Перейти до змісту

Куплю матрас 160Х200


Denis196

Рекомендовані повідомлення

Куплю якийсь хороший  матрас 160Х200

треба на двохспальне ліжко

можна б/в або нове

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Denis196 сказано:

Куплю якийсь хороший  матрас 160Х200

треба на двохспальне ліжко

можна б/в або нове

Ідеш на пр Перемоги, біля мосту. Поруч з сервісним центром "Ваш майстер" є "Комісійний магазин", поруч ще є магазин "Світло" чи "люстри", щось таке.

І в приміщенні комісійного чоловік продає матраци і ліжка. Коли шукав, в свій час, то там купував. Бо по тих модних магазинах - ціни нереальні.

Ще можна на базарі запитати. У меблевому ряду.

Я купував (не реклама) "Sleep&Fly"  Ціна прийнятна, і якість. Зима-Літо.  160х200

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Ідеш на пр Перемоги, біля мосту. Поруч з сервісним центром "Ваш майстер" є "Комісійний магазин", поруч ще є магазин "Світло" чи "люстри", щось таке.

І в приміщенні комісійного чоловік продає матраци і ліжка. Коли шукав, в свій час, то там купував. Бо по тих модних магазинах - ціни нереальні.

Ще можна на базарі запитати. У меблевому ряду.

Я купував (не реклама) "Sleep&Fly"  Ціна прийнятна, і якість. Зима-Літо.  160х200

Дуже дякую, прийнято до уваги!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://bonato.com.ua/

Є магазин у Луцьку, на Перемоги, навпроти 5 школи, від зупинки метрів 20-30 в сторону ТСОУ (ДТСААФ) на першому поверсі 5 поверхового будинку. Дають полежати, спробувати. Тут на борді навіть десь тема була від того магазину, та знайти не можу. Собі і не собі там купляли 3 шт різних, за 4 роки ще жоден не потребує заміни. Ціни теж були прийнятні, як зараз не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж моніторю ринок на рахунок матраса. Поки що схиляюся до "Свiт матрасів". Ніби як ціни більш-менш нормальні .. У живу в Луцьку магазін- близько "Нової лінії", там де "Наш край". Ціни- як на сайті, + по Луцьку 200грн. доставка була здається. А взагалі подобається "ховог" ікеевскій, тільки ціна на нього трохи завищена (відносно), якщо тільки знижки чекати ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
В 28.05.2020 в 21:44, sss381 сказал:

https://bonato.com.ua/

Є магазин у Луцьку, на Перемоги, навпроти 5 школи, від зупинки метрів 20-30 в сторону ТСОУ (ДТСААФ) на першому поверсі 5 поверхового будинку. Дають полежати, спробувати. Тут на борді навіть десь тема була від того магазину, та знайти не можу. Собі і не собі там купляли 3 шт різних, за 4 роки ще жоден не потребує заміни. Ціни теж були прийнятні, як зараз не знаю.

Замовляв тут двохспальний матрас і дитячий. Все кльово. Ціни норм на той момент були і гарантію давали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...