Перейти до змісту

Ель ПАСО!


Bit

Рекомендовані повідомлення

Вперше я знайшов в укр репі те, що шукав. Це вам не наші ДЛФ із однотипними мінусами, і готичними темами.

Це вам не москальські туман, мс Нойз чи ст1м.

Цей альбом (перший студійний) дууужже класний. КАЧ! в чистому вигляді.

Зовнішній лінк http://upload.com.ua/get/900243738

Я вже качнув і можу на ДМ залити, якшо тре. Пишіть.

ЦЕ ВАРТО ТОГО ШОБ ЙОГО СКАЧАТИ!

КОМУ ШКОДА ТРАФІК ЗАЛЛЮ НОВІ ТРЕКИ НА ФТП

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти б тему спочатку по людські оформив.

Кричати що ель пасо (до речі на пострадянському просторі вже йе один El Paso (AFERA Corp) ) краще тумана (Туман читає вже більше десяти років + він дуже непоганий бітмейкер, і до речі туман не москаль якщо не в темі) ст1ма або нойза... "это тоже что обьявить треугольник квадратом"© Сrip-a-crip

Альбом доволі непоганий)

Тільки до чого ти це сказав про тумана нойза і Нікіту.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Топик больше похож на саморекламу. Скачал. Ничего особенного. Может просто я из прошлого века, когда косили под "Паблик Энеми", а не под мексиканцев потных, когда козырёк от кепки на ночь ставился в банку литровую, что-бы не разогнулся к утру, а не носили на бок, прямой как аэродром. Да и слушали тогда "Бэд бэлэнс", "Убитых рэпом"............Рэп качественей на порядок.....Хотя,конечно, все начинали с простого.....

С современным отечественым рэпом, к сожалению, не знаком, но удивила , случайно нарытая в инете песня "NED - Глобальна". Я эту композицию назвал "патріотичний Український реп". Текст просто бомбовый. Может уже где было - тады извиняйте. Попробуем прикрепить к посту.

15___NED____________.mp3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

NED - Глобальна :101010:

У.эР.Асквад, Туман, Лион, НП Герик, Don Drew, Мэт Квота, Вовчег со Львова, Green (Afera Corp), Ar Side, Новый Союз, Драго, (Русский Хохол ), ВульФФ =)

Самые заметные личности в рэпе из Украины на данный момент, есле кого забыл то сорри (сам слушаю всех по чуть чуть из выше перечисленных, кроме Вульффа, его не слушаю) = )

ЗЫ. и все таки ХарьковРапаСити решает

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вперше я знайшов в укр репі те, що шукав. Це вам не наші ДЛФ із однотипними мінусами, і готичними темами.

Це вам не москальські туман, мс Нойз чи ст1м.

Цей альбом (перший студійний) дууужже класний. КАЧ! в чистому вигляді.

Зовнішній лінк http://upload.com.ua/get/900243738

Я вже качнув і можу на ДМ залити, якшо тре. Пишіть.

ЦЕ ВАРТО ТОГО ШОБ ЙОГО СКАЧАТИ!

Це стопудово не DLF!!!

Альбом дійсно класний.Але не в моєму смаку...це більш для тьолок матеріал...лайток!

А ти дядько впертий...будь обережний!! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти б тему спочатку по людські оформив.

Кричати що ель пасо (до речі на пострадянському просторі вже йе один El Paso (AFERA Corp) ) краще тумана (Туман читає вже більше десяти років + він дуже непоганий бітмейкер, і до речі туман не москаль якщо не в темі) ст1ма або нойза... "это тоже что обьявить треугольник квадратом"© Сrip-a-crip

Альбом доволі непоганий)

Тільки до чого ти це сказав про тумана нойза і Нікіту.....

Та пацик видно в репі шарить,як я в алхімії!

Москальські....москальські

Пацани, нам до москальського репа ше срать і срать...реально немає жодного виконавця, якого можна булоб прирівняти до тої самої Касти чи Смокі Мо!А Ростовська банда!Про шо мова взагалі???Москальські...хохляцькі...ше там якісь!Яка нах різниця.Головне шоб музика була хароша! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗЫ. и все таки ХарьковРапаСити решает

да ні хрєна воно не рішає-в них своя каша, в нас своя

в нас на заході свої рішають, в них свої-от і все.

читають прикольно, але послухаєш 10ий ліричний трек ліона і думаєш "ну скільки можна соплі по воді возити".

а ше-пояснити чого харків рапа сіті піднявся крутіше за ЛЬвів Рапа Сіті... фінансування москви!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вперше я знайшов в укр репі те, що шукав. Це вам не наші ДЛФ із однотипними мінусами, і готичними темами.

Це вам не москальські туман, мс Нойз чи ст1м.

Цей альбом (перший студійний) дууужже класний. КАЧ! в чистому вигляді.

Зовнішній лінк http://upload.com.ua/get/900243738

Я вже качнув і можу на ДМ залити, якшо тре. Пишіть.

ЦЕ ВАРТО ТОГО ШОБ ЙОГО СКАЧАТИ!

Це стопудово не DLF!!!

Альбом дійсно класний.Але не в моєму смаку...це більш для тьолок матеріал...лайток!

А ти дядько впертий...будь обережний!! :)

оуоу, альф. я обережний настільки, наскільки лише можна :)

вашу творчість поважаю, але й думку свою маю і говорю прямо :)

уточнив шо не длф, дляя того шоб народ знав шо це більш життєрадісний альбом, а то сам розумієш-тьолам не в прикол слухати "екзорцист" чи "маніфест свободи", їм треба кач-шоб задами в ритм повиляти.

відносно матеріалу виключно для тьолок... то не згідний. тьолам ріанну лухати та тімбаленда,

а то шо негрузний репачок, то да, але мені по-приколу інколи послухати, просто не в напряг мізки не грузити, бо як я онікса слухаю, то розслабитись не можу ;)

З.І. В кожного свої смаки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У.эР.Асквад, Туман, Лион, НП Герик, Don Drew, Мэт Квота, Вовчег со Львова, Green (Afera Corp), Ar Side, Новый Союз, Драго, (Русский Хохол ), ВульФФ =)
а де загубив Тільки Вверх(Флеш, Брук), Хай-Вей, Да Луцьк Флейва, Забутий(м.Ковель, пару метрів біля Луцька ніхто нічого не знає)Аміра, НА Відміну Від, Снейк дж, Саньчик і багато багато іншого!!!!! Це все західний реп-андерграунд, Окрім Аміри і На Відміну!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...