Перейти до змісту

Disciples 3: Renaissance


Yaryk

Рекомендовані повідомлення

шось мені гра взагалі не сподобалась, що я був фаном 2 частини очікував на краще, як на мене то проект не вдався(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пробую монтувати і демоном і алкоголем... пише "поганий образ". Може хтось допомогти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пограв 2 дня і удалив.

по перше куча багів, по друге атмосфера Д2 по моєму була вбита. Відразу видно що розробники фанати корейських ігор((

особистий рейтинг 3/10

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Навіть не став качати (поки що).

Але маю Disciples 2 Gold (Акелла) (RUS), якщо раптом хтось захоче, то створю окремий топік і закину на фтп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але маю Disciples 2 Gold (Акелла) (RUS), якщо раптом хтось захоче, то створю окремий топік і закину на фтп.

створю і лий на фтп!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пробую монтувати і демоном і алкоголем... пише "поганий образ". Може хтось допомогти?

образ з 2 файликів (mds, mdf), якщо .mdf не грузиться, то монтуй .mds

в мене були глюки при переході в новий акт - тупо завісало і вискакував чорний екран.

причина в новому NoDVD (1.05_HF5), при заміні на основний глюк пропадав.

а зараз нова проблемка - в 6му акті не пропадає завал через гори :angry: пройшов і побив все що можна, а завал не пропадає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

....ммммдаааа... накрутили з трієчкою... ще в зародку гра була гарною, атмосферною і тд... як тільки взнав що юніти зможуть пересуватись по полю бою - закрив для себе цю гру - перестала вирізнятись... шкода... ТАКИЙ бренд спаплюжили :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Друга частина є тут:

Хранители Света

Служители Тьмы

А от 3 частину хотілось би пограти, спеціально чекав щоб повиправляли помилки. Чи хоча б інші глави Темное Пророчество і Восстание эльфов з Disciples 2

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...