Перейти до змісту

Колекціонери всіх країн єднайтесь


Mala

Рекомендовані повідомлення

Кожен з нас в певні періоди життя щось колекціонував або колекціонує. Хто марки, хто значки, хто чоловіків :) ,хто гроші :) ( теж непогано). Я в дитинстві колекціонувала фантики від цукерок, малюночки з конвертів, зараз зібралась колекція м"яких іграшок :) , а от тепер надумала колекціонувати мишок ( не живих :) , бо живих страшенно боюсь). А от цікаво, що колекціонуєте ви або які цікаві колекції бачили? В кого на що вистачає фантазії?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виявляється є таке мистецтво-наївне. Більше того, в Луцьку планують відкрити музей наївного мистецтва та аматорської творчості. Є людина , яка пів життя присвятила зібранню своєї колекції і хоче показати її народу. (кажуть, таке хоббі і у Віктора Андрійовича, тільки він не хвалиться :( ) А як ви ставитесь до відкриття такого музею в Луцьку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я колекціонував колись марки і значки, досих пір є, зара колекціоную чеки, і флешки з різних сайтів, планую колекціонувати виборчі бюлетені :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в детстве коллекционировал марки, значки, сборные модели самолетов...

Сейчас опять вернулся к сборке авиации и начал коллекционировать оружие.

ну и метрвых президентов само собой :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коллекционирую прикольные смайлы, интересные аватары, а также саундтреки из популярных реклам. :huh:

А шо поделаешь - 21-й век. :)

ЗЫ: До сих пор не могу нажать "ПОДДЕРЖАЛ" и высказать спасибо топикстартеру... Это у меня Opera кривая или руки кривые? :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗЫ: До сих пор не могу нажать "ПОДДЕРЖАЛ" и высказать спасибо топикстартеру... Это у меня Opera кривая или руки кривые? :huh:

:) Можеш поставити +1 , я не ображусь :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Збираю фото гарних жінок,тільки не те що нижще шиї а навпаки обличчя.Ще фото деяких улюблених артистів,моделей.Монети різні сучасні з любих країн.Ще є марочкі два альбома,філателія на "радянській" був улюбленим магазином.Раніше улюблену музику,ще діал-апом,по ночам і дням тянув а зараз щось лінь.Втратив нажаль колекцію фантиків з жувачок(турбо,дональди і тд).Ще б хто навчив наші гривні в БАНКу збирати,я їх туди запихаю а вони все назад вилазять :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В дитинстві колекціонувала листівки (відкритки). Мала величезну колекцію. Під час перебудови не було можливості поповнювати колекцію (їх не випускали). Отож трохи полежали, а потім з них виготовила штори (ті, що з скрепками). Років з 5, певно, послужили, прикольно виглядали:)

Новим захопленням стало віяло. З кожного віжпочинку намагаюся привезти щось гарненьке. Але молодша доця до них прикладається, то виходить, що купую по портребі у спекотні дні.

А ще полюбляю збирати відео-приколи і фото-приколи і смішні висловлювання (типу Вишневського) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Декілька місяців тому почав збирати моделі автомобілів. В дитинстві мені це якось не вдавалося робити.

Тематика - німецькі авто (крім кабріолетів), пріоритет надаю формату 1:43, але є й інші.

post-761-1219950157.jpg post-761-1219950163.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Записысваю фильмы на диски, печатаю на цветном струйнике обложку, ставлю на полочку, и никогда больше двух раз не смотрю (принцыпиально) :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...