Перейти до змісту

Хтось зашивав покришку?


Рекомендовані повідомлення

Питання до фахівців хтось з вас зашивав фолдингову покришку ,і як ви це робили? Шкода викидати гарну покришку в якої цілий протектор  з порізом в 2 см .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, Poison сказано:

Питання до фахівців хтось з вас зашивав фолдингову покришку ,і як ви це робили? Шкода викидати гарну покришку в якої цілий протектор  з порізом в 2 см .

Не претендую на ідеальний метод, але розкажу як робив сам і все було чудово. Знайшов в комплекті латок  джайнт латку, розміром ~10 см , було давно , то точно не скажу, але розмір вразив. Поріз в мене був см 4. Все як зазвичай, обезжирив і проклеїв латку з внутрішньої сторони покришки, затиснув в лещатах.  Опісля накачав 4,5 атмосфери, щоб "як кажуть наверняка", і так вона в мене ще два роки від'їздила і була продана.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, vitiokl сказал:

Гугл в поміч( https://www.google.com/search?q=зашываем+фолдингову+покришку&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b-ab) , як варіант:

  Скрыть контент

 

 

Дякую гуглом користуватись я вмію і відео я це бачив ,мене цікавить думка людей які власноруч робили ремонт покришки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На даний момент схиляюсь до варіанта густого шва нейлоновою ниткою кінцями на зовні+ латкою з середини ,і от з варіантом латки багато питань. Варіант з пластиковою пляшкою щось мені не сильно подобається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Достатньо просто спеціальної латки, встановленої професіоналом. Одну фолдингову покришку з досить великим боковим порізом заклеїли, відкатав після того на ній десь рік, і ще й із залишками протектора продав бордівчанину.

Зараз також катаю на заклеєній фолдинговій покришці (прокол у вигляді букви л  зі сторонами 5-8 мм), до 1000 км відкатав, політ нормальний. Навіщо гемороїтись, заплати людині 50-100 грн за латку з роботою і забудь. Місце, де мені це робили останній раз - підскажу. Латки ніби Rossvik.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо покриха буде з камерою то можна шити і латати хоч нитками аби тримала форму, якщо буде безкамерно тоді треба якусь мага круту латку щоб при низькому тиску вона була еластична і тиску нижче 1 атм трамала.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

100км проїхав поки все тримає ,що буде далі час покаже . Про майстра я навіть і не знав прийшлось ліпити самому,вийшло негарно ,але поки тримає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...