Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня! 

Хто може подивитись роутер WR 840n. Перестав працювати, фахівці з Воля дружині сказали, що треба міняти, бо взагалі не включається та поставили свій. Зараз підключив діоди світяться, але в меню для настройкі зайти не можу.

Можливо можна відремонтувати?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Liontiger сказано:

Доброго дня! 

Хто може подивитись роутер WR 840n. Перестав працювати, фахівці з Воля дружині сказали, що треба міняти, бо взагалі не включається та поставили свій. Зараз підключив діоди світяться, але в меню для настройкі зайти не можу.

Можливо можна відремонтувати?

 

їхня біда (тобто більшості роутерів) - БЖ. Зазвичай він виходить з ладу. Підсихає конденсаторі  роутер починає глючити.  Це в більшості випадків.

і перше, що можна зробити.

Якщо не вирішується. Міняти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

міняйте

це одна з найдешевших моделей

ремонт вилізе як більша половина нового роутера з гарантією

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, Zheny@ сказал:

їхня біда (тобто більшості роутерів) - БЖ. Зазвичай він виходить з ладу. Підсихає конденсаторі  роутер починає глючити.  Це в більшості випадків.

і перше, що можна зробити.

Якщо не вирішується. Міняти.

Блок живлення підключав до іншого роутера працює.

Хотів даний роутер використати на прийом WiFi, створити міст з двох 840n. Порадили. Але не можу зайти в настройки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, Liontiger сказано:

Але не можу зайти в настройки.

 

до заводських скидали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Werwolf777 сказал:

 

до заводських скидали?

Не получилось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 хвилин тому, Liontiger сказано:

Не получилось.

 

думаю, якщо не скидає на заводські навіть з кнопки, то йому "амінь"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Werwolf777 сказал:

 

думаю, якщо не скидає на заводські навіть з кнопки, то йому "амінь"

Не знаю чи буде інформативно, що при підключенні лан роздача по проводу на комп йде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 03.09.2020 в 16:35, Liontiger сказал:

Не знаю чи буде інформативно, що при підключенні лан роздача по проводу на комп йде.

А вона і буде йти, але якщо по віфі не роздає значить йому гаплик, як писали вище. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, AnimaNoir сказал:

А вона і буде йти, але якщо по віфі не роздає значить йому гаплик, як писали вище. 

Не можу стверджувати, але з того, що прочитав мене більше переконують, що це злетіла прошивка.

При включенні світяться два діода це живлення та діод де намальована колодочка. Можливо йому і гаплик, але я думаю, що треба його подивитись людині хто на цьому розуміється.

Тому, що попередні фахівці взагалі заявили, що він не включається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, Liontiger сказал:

Не можу стверджувати, але з того, що прочитав мене більше переконують, що це злетіла прошивка.

При включенні світяться два діода це живлення та діод де намальована колодочка. Можливо йому і гаплик, але я думаю, що треба його подивитись людині хто на цьому розуміється.

Тому, що попередні фахівці взагалі заявили, що він не включається.

Якщо ви не можете зайти на нього по 192.168.1.1 то йому точно гаплик. У мене такий самий від КС. дуже примхлива і ненадійна штука. Краще реально взяти інший і не морочитись, благо вони порівняно копійки коштують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...