Перейти до змісту

Терміново потрібна тимчасова прописка в Луцьку , або біля Луцька.


Mirana

Рекомендовані повідомлення

Вітаю , шукаю людину яка зможе тимчасово приписати в Луцьку або не далеко від Луцька, хоча б на пів року, в ідеалі то на 1 рік. За винагороду.

Мій телефон 0661729016

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ризиково то все)

Потім і виписати не можна буде, якщо та людина не захоче сама виписатись

 

Ну і щомісячні комунальні послуги доведеться платити за приписану людину

 

Тому винагороди і обіцянок тут явно замало

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спойлер

Якщо що, то я не придираюсь, а оцінюю переваги і недоліки такої "співпраці" для себе

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну якщо субсидії нема то там особливо нвяких трат і не буде, а чому виписатись неможна ? Просто в цнап ідеш і виписуєшся, я так і робила, зайняло може хвилин 30-40 від сили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо людина знайдеться яка погодиться , то я надам всі гарантії які тільки вона запросить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Mirana said:

Ну якщо субсидії нема то там особливо нвяких трат і не буде, а чому виписатись неможна ? Просто в цнап ідеш і виписуєшся, я так і робила, зайняло може хвилин 30-40 від сили.

Це якщо є лічильники.

Виписатись можна завжди; проблема, що не завжди "квартирант" хоче це. Мав проблеми при купівлі нерухомості.

p.s. Я також без претензій, чисто поговорити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, Rolex сказал:

Це якщо є лічильники.

Виписатись можна завжди; проблема, що не завжди "квартирант" хоче це. Мав проблеми при купівлі нерухомості.

p.s. Я також без претензій, чисто поговорити.

Згодна , є різні ситуації, нажаль ізза таких людей інші на сторожі і обходять стороною тих, яким на справді потрібна допомога.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виписати дуже важко, а якщо це жінка і ще й за рік завагітніє, то взагалі не випишеш навіть якщо будеш власником житла.

Якщо народить то взагалі "пиши прпало", навіть якщо ти власник житла. В нас дибільне законодавство, власник може виписати когось без згоди тільки за рішенням суду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автор,якщо нема знайомих-шукайте хто надає послугу прописки за гроші

Хм буде байдуже,будете вагітніти чи це не входить у ваші плани і так далі ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Mirana сказано:

Ну якщо субсидії нема то там особливо нвяких трат і не буде, а чому виписатись неможна ? Просто в цнап ідеш і виписуєшся, я так і робила, зайняло може хвилин 30-40 від сили.

 

1 година тому, paksivatova сказано:

Автор,якщо нема знайомих-шукайте хто надає послугу прописки за гроші

Хм буде байдуже,будете вагітніти чи це не входить у ваші плани і так далі ...

Як народиться дитина, то навряд, чи зможуть, а дитина прописується за місцем реєстрації одного з батьків. У нас була подібна ситуація, ще той геморой.

Ось знайшов, зацікавив момент, що згоди власника для прописки дитини не потрібно

https://galychyna.if.ua/analytic/__trashed-10/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, bormotuha сказал:

 

Як народиться дитина, то навряд, чи зможуть, а дитина прописується за місцем реєстрації одного з батьків. У нас була подібна ситуація, ще той геморой.

Ось знайшов, зацікавив момент, що згоди власника для прописки дитини не потрібно

https://galychyna.if.ua/analytic/__trashed-10/

на цьому будуютьбізнес,гляньте скільки коштує київська прописка

 

я ніколи не вникала,як це працює-але там точно нема діла до того,завагітніє там хтось прописаний чи ні)

платиш гроші-отримуєш прописку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 19.05.2020 at 18:42, bormotuha сказано:

Ось знайшов, зацікавив момент, що згоди власника для прописки дитини не потрібно

Якщо батьки дитини орендують квартиру, то як вони зможуть зареєструвати ії  без будинкової книги? Великі сумніви, що власник квартири надасть цей документ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, Sloop сказано:

Якщо батьки дитини орендують квартиру, то як вони зможуть зареєструвати ії  без будинкової книги? Великі сумніви, що власник квартири надасть цей документ.

Для мене це теж було дивно, коли прописана племінниця, але не співвласник нашого будинку, прописала свою дитину без згоди співвласників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дитина реєструються за адресою реєстрації одного з батьків, ніякої згоди не треба. Самі так реєстрували в дружинових батьків, де відсутні документи на хату, триває успадкування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 23.05.2020 at 18:26, Cniperman сказано:

Дитина реєструються за адресою реєстрації одного з батьків, ніякої згоди не треба. Самі так реєстрували в дружинових батьків, де відсутні документи на хату, триває успадкування.

 Без домової книги ніякої реєстрації не буде. Це досвід і досвід особистий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...