Перейти до змісту

Стажування із програмування


sergkots

Рекомендовані повідомлення

Хочу постажуватись у досвідчених програмістів. Мови програмування: PHP, JavaScript, Python, та мова розмітки HTML. 

Маю досвід програмування під DOS та голе залізо, писав повноцінні програми. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу при потребі, паралельно із стажуванням, проводити повноцінне тестування - маю досвід як Manual QA Engineer та Project Manager. 

Бо маю сильне бажання підвищити кваліфікацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 минут назад, sergkots сказал:

 

Бо маю сильне бажання підвищити кваліфікацію.

Тобі треба вчитель чи завдання, щоб рости? Я так колисть html самостійно опановував. Зробив один сайт і став, бо без завдань не знав куди рухатись далі. Якщо така ж проблема, то маю купу завдань різної складності. Але якщо треба наставника, то не допоможу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, nickel сказано:

Тобі треба вчитель чи завдання, щоб рости? Я так колисть html самостійно опановував. Зробив один сайт і став, бо без завдань не знав куди рухатись далі. Якщо така ж проблема, то маю купу завдань різної складності. Але якщо треба наставника, то не допоможу.

Завдання та наставник в якого можна запитати певні моменти в процесі. Мені не потрібно з нуля розповідати все а лише  певних моментах надати допомогу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, nickel сказано:

Завдань можу нарізати багато, надумаєш - звертайся.

Завдань по чому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 hours ago, sergkots said:

Можу при потребі, паралельно із стажуванням, проводити повноцінне тестування - маю досвід як Manual QA Engineer та Project Manager. 

Бо маю сильне бажання підвищити кваліфікацію.

А можна більш детально по тасках qa & pm? Можна в приват

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...