Перейти до змісту

Розприг!


Mondiale

Рекомендовані повідомлення

Підкажіть куди потрібно ввести цей код

alias "cstrikezonenet" "+jump;wait;-jump;wait;+jump;wait;-jump;wait;+jump;wait;-jump;wait;+jump;wait;-jump;wait;+jump;wait;-jump;wait;"

alias -bjskutt "-jump"

bind "SPACE" "cstrikezonenet"

Якщо можна подитальніше! Мені казали в config, де його найти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

config в > valve>cstrike >

Я например ничего не Писал ,И щас только иногда он не получаетса

Учись Прыгать Так ! Без настроек ! , Щитай если вписываеш то получаетса что у тебя типа *чит* для Прыжков =)

p.s: Они же вроде никуя не помогают (настройки)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перше... нічого не вводь. і так попробуй!

друге... як ти тільки зайшов в КС, то в тебе загружається конфіг стандартний...

ТОМУ, коли ти зайшов, введи в консолі(ЯКЩО ХОЧЕШ, я не раджу, бо і без них все вийде) ці свої рядки.

Далі набери в консолі writecfg AswenDer(або шось інше).

потім при загрузці КС можеш набирати: exec AswenDer.cfg :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер все зрозуміло! Аби тільки вийшло все :angry:

Я так і думав шо цю всю хрень писать не надо! Спс ребята :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Goooooooooooood а ти довго вчівся Розприг делать? Шось у мене нічого невиходить ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикінь виходить :) Правда не так як у вас но всерівно хоть трішкі :) Та я неможу часто на тих jump серваках завісать там трохань нудно... Клас в перший день і зразу виходить по чуть-чуть =) О ще я замітив коли у мене виходить цей прикол то в консолі шось пише тіпу "MOUSE3 unbounded" що це може означяти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це означає третя клавіша мишки відбандилась(снялась, закрилась ітд). А взагалі нах тобі цей расприГ? Краще АПМ набивай і чіткість вистрілу! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бредняково настроювати Jump на мишку, фізіологічно неудобно одночасно Jump-пить і Fire-ить і прицілюватись користуючись лише гризуном.

Один палець пригає, інший стріляє...у вас пальці настільки незалежні один від одного ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якраз так і класно.

Я вже давно взагалі не нажимаю "пробіл" в КС. Все через прокрутку колеса... (вниз).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чё тут гаварить...распрыг рулить!!!! Вот тока научиться яво делать ( как следует) стоит многа нервов и терпения (пакрайней мере у миня) хатя я так ево и не умею (толком). Просто пастаянно практикуйся и всё палучицо :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...