Перейти до змісту

Терминатор 4 (Terminator 4 Salvation: The Future Begins) Обговорення .


Banzai

Рекомендовані повідомлення

Фильм на английском языке!!!

Администрация предупреждает, что не уверена в том, что описание соответствует содержанию и вы качаете этот фильм на свой страх и риск

Реально терминатор 4 и реально DVDRip ... Для тех кто не верит в ссылках есть ссылка на онлайн - фильм, посмотри, убедись, а потом уже скачай сдесь в хорошем качестве :)

Fake.. Виявилися Термінатори :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 117
  • Створено
  • Остання відповідь

кхм.. жду аж не можу..

і так:

3d46bd9ba8fec458.jpg

bdcce7bff780e23e.jpg

735e81dd6bab65d2.jpg

Англійською виключно.

Якщо вдасться скачати десь звук до неї (щоб без розсинхрона - то викладу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

виклади плз зовнішній лінк на фільм, і на звукову доріжку теж, якщо знайдеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://alive.org.ua/video/16891-terminator...terminator.html

Формат: AVI (XviD)

Качество: SuperTS + UA-IX

Видео: 1698 kb/s, 720x304

Аудио: MP3, 128 kb/s (2 ch)

Размер: 1,397 MB

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://alive.org.ua/video/16891-terminator...terminator.html

Формат: AVI (XviD)

Качество: SuperTS + UA-IX

Видео: 1698 kb/s, 720x304

Аудио: MP3, 128 kb/s (2 ch)

Размер: 1,397 MB

фильм на ФТП Terminator.da.pridet.spasitel.2009.TC.avi

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВСЕ ясно стає з перших секунд. Ефекти гарні. купа несуразностей. і т.д.

Передивлюся (заради ефектів ДВД-Ріп, коли вийде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якість відео і перекладу приємно здивували і перевершили очікування. А от сам фільм розчарував :( Стане просто картиною, яка вийшла весною-літом 2009 року, тоді як перші дві частини стали легендами кінематографа. Я і думав що від режисера дибільних "Янголів Чарлі" очікувати чогось величного нема чого, але щоб таке... стільки ляпів нарахував.

Є два фільма про термінатора: перша і друга частини, а решта -- це окрема тема. А жаль :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якість фільма что на фтп більш - менш нормальна?)) На широкоформатному можна дивитися? Ато терпіння немає... ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...на широкоформатному можна дивитися? Ато терпіння немає... ^_^

Як на мене, то неварто.

Я писав що якість приємно порадувала, але то для заявленого формату.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

В мережі з’явився заявлений фільм у такій якості Терминатор: Да придёт спаситель (2009) DVDScr | 1.36GB | 700MB |... Хто качне і поділиться?)

Зустрів тут!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мережі з’явився заявлений фільм у такій якості Терминатор: Да придёт спаситель (2009) DVDScr | 1.36GB | 700MB |... Хто качне і поділиться?)

Зустрів тут!

там можливість скачки тільки на 700мб

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Качаю на 1.4 вродіби качество нормальне!

post-979-1247603777.jpg

як скачаю скажу!

Щось подібне вже є на обміннику

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось вже скачав файл з обмінника?)

щойно докачав...

icon_plus_1.gifСкріни

terminator4.jpg

думаю це вже можна подивитись....але чув, що звук в цьому скрінері якийсь "лєвий".... перевірить не можу - на роботі нема де послухать...

... і без фінальних титрів...хз чи до кінця... там вєртальоти вдаль улітають і стоп....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Качаю на 1.4 вродіби качество нормальне!

post-979-1247603777.jpg

як скачаю скажу!

Ну як там якість, ато на обміннику кіт в мішку... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Качаю на 1.4 вродіби качество нормальне!

post-979-1247603777.jpg

як скачаю скажу!

Ну як там якість, ато на обміннику кіт в мішку... :)

сегодня ночью смотрел, довольно таки хорошее качество...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...якість досить непогана... не думаю що ріп буде набагато кращим... звук хіба що....бо тут - "з відра"

З.І. фільм, до речі, сподобався....

З.З.І. Арні в фільмі не було - був його компутєрно-графічний двійник... а й нафіг він там треба....

З.З.З.І. DVDScreener (DVDScr): Тот же принцип, что и в просто Screener, но на ДВД-носителе. Качество - как DVDRip, но картинка обычно "испорчена" водяными знаками и черно-белыми вставками ("пропадающая цветность"). Попадаются "чистые" DVD-скринеры. Т.е. без надписей и ч/б вставок, в этом случае практически неотличимы от DVDRip и часто за них выдаются...як в нашому випадку...для справочки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

фільм не бачив, та все ж висловлю про нього свою думку, яка склалась у мене після ПРОСЛУХОВУВАННЯ більшої частини фільму :rolleyes: недавно під час довгого переїзду бусом включили Т4, шоб народ не скучав. якість звичайно повна лажа. ну я шоб не портити враження вирішив не дивитись, а тим часом поспати. заснути під таке важкувато, бо звуковий супровід багатий на звуки вибухів та стрілянини. отож довелось мені слухати. краще б я того не чув :( діалоги просто ніякі, шаблонні репліки, які вражають своєю банальністю і награним пафосом. та й діалогами це важко назвати. скоріше набір окремих реплік. після такого прослуховування думка про фільм склалась досить негативна. відверто був розчарований і тепер не дуже то вже і чекаю якісний ріп з ліцензії. прикро, але факт - "Термінатора" ми втратили, як втратили свого часу "Чужих" (хоча не повністю) - Рідлі Скотт знову береться за своє дітище, яке зробило його відомим. але це вже тема для зовсім іншої розмови ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...