Перейти до змісту

Код да Винчи / The Da Vinci Code (2006)


mass

Рекомендовані повідомлення

davinci.jpg

Жанр: детектив, мистика, приключения

Режиссер: Рон Ховард

В ролях: Том Хэнкс, Жан Рено, Одри Тоту, Ян МакКеллен, Альфред Молина, Пол Бэттани и др.

Сюжет фильма:

Экранизация одноименного бестселлера Дэна Брауна.

Роберта Лэнгдона (Том Хэнкс), прославленного профессора в области символистики, приглашают в Лувр, где был убит куратор музея. Но перед смертью ему удалось оставить целый ряд символов и загадок.

Подвергая свою жизнь смертельной опасности, Лэнгдон при помощи Софи Невё (Одри Тату), криптолога полиции, обнаруживает серию потрясающих головоломок, спрятанных в работах Леонардо Да Винчи, которые указывают на существование секретного общества, оберегающего древнюю тайну, возраст которой уже 2000 лет.

Этот дуэт отправляется в Париж, Лондон и Шотландию на захватывающие поиски разгадки таинственного кода.

Продолжительность: 2:15:30

Видеокодек: XviD

Битрэйт Видео: 594 кб/с

Аудиокодек: MP3

Битрэйт Аудио: 128 кб/с

Размер кадра: 608*288

Перевод: Русский профессиональный дубляж

http://212.109.44.73/info/824879/The.Da.Vi...-InterVideo.avi

700 mb

хто зможе скачати?

коменти цього файла: http://infostore.org/info/824879?refer=420...=2&v=reply_list

якшо вірити коментам то всетаки імхо краще чекати нормальний двдріп.

хтось має?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивно але качали музон з того сервака і бачили скорость 300-500 кбайт/с ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Книжку прочитав ще півроку тому, враження незабутні. Фільма чекаю не дочекаюсь побачити.

+1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їздили сьогодні в Рівне на перергляд цього фільму, отримала задоволення. Тим хто читав книжку, фільм може не сподобатись так як в фільмі все стисло, мені спецефекти сподобались, я не жалію що потратила на це час, тепер книжку прочитаю.

Так що просимо лінк :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 OTAM

ше маєш його? качество нормальне? мож я в тебе заберу і на ЛМ виложу? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дава, я сьоня якраз на роботу з двадцяткою приліз)) а тут ше всякого лайна(фільмів) шо мама дарагая... так шо можу тобі на сьоня дати 20 гіг... :)

кароче є код давінчі, ахота на піранію, ше якісь там сєріал русскій - тіпа боєвік, не запомнив як наз, жесть, пункт назначєнія 3, і ше хз які, все шо запомнив шо в сєті валяється... ну і дома ше кучка є... а і лєдніковий другий гоблінський є%)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хе. ок. ОТАМ, сьодня с тобой свяжусь... а от коли фільми залью - хз.

ви знаєте як геморно заливати їх? і як довго.... :(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

To Visenka.

Яке враження про кінопалац в Рівному?

Теж хочу поїхати подивитись цей фільм в кінопалаці. От не знаю чи в Рівне їхати чи в Львів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://video.univ.kiev.ua/The_Da_Vinci_Code.avi 06-Dec-2005 12:15 1050828800

можливо якість краща, хоча хто його зна, дивлячись на дату викладеного відео, але все-одно качаю, гляну.

Упс! Н-да, засада. Закачав код да вінчі, виявилося, якийсь документальний фільм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

To Visenka.

Яке враження про кінопалац в Рівному?

Теж хочу поїхати подивитись цей фільм в кінопалаці. От не знаю чи в Рівне їхати чи в Львів.

Я там другий раз була , перший раз їздила на фільм "Послезавтра"

звук зображення і всі спецефекти мені подобаються, все дуже класно один тільки мінус що стільці не дуже удобні, а сидіто то довго треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По місту на жаль не гуляла, після перегляду поіхала додому

похмільний сендром ще до кінця не пройшов

;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фільм не бачив, але книжку читав. Убойна. Якщо фільм і не такий крутий як книжка, все-одно варто було б його зняти. Хоч маси побачать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Головне в цьому фільмі має бути та теорія, яка викладається, ане сюжет. Ось що головне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...