Перейти до змісту

Потрібна консультація с приводу Плотера ЕПСОН 7890


Рекомендовані повідомлення

Потрібна консультація с приводу Плотера ЕПСОН 7890 чи є спеціалісти в цій сфері або питання з зірочкою достали шлейф головки  пропало живлення на всій платі які можливі варіанти? Або друзі бордовці хто здатен допомогти?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
On 13.05.2020 at 19:54, GoNeMaD сказано:

Потрібна консультація с приводу Плотера ЕПСОН 7890 чи є спеціалісти в цій сфері або питання з зірочкою достали шлейф головки  пропало живлення на всій платі які можливі варіанти? Або друзі бордовці хто здатен допомогти?

 

Якщо я не помиляюся, то варто запросити в тему @tarasmv або @lord

Якщо мені не зраджує пам'ять, то хтось із цих хлопців займається поліграфією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 13.05.2020 в 19:54, GoNeMaD сказал:

Потрібна консультація с приводу Плотера ЕПСОН 7890 чи є спеціалісти в цій сфері або питання з зірочкою достали шлейф головки  пропало живлення на всій платі які можливі варіанти? Або друзі бордовці хто здатен допомогти?

 

Знаю хлопаків, які барижать відновленими Епсонами в Луцьку. Здається відновлюють їх тут на місці, можливо мають майстра. Можу завтра запитати.

І є дуже зайнятий і дуже прошений електронщик, який нам робить "чудєса" з принтером, але він може за вихідні 300 баксів здерти за роботу. Контакти також зможу взяти вже завтра.

А взагалі майстри їдуть в Луцьк ремонтувати з Львова, Києва, Одеси і т.д. Оплачується крім роботи і запчастин, проживання і проїзд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поліграфією я займаюся, але ремонтом ні. Можу сказати таке, що в принтерах Epson багато запобіжників, в тому числі на платі головки і материнській платі. Мені батько ремонтував Epson А3 формату то там якраз була проблема з запобіжниками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...