Перейти до змісту

Вибір бруківки. В якого виробника краща?


Гість Selbeor

Рекомендовані повідомлення

Власне хто має досвід експлуатації бруківки поділіться враженнями - хто виробник, як експлуатується, чи не кришиться, чи не вицвітає колір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я рекомендую uabruk купувати. Пісок митий (принаймі так було), тому кольори не вигорають, якість теж відмінна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Le bruk (ніби так назва) якість на 3: тримається, але декілька вже покришились. Колір чомусь був інтенсивніший в реальності, тому наразі більш-менш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, frv said:

Я рекомендую uabruk купувати. Пісок митий (принаймі так було), тому кольори не вигорають, якість теж відмінна.

Кум колись серйозно займався бруківкою (вкладання), теж хвалив Уабрук. Я брав їхню «тротуарну» плитку 30х30 і поребрики чорного кольору (майданчик десь 10 м2 на кладовищі). Не дуже задоволений, так як відсотків 20-30 почали давати «висоли» (біла кірка). Певно не повезло або ж там де прохідне місце ці висоли зчовгувалися б ногами і було б норм (на чорному, а

фактично темно-сірому, ці висоли зараз муляють очі).


Якщо квадратури трохи є, можу звести з кумом, в нього була якась непогана знижка на уабрукові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Позитивні відгуки  про бруківку uabruk як на борді, так і на інших ресурсах і в живому спілкуванні з людьми явно переважають)

З виробником значить визначились.

9 часов назад, yu2007 сказал:

фактично темно-сірому, ці висоли зараз муляють очі

А хіба ці висоли не можна вивести хімією?

9 часов назад, yu2007 сказал:

Якщо квадратури трохи є, можу звести з кумом, в нього була якась непогана знижка на уабрукові.

Квадратури трохи є, зараз на уабрук знижка 20% на всю продукцію, не думаю, що ще більшу знижку вони зроблять.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Selbeor said:

А хіба ці висоли не можна вивести хімією?

Не пробував, можливо й так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
On 07.07.2020 at 09:29, Selbeor сказано:

Позитивні відгуки  про бруківку uabruk як на борді, так і на інших ресурсах і в живому спілкуванні з людьми явно переважають)

З виробником значить визначились.

А хіба ці висоли не можна вивести хімією?

Квадратури трохи є, зараз на уабрук знижка 20% на всю продукцію, не думаю, що ще більшу знижку вони зроблять.

 

в висновку де брав бруківку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 12.09.2020 в 11:23, Dima4s сказал:

в висновку де брав бруківку?

В висновку брав бруківку Волиньбрук. Озон львівський теж не поганий. UA брук по якості дуже почали халтурити.

Вибрати ніби є з чого, але як доходить до реального вибору, то не так вже й легко визначитись)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Selbeor сказано:

В висновку брав бруківку Волиньбрук. Озон львівський теж не поганий. UA брук по якості дуже почали халтурити.

Вибрати ніби є з чого, але як доходить до реального вибору, то не так вже й легко визначитись)

я хотів безшовну взяти в юа брук.
але ситуація якась комічна) трубку не беруть, самі не передзвонюють,  на повідомлення не реагують
заїхав сьогодні. як почули скільки мені треба бруківки, було відчуття що я вже перестав бути клієнтом) типу якщо не фура- то ви нам не цікаві)

 

On 06.07.2020 at 22:30, Zeiss сказано:

Le bruk (ніби так назва) якість на 3: тримається, але декілька вже покришились. Колір чомусь був інтенсивніший в реальності, тому наразі більш-менш.

там же по дорозі заїхав до них. мене трохи дивує те як їх бруківка збоку виглядає. таке відчуття що після пари хороших морозів її просто знизу розірве)
скільки в вас років лежить вона?
 

Спойлер

46928_1_1097.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, Dima4s said:

там же по дорозі заїхав до них. мене трохи дивує те як їх бруківка збоку виглядає. таке відчуття що після пари хороших морозів її просто знизу розірве)

скільки в вас років лежить вона?

 Невелику ділянку переклали та замінили на нову, складно відповісти. Років 3 точно, але клали "на совість" майстри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...