доопрацювати надфілем якщо треба. А головне- доступно на кожному кроці

то вже з мівіною змішати! :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, halmer сказано:

Рихтовщікам хоть цього не показуй)

викуплять всю мівіну і вона в ціні зросте як біткоїн?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це - кришка дисплея для ноутбука. Дані гнізда відвалились в місцях кріпленя петлі до пластика.

Я спаяти не зміг, тому просто поставив гніздо на його місце, притулив паяльником і "посадив" під дією температури.

Тримається лише внизу. Болти петлів послабив, ноутбук став "розхльобанішим" але думаю, все буде триматись.

Дякую всім за допомогу, Тему можна закривати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, AppMark сказано:

100% варінт 2 роки так роблю людям ніхто не жаліється

 

а можна детальніше, бо я щось недопоняв... по фото таке враження що епоксидка попала всередину гайки - як зберегти різьбу? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 хвилин тому, vampirich сказано:

а можна детальніше, бо я щось недопоняв... по фото таке враження що епоксидка попала всередину гайки - як зберегти різьбу? 

на фото зовнішня сторона ноута, взагалі не зрозуміло, що там проілюстровано

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, alexvvv сказано:

на фото зовнішня сторона ноута, взагалі не зрозуміло, що там проілюстровано

на фото заготовка. я так зрозумів це  він на гайку надягає шайбу, капає епоксидку, а потім клеїть вже всю цю конструкцію на посадочне місце.

типу епоксидкою до пластика а шайбою вверх. получається гайка по периметру щедро залита епоксидкою 

ну принаймні я так додумав... ждьомс поки автор ідеї прояснить ситуацію

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...