Перейти до змісту

Терминатор 4 (Terminator 4 Salvation: The Future Begins) Обговорення .


Banzai

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 117
  • Створено
  • Остання відповідь

Тоді, з #20 повідомлення йде оффтоп, потрібно було відкривати нову тему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я особисто рекомендую всім бажаючим не полінуватися, а з'їздити, починаючи з 04.06.2009 р. в Рівне, і в "Кінопалаці Україна" подивитися "Термінатора-4" в хорошій якості, на великому екрані, з хорошим звуком. Особисто я так і зроблю. Після "Ангели і Демони" в мене прокинулася любов до перегляду прем'єр на великих ерканах :) До речі, там же, у Рівному, з 01.07.2009 р. йтиме "Льодовиковий період 3".

Добратися до Рівного - море способів: від студентських дизеля чи електричики (за небагато гривень), і маршрутки (гривень за 30 туди й назад) до хто чим може.

Це, імхо, краще, ніж втикати в кам-ріп на двох десятках дюймів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все вірно.

Але 30 + квиток + пиво (чи попкорн) - недешева поїздочка вийде. (а якщо двох. то і того веселіше) А враховуючи що криза..

Я особисто буду чекати виходу гарної якості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3й Терминатор в Киноплексе (Москва) смотрел... Ух тогда положительных эмоций было ммммм...

жаль у нас нет кинотеатров хорошего уровня :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я теж збирався у Рівне на перегляд Т4, але після того як почитав в неті відгуки і нищівну критику, бажання відпало. звичайно треба мати свою думку, але не думаю, що народ пише відгуки "з потолка". взагалі сумніваюсь, що такий режисер як МакДжи міг зняти шось путнє. до того ж сценарій третьої і четвертої частин писали одні й ті самі "писаки". результат їх роботи ми вже бачили. нажаль, але думаю ми знову отримали багатомільйонний атракціон з морем високотехнологічних спецефектів, а не серйозний науково-фантастичний фільм, як це було з Т1 та Т2.

PS краще вже на Трансформери 2 подивлюсь. від нього хоч знаю чого чекати :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3-й "Термінатор" в "Промені" був Cam-Rip, до речі, або близько до нього. )) Ух тоді "положитєльних" емоцій було...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вся критика йде з того, що немає Арні у фільмі. Згоден без Шварца Термінатор не такий. Але ж і Арні не молоденький.

Час від часу варто було б міняти фейси термінатора.

Загалом - фільм вартий уваги повинен бути. Крістіан Бейл має витягнути його. І в трейлерах я помітив цікавинку - є натяки на "трансформерність" :)

Бум чекати гарної якості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вся критика йде з того, що немає Арні у фільмі. Згоден без Шварца Термінатор не такий. Але ж і Арні не молоденький.

критики вроді як тверезо мислячі люди і не думаю, що будуть наводити такі абсурдні аргументи. фактом відсутності Арні у кадрі більше розчаровані звичайні глядачі такі як ми з Вами. ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я особисто рекомендую всім бажаючим не полінуватися, а з'їздити, починаючи з 04.06.2009 р. в Рівне.

Я так і зроблю, бо чекати на DVD довго. Можна в принципі і в Львів зганяти.

P.S. Zheny@, з назви теми варто забрати "первый ролик", бо воно теми торкається тільки в перших повідомленнях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вся критика йде з того, що немає Арні у фільмі. Згоден без Шварца Термінатор не такий. Але ж і Арні не молоденький.

критики вроді як тверезо мислячі люди і не думаю, що будуть наводити такі абсурдні аргументи. фактом відсутності Арні у кадрі більше розчаровані звичайні глядачі такі як ми з Вами. ІМХО

Річ у тім, що критикують самі ж глядачі. Щодо професійних критиків - так і критику замовити можна. Крім того, критик може оцінити із власної точки зору фільм, чого він там не побачив (із того, що хотів) і навпаки.

Хоча найкращий критик - глядач.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот тута мона скачать сие "чудо"

http://alive.org.ua/video/15434-terminator...terminator.html

других слов не нашол после того как прочитал

Качество: CAMRip

Видео: XviD, NTSC 29.970, 640x384, 780 кбит/с

Звук #1: Русский (Любительский (один голос)), MP3, 128 кбит/с

P.S. это для особо немогущих дождатся нармального качества)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[offtop] ото я удивился када увидел свой топик на украинском .. - подумалось что либо я чтото курил недецкое .. либо альтернативная реальность.. оказалось все просто :) [/offtop]

мне лично понравилась ета рецензия - вернее обобщение рецензий - что повышает объективность .. надежды увяли .. будем посмотреть атракцион киборгофф

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гоблін, зі своїм баченням світу - нехай... нехай собі там пише. Інет все витерпить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

женя - че ты на гоблина взьелся? - к томуже ето НЕ ЕГО рецензия - ето просто подборка разнополюсных мнений .. ктото хвалит ктото ругает - но центральную точку вынести можно для себя! причем тут гоблин? такое впечатление что он тебе в сапог налил.. так ты напрягаешся..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та мені якось монопенісуально на гобліна. Це якраз таки ти скрізь тицяєш його думку.

Особисто я буду чекати виходу якісного ріпа, щоб самому оцінити і зробити висновки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я закинув на фтп фільм, хто хоче качайте, хто не хоче чекайте ріпа, і не треба флудити

лінк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

любопытство взяло верх поэтому скачал экранку и посмотрел

запись просто ужас!!!

но в общих чертаж можнапонять сюжет

нада ждать дивиди рип и наслаждатся)))

моё мнение

фильм интересный но ето не продолжение старых терминаторов

ето совсем другой терминатор

и Арни в фильме почтинету)))

Лично мои ожидания он оправдал

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так про що й мова. Що це інше кіно. Вже на першому плані не термінатор, а Джон Конор (мав би бути), а якщо й знову термінатор - то інший.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Термінатор - це ж требуло таке придумати, такий фільм, як Лукасу "Зоряні війни". Культовий фільм, без сумніву. Чикеатиму ДВДріп, не хочу портити враження від перегляду. Я Термінатора 4 з 2004 року чикаю, так що я думаю, можна ще місяць почикати і насолодитись всім дійством.

P.S. доречі ідея з поїздкою в кінотеатр в Рівному, досить не погана ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ощущение, что люди начинают стареть и становиться косными.

когда начинаются, базары:

- а вот раньше было;

- {что-то №4} уже не такое, как {нечто №2};

- мир меняется, я его не понимаю;

это признаки атрофации мозгов.

Ясен пень, что терминатор 4 уже не такой как терминатор 1 или 2. это же блин ПРОДОЛЖЕНИЕ.

время идёт - все меняется и мы вместе с ним.

а если кто-то хочет такого же - то пересмотрите "Терминатора 2" десяток раз и успокойтесь.

кстати , хоть кто-то может сформулировать идею "правильного" продолжения терминатора?? посмотрел бы

я на вас, если бы четвертая часть оказалась похожей на первую. ныли бы, что такое уже было...

фильм может понравиться или не понравиться. но сравнивать его с прошлыми - это уже лишнее..

зы

я вот бы тоже с удовольствием сгонял в Ровно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А коли приблизно очікуємо РІП?

Вихід на DVD: 30.09.2009 р.

ось тоді приблизно і очікуємо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...