Перейти до змісту

Куплю автомобільний зарядний пристрій для акумулятора


ksena555

Рекомендовані повідомлення

Куплю автомобільний зарядний пристрій для акумулятора, б/у в хорошому стані

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо мене не вводять в Оману (то країна така, там Бубочка на лижах катався минулої зими) мої очі то на акумі написано 63Аг

знач заряджати треба +\-  струмом 6А

мої мають 10А макс,

6А вони можуть видавати 24\7

 

зараз порию що за такі просять на ОЛХсах

він саморобний якщо що,

таке підійде?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Zevs_Isver сказал:

якщо мене не вводять в Оману (то країна така, там Бубочка на лижах катався минулої зими) мої очі то на акумі написано 63Аг

знач заряджати треба +\-  струмом 6А

мої мають 10А макс,

6А вони можуть видавати 24\7

 

зараз порию що за такі просять на ОЛХсах

він саморобний якщо що,

таке підійде?

 

 

так, кидайте які є

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Spoiler

20210124_220104.jpg20210124_220256.jpg

 

по 500 грн,

з аналоговим амперметром трошки потужніший, має 2 ступені

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, Zevs_Isver сказано:
  Hide contents

20210124_220104.jpg20210124_220256.jpg

 

по 500 грн,

з аналоговим амперметром трошки потужніший, має 2 ступені

17,9 В, круто:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, EleKtrik сказано:

17,9 В, круто:D

то щоб усі-усі сульфати розкласти...

 

а попутно і воду ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, EleKtrik said:

17,9 В, круто:D

згіден  :)

 

просто підключив на 1 хв до напівдохлого акума 7Аг щоб сфоткати, і не зглянув на цифери

спробую почекати трошки

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

так краще?

так, але це фото нічого не міняє, бо  в кінці заряду, коли струм просяде в район 1 ампера, зарядник задере напругу до 17+ вольт, і буде кип"ятити акум.

Користуватись таким можна якось, але  потрібно його постійно візуально контролювати. Не вийде поставити на ніч, і забути, розуміючи, що ні за яких умов напругу не підніме зарядник вище 14,5-14,8 вольта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 minutes ago, Unknown said:

так, але це фото нічого не міняє, бо  в кінці заряду, коли струм просяде в район 1 ампера, зарядник задере напругу до 17+ вольт, і буде кип"ятити акум.

не повинен,

якщо норм акум коли зарядиться, струм спаде до мінімуму, і напруга буде біля 14 з хвостиком

(якщо вірити рекламі виробника)

 

25 minutes ago, Unknown said:

Користуватись таким можна якось, але  потрібно його постійно візуально контролювати. Не вийде поставити на ніч, і забути, розуміючи, що ні за яких умов напругу не підніме зарядник вище 14,5-14,8 вольта.

ну 1м оком варто завжди спостерігати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Zevs_Isver сказано:

не повинен,

якщо норм акум коли зарядиться, струм спаде до мінімуму, і напруга буде біля 14 з хвостиком

(якщо вірити рекламі виробника)

 

 

:0016:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю маленький, компактний, розумний (все відносно звісно) зарядний, підключив і забув, як раз на 6А. Новий, раз підключався, для тесту, чи робочий. Якщо цікавить, кину фото ввечері.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, NeoN сказано:

Маю маленький, компактний, розумний (все відносно звісно) зарядний, підключив і забув, як раз на 6А. Новий, раз підключався, для тесту, чи робочий. Якщо цікавить, кину фото ввечері.

Чим не сподобався, що продати хочеш?

ціна, модель (назва) ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є нові з гарантією

 

Імпульсний зарядний пристрій VL-144 VOIN

Зарядний пристрій Voin VL-144 є повністю автоматичним, призначене для зарядки практично всіх типів акумуляторів - WET, MF, Ca / Ca, більшості AGM і GEL ємністю 3-120 Ач, 6В і 12В. Оснащено Led-дисплеєм, де відображаються всі дані зарядки. При підключенні акумулятора до пристрою воно саме вибирає потрібну силу вихідного струму, а при завершенні зарядки переходить в режим сну.
Захищений від перегрівання, неправильного підключення, заниженого або завищеного напруги, а також короткого замикання. Здійснює зарядку в 7 етапів, може використовуватися в бортовій мережі, на відкритому просторі і при підвищеній вологості. При виключенні електрики пристрій продовжить автоматично зарядку відразу ж після відновлення живлення.
Зарядний пристрій Voin VL-144 надає 4 режиму зарядки в залежності від ємності акумуляторів, а також температури.

Ціна - 650грн.

59323913__viber_2021-01-20_00-14-59.png.132a382106f980c852063107a428bd9f.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 26.01.2021 at 12:26, Unknown сказано:

Чим не сподобався, що продати хочеш?

ціна, модель (назва) ?

Не скажу що не сподобалося, я просто завжди можу замовити нове) 450 грн , таке як в даному оголошенні,https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/zaryadnoe-ustroystvo-dlya-vosstanovleniya-akkumulyatorov-12v-IDGsldk.html

Оголошення не моє, якщо що.

Тут ситуація як з джамп стартером, я взяв, спробував, дійсно працює, хороша річ, почав продавати, на сьогоднішній день, дякуючи морозам, продав усі, і власне, замовив старшу модель тієї ж фірми для себе. ( На неї теж оголошення викладав, але через ціну, фактично в два рази більшу, люди навіть не питають)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...