Перейти до змісту

Глюки WR840N в домашній мережі.


Рекомендовані повідомлення

Всім привіт. Може хтось шарить, чи підкаже куди копати.
Є два пк в квартирі. Обидва підключені кабелем до роутера tplink WR840N. Ip динамічна. Інтернет 100мбіт Київстар. Антивіруси-брандмауери - відсутні.
Суть проблеми: Глючить голосовий звязок ( стім, діскорд, в іграх), також часом скаче пінг і , втрата пакетів. Гугл чіткої відповіді і вирішення проблеми не дав. Знаю що є альтернативні прошивки і тд... але особливо бажання не має, хіба хтось тикне толковим гайдом. Спіддтест-торенти, видають під сотку, і мінімальний пінг - з цим проблем не має...
Ще момент - раніше цей же роутер стояв на іншій квартирі, з одим пк - і ніяких проблем з ним не було. Є припущення що він якось неправильно фільтрує-ріже трафік. 
Буду вдячний за будьякі поради.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, sanbOK сказал:

Без роутера на пряму так само зі звуком проблема?

Я не знаю яким чином це перевірити. Адже дома є два пк, де потрібно нормальний голосовий звязок) А кабель лан лише 1 так як один провайдер) Тут мабуть реально треба тестити на першому пк, з напряму ввімкнутим кабелем, і якщо що вже вирішувати з провайдером...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, AnimaNoir сказано:

Я не знаю яким чином це перевірити. Адже дома є два пк, де потрібно нормальний голосовий звязок) А кабель лан лише 1 так як один провайдер) Тут мабуть реально треба тестити на першому пк, з напряму ввімкнутим кабелем, і якщо що вже вирішувати з провайдером...


так, стоп. Між двома пк в одній мережі Ви спілкуєтесь звуком?

 

я просто мав на увазі включитись і перевірити чи будуть ті ж самі проблеми на пряму без роутера через інет. 
 

на тп-лінк 840 є openwrt в ставиться без проблем в залежності від ревізії роутера. Єдине що потрібно це tftp. На рахунок стабільності нічого сказати не можу але от на 740 опенврт працює дуже стабільно і безглючно і видає 45-48мб по вай фай коли стандартна прошивка видавала максимум 30мб. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 23.08.2020 в 18:39, sanbOK сказал:


так, стоп. Між двома пк в одній мережі Ви спілкуєтесь звуком?

 

я просто мав на увазі включитись і перевірити чи будуть ті ж самі проблеми на пряму без роутера через інет. 
 

на тп-лінк 840 є openwrt в ставиться без проблем в залежності від ревізії роутера. Єдине що потрібно це tftp. На рахунок стабільності нічого сказати не можу але от на 740 опенврт працює дуже стабільно і безглючно і видає 45-48мб по вай фай коли стандартна прошивка видавала максимум 30мб. 

Ну. Є два пк в одній квартирі( в різних кімнатах) інтернет підключений по кабелю через роутер на 1пк, і по кабелю через той самий роутер 2гий пк.) Коли починаємо разом щось грати, звук глючить, і обривається, ніби в тунель вїжаєш. Прописував ip другому компу статичний - типу 192.168.1.3, ставив гугловськи днс, нічон е помагає. 
Думаєте є сенс поставити openwrt? руки не з дупки, я б розібрався, але чи це вирішить проблему...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, AnimaNoir сказал:

Думаєте є сенс поставити openwrt? ........ але чи це вирішить проблему...

Це покажуть тільки тести на практиці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 22.08.2020 at 01:30, AnimaNoir сказано:

Всім привіт. Може хтось шарить, чи підкаже куди копати.
Є два пк в квартирі. Обидва підключені кабелем до роутера tplink WR840N. Ip динамічна. Інтернет 100мбіт Київстар. Антивіруси-брандмауери - відсутні.
Суть проблеми: Глючить голосовий звязок ( стім, діскорд, в іграх), також часом скаче пінг і , втрата пакетів. Гугл чіткої відповіді і вирішення проблеми не дав. Знаю що є альтернативні прошивки і тд... але особливо бажання не має, хіба хтось тикне толковим гайдом. Спіддтест-торенти, видають під сотку, і мінімальний пінг - з цим проблем не має...
Ще момент - раніше цей же роутер стояв на іншій квартирі, з одим пк - і ніяких проблем з ним не було. Є припущення що він якось неправильно фільтрує-ріже трафік. 
Буду вдячний за будьякі поради.

Якщо це онлайн ігри, може вони юзають якісь порти?

Є сенс прописати жорсткі ІР на компах і прокину ти на них потрібні порти.

Колись таку шнягу робив з мю-торрентом. Бо не було стабільної швидкості.

Думаю, що тут може теж допомогти.

Хоча ТП-Лінк 840 - не самий цікавий роутер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часов назад, Zheny@ сказал:

Якщо це онлайн ігри, може вони юзають якісь порти?

Є сенс прописати жорсткі ІР на компах і прокину ти на них потрібні порти.

Колись таку шнягу робив з мю-торрентом. Бо не було стабільної швидкості.

Думаю, що тут може теж допомогти.

Хоча ТП-Лінк 840 - не самий цікавий роутер.

Тиждень більш менш норм...Хз, може щось пров мутить. Тут ще інтернет з білайновських часів, мабуть і обладнання дрєвнє як овно мамонта)
Який дав Кс роутер таким користуємся)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, AnimaNoir сказано:

Тиждень більш менш норм...Хз, може щось пров мутить. Тут ще інтернет з білайновських часів, мабуть і обладнання дрєвнє як овно мамонта)
Який дав Кс роутер таким користуємся)

може й мутить.

Але роутер замінити є сенс, в будь-якому випадку.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, Zheny@ сказал:

може й мутить.

Але роутер замінити є сенс, в будь-якому випадку.

 

Не на часі. Тай норм роутер штуки дві мабуть коштує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 22.08.2020 at 01:30, AnimaNoir сказано:

Всім привіт. Може хтось шарить, чи підкаже куди копати.
Є два пк в квартирі. Обидва підключені кабелем до роутера tplink WR840N.
Буду вдячний за будьякі поради.

 

Гріється?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, AnimaNoir сказано:

Не на часі. Тай норм роутер штуки дві мабуть коштує.

достатньо буде перейти на б.в. 941ND (теж старий) або 1043ND (гігабіт по міді, і до 300Мбіт по повітрю (в ідеальних умовах)).

Нова модель Archer, ніби хвалять.

 

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Гріється?

Та вроді ні. Але спеціально під час глюків не міряв. Дякую за ідею.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, Zheny@ сказано:

достатньо буде перейти на б.в. 941ND (теж старий)

 

В мене таких 2, єдиний недолік це нестабільний WIFI, так і не добився стабільності, іноді якісь рандомний пристрій починає вирубати від WiFi на деякій час і що я тільки не робив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, dimmon сказано:

 

В мене таких 2, єдиний недолік це нестабільний WIFI, так і не добився стабільності, іноді якісь рандомний пристрій починає вирубати від WiFi на деякій час і що я тільки не робив.

Я писав десь недавно. Попередній колега добився стабільності методом Wireless MAC Filtering

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Я писав десь недавно. Попередній колега добився стабільності методом Wireless MAC Filtering

 

 

В мене MAC Filtering завжди по-замовченню :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, тоді лише тільки заміна обладнання, або мідь, якщо є змога

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, Zheny@ сказано:

ну, тоді лише тільки заміна обладнання, або мідь, якщо є змога

 

 

Та якось не створює проблем, в 99% працює стабільно WiFI, іноді буває заходить шось йому і все. Де критично, там шнурком все. Та і рочків, може з 8 тому роутеру. Хотів поміняти, от покі не решив на що, чи то Арчер взяти, чи може взагалі на Мікротік перейти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, dimmon сказано:

 

Та якось не створює проблем, в 99% працює стабільно WiFI, іноді буває заходить шось йому і все. Де критично, там шнурком все. Та і рочків, може з 8 тому роутеру. Хотів поміняти, от покі не решив на що, чи то Арчер взяти, чи може взагалі на Мікротік перейти.

не зайшов МІкротік. Надто багато  заморочок із настройкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...