Перейти до змісту

Російські депутати закликають ввести в Крим російські "миротворчі" козачі загони


Plum

Рекомендовані повідомлення

В Севастополь будут направлены казаки из России для охраны памятника российской императрице Екатерине II, установку которого суд недавно признал незаконной. Соответствующий приказ, как сообщает УНИАН, издал Верховный атаман Союза казачьих войск России и Зарубежья, депутат Госдумы РФ Виктор Водолацкий. Как отмечается на сайте Водолацкого, приказ адресован "всем структурным подразделениям Союза". Им предписано сформировать и отправить в Севастополь "миротворческие казачьи команды".

Взято тут: http://lenta.ru/news/2008/07/09/monument/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наши политики скоро доиграются своей невизначинестю и безразличием что Крым обьявит о незваисимости, а росия в этом им очень поможет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може таке бути, адже роблять що хочуть, вводять війська(козаки) на територію іншої держави,"миротворческие казачьи команды" невже суд їм не указ. Це свавілля, ігнорують рішення суду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Plum, завжди хотів спитати, ти ж доросла людина, чого пишеш в підпису всяку нісенітницю?

При таком підпису можеш хоч новини про напад Росії на Україну постити, морального права кого сь осуждувати в тебе не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чим тобі не подобається мій підпис? Його сутність я пояснював на форумі вже не одноразово, і ще раз повторюватись не буду. Цікаво -- використовуй пошук. Одне скажу -- до росіян він не має ніякого відношення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому треба той пам'ятник російської імператриці? ;) Вот якби я був впливовою людиною, то різні пам'ятники і інші речі радянських часів - в музей або знести зовсім!

Наші політики зараз зайняті наїжденням жирними ж*п, чхали вони на закони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І добре, що поки що ти не впливова людина ;)

Такі кроки - вірний шлях до повного супротиву людей проти цієї держави. Цим регіонам більш за все дісталося від голодомору і інших тестів на виживання. Нестачу людей компенсували переселенням вірних слуг комунізму і зносити їхні пам'ятники для них це все рівно як ставити такі монументи в західних регіонах (неприйнятно). Та й не в пам'ятниках діло. Поки влада буде пускати з чорт зна яких країв ораторів, які промивають мізки і щодня втирають, що ми - Росія (Білорусь, Румунія, Польща, південна півкуля Марса, шосте кільце Сатурна), то люди увірують в цей факт.

P.S.

Ссилка посталена для того, щоб звернути увагу на те, що підхопити можна багато чого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Російські депутати закликають ввести в Крим російські "миротворчі" козачі загони

я давно подозревал что там много идиотов....

и пугает то, что их там всё больше ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще одна PR атака, або просто провокація!

В Криму живуть такі же нормальні люди як і ми з вами, їх політика практично не турбує, бо потрібно просто виживати в такі скрутні часи. А то, що туда може заїхати всіляка дрянь - проблядь і творити шабаш, то справді біда нашої держави. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Вот якби я був впливовою людиною, то різні пам'ятники і інші речі радянських часів - в музей або знести зовсім!

А ты знаешь что первым делом делали фашисты на оккупированных территориях? 

Именно то что ты предложил, они и делали. Дабы со временем подрастающее поколение забывало свою истори, культуру, победы предков, героев страны и т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Именно то что ты предложил, они и делали. Дабы со временем подрастающее поколение забывало свою истори, культуру, победы предков, героев страны и т.д.

дєдушка лєнін і катерина 2 у нас гєрої ? наша культура, побєди прєдков ? над ким ? над нами ? таких гєроїв треба не в музей, а ковшом екскаватора !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то справді біда нашої держави. :(

эка тя после визита в Крым попустило... :)

может ты в Донецк собираешься?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кстати,

по поводу сабжекта топика....

Росийские "миротворцы" в Абхазии давно уже...

так что всё реально....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кстати,

по поводу сабжекта топика....

Росийские "миротворцы" в Абхазии давно уже...

так что всё реально....

не рівняй х.. з пальцем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вай, и там и там суверенная страна,

и она и вторая в зоне интересов росии

так что всё реально....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вай, и там и там суверенная страна

Абхазия не суверенная страна а самопровозглашенная республика.

С начала 90х там перманентный военный конфликт.

Что аналогия неуместна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тю, забабахать кофликт как 2 байта переслать

и войскам недалеко топать - воееная база уже есть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В этом согласен

Просто отметил что схожестей мало

И самое обидно, что за Украину никто и не вступится

Максимум кричащие газетные заголовки в странах типа США и Великобритании

За Финляндию кто нить вступился, в 39ом?

Самим надо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за Украину может вступиться повстанческое войско из самих россиян.

это будут наши с вами родственники/братья/сестры.

а по теме: бред это, ИМХО. Россия не настолько тупая

если она введет хоть одну боевую еденицу на территорию Украины - то России гаплык от всего остального мира.

приравняют к террорестической организации.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Россия не настолько тупая

если она введет хоть одну боевую еденицу на территорию Украины - то России гаплык от всего остального мира.

приравняют к террорестической организации.

Всі самі цікаві світові воєно-політичні проекти, робилися і будуть робитися чужими руками. Це саме те, що робить Росія зараз і на Кавказі і в Україні. Звісно що росія війська, не буде відправляти, для цього є Абхази, Осетини і відморожені Україно-росіяни.

В самої росії зараз Чечня, Дагестан і Інгушетія "ГОРИТЬ", нафто-долари не помогли.................... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если она введет хоть одну боевую еденицу на территорию Украины - то России гаплык от всего остального мира.

приравняют к террорестической организации.

и что, Европа перестанет газ юзать?

сядут тихонько и будут сопеть в 2 дырки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО: роздмухати В Криму другу Югославію дуже легко - костерчик давно вже тліє, українська влада слаба, да ще й національні ідеї підливають масла (українські національні ідеї на півострові з татарською історією і російськомовним населенням?) ХА-ХА - "Насильно мил не будешь".

Кому треба той пам'ятник російської імператриці? :D Вот якби я був впливовою людиною, то різні пам'ятники і інші речі радянських часів - в музей або знести зовсім!

А якби в Луцьку вирішили поставити пам"ятник Любарту ? то що б робив - по націоналістичному не допустив цього? Бо він не "щирий" українець?

Про Севастополь особисто не знаю, знаю про Одесу - там також великий шум і пікети по поводу пам"ятника Катерині був.

В Одесі кожен справжній одесит поважає Катерину-ІІ на рівні Дюка де Рішельє, де Рібаса, Ланжерона ...

а тут приїхали (думаю - куплені) студенти, і не дають ставити пам"ятник. Вона ж бо козатство знищила. Одне до другого відношення не має ніякого.

Не думаю що ці події поліпшили відносини між людьми чи допомогли в об"єднанні України.

В Севастополі ситуація аналогічна. Замість того щоб зрозуміти місцевих - гарячі голови наламають дров, і потім жаліються - "москалі жити не дають".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...