Перейти до змісту

Заміна старої відеокарти


Рекомендовані повідомлення

Привіт! На ПК десятилітньої давності вийшла з ладу відеокарта Nvidia GeForce 8600. В майстернях до мого звернення поставились з неприхованою зверхністю, мовляв краще придбати новий комп'ютер, аніж шукати заміну. Швидше за все, так і потрібно зробити, але зараз такої можливості немає, тож дозвольте звернутись до місцевих фахівців за порадою. Чим можна замінити цю деталь та чи може хтось за це взятись (материнська плата MSI MS-7379)?

Дякую!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, ScDth сказано:

Чим можна замінити цю деталь та чи може хтось за це взятись (материнська плата MSI MS-7379)?

що ж її міняти,

клац-клац і все,

головне щоб дрова були для твоєї ОС

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, ScDth сказал:

Привіт! На ПК десятилітньої давності вийшла з ладу відеокарта Nvidia GeForce 8600. В майстернях до мого звернення поставились з неприхованою зверхністю, мовляв краще придбати новий комп'ютер, аніж шукати заміну. Швидше за все, так і потрібно зробити, але зараз такої можливості немає, тож дозвольте звернутись до місцевих фахівців за порадою. Чим можна замінити цю деталь та чи може хтось за це взятись (материнська плата MSI MS-7379)?

Дякую!)

Купуєте іншу (на олх) чи в якійсь майстерні. Таку як в вас була чи подібну можна взяти гривень за 100. Замінюєте замість своєї (Це елементарно робиться, там по іншому ніяк не вставити) все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, ScDth сказано:

Привіт! На ПК десятилітньої давності вийшла з ладу відеокарта Nvidia GeForce 8600. В майстернях до мого звернення поставились з неприхованою зверхністю, мовляв краще придбати новий комп'ютер, аніж шукати заміну. Швидше за все, так і потрібно зробити, але зараз такої можливості немає, тож дозвольте звернутись до місцевих фахівців за порадою. Чим можна замінити цю деталь та чи може хтось за це взятись (материнська плата MSI MS-7379)?

Дякую!)

звернись сюди:

n

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, ScDth сказано:

Привіт! На ПК десятилітньої давності вийшла з ладу відеокарта Nvidia GeForce 8600. В майстернях до мого звернення поставились з неприхованою зверхністю, мовляв краще придбати новий комп'ютер, аніж шукати заміну. Швидше за все, так і потрібно зробити, але зараз такої можливості немає, тож дозвольте звернутись до місцевих фахівців за порадою. Чим можна замінити цю деталь та чи може хтось за це взятись (материнська плата MSI MS-7379)?

Дякую!)

маю таку ж саму. 8600GT, або трошки цікавішу можна спробувати пошукати, типу X1950 від Радеон чи HD4870 - звір на свій час.

Але 2 останні потребують хорошого блока живлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Zheny@ сказано:

маю таку ж саму. 8600GT, або трошки цікавішу можна спробувати пошукати, типу X1950 від Радеон чи HD4870 - звір на свій час.

Але 2 останні потребують хорошого блока живлення.

4870 з двома додатковими живленнями явно буде забагато  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, ScDth сказано:

В майстернях до мого звернення поставились з неприхованою зверхністю

водяться напантовані "майстри" , сам терпіти не можу таких. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, case_l сказано:

водяться напантовані "майстри" , сам терпіти не можу таких. 

бо треба "фтюхати" компа.  Впадло пошукати відяшку і людині продати. Ба більше, купити (заробити своїх 50 грн) і поставити в ПК, налаштувати, заробити ще 100.  Але ж нє.

Я, для прикладу, теж відверто кажу, що апарат старий і варто замінити, але коли в людей бюджет поділений на необхідне, а тут вистрелив Форс Мажор. То входжу в становище, і шукаю те, що хоче клієнт.

 

8 годин тому, ScDth сказано:

Чим можна замінити цю деталь та чи може хтось за це взятись (материнська плата MSI MS-7379)?

Дякую!)

Я можу взятися.

деталі в ПМ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@ScDth проста порада, пошукай і постав найпростішу PCI-E затичку (це елементарно, акуратно зняти своє відео і поставити інше) - забудеш ще на роки про свій старенький ПК.

Не ведись на древні кипятильники, вони довго не протягнуть, або домучать твій бж

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Deemon сказал:

@ScDth проста порада, пошукай і постав найпростішу PCI-E затичку (це елементарно, акуратно зняти своє відео і поставити інше) - забудеш ще на роки про свій старенький ПК.

Не ведись на древні кипятильники, вони довго не протягнуть, або домучать твій бж

Підтримую даний варіант. Поставити щось типу GT210 або аналогічне від АМД. 

А всяке сміття типу 8600 чи 1950 вже давно має бути завезене в Брище.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Deemon сказал:

@ScDth проста порада, пошукай і постав найпростішу PCI-E затичку (це елементарно, акуратно зняти своє відео і поставити інше) - забудеш ще на роки про свій старенький ПК.

Не ведись на древні кипятильники, вони довго не протягнуть, або домучать твій бж

Якщо воно дожило до цього часу то ще трохи поживе. Звісно в ідеалі якусь 1030 - ставити, але це вже зовсім інші бюджети. Ніхто так і не спитав для яких задач і бюджет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

БЖ грамотний (відносно) ASUS Vento 400W, чесних. Є PCI-e живлення.

Комп простенький для нета і відео. Ворд, ексель і т.д.

Нічого на ньому ніхто не грає. І чоловік не горить бажанням вкладати в той ПК багато грошей.

З рештою ніхто не читає головного:

 

22 годин тому, ScDth сказано:

..В майстернях до мого звернення..

Якби міг сам, то не пішов би в майстерню?

22 годин тому, ScDth сказано:

чи може хтось за це взятись

Не порад він просив, а допомоги.

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...