Перейти до змісту

Повернення VAT(tax free)


zverexe

Рекомендовані повідомлення

Є наступна проблема:
Купили річ в Німеччині, оформили такс фрі. Літаком летимо в Варшаву і далі автобус до Луцька. Знаю шо автобусники не особливо люблять людей з такс фрі чеками, тому тут власне проблема, в тому шоб поставити штамп на таможні польській. Є варіант залишити товар в знайомого в Польщі і через 2 тижні забрати і самому вивезти(так як по справах будемо на авто). Питання в наступному, на таможні не виникне питань чому ми оформили такс фрі, виїхали без товару, вїхали знову і повертаємось вже з тим товаром? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будете везти товар тоді і проштампуєте. Треба читати в правилах по поверненню таксфрі по конкретному магазину де Ви здійснили покупку.

От по Польщі я наприклад недавно читала по одному магазину: в них головне було щоб товар був вивезений за межі ЄС протягом 6 місяців від дати покупки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо будеде їхати без товару і захочете проштампувати таксфрі і митник побачить, що товару не має буде мандат. Таможні всерівно коли ви вивезете таксу. Головне, не просрочити по даті (магазина) таксу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та не, я буду штампувати тільки з товаром. Я ж написав зверху. Просто чи не буде запитань чому я виїхав без товару а потім другий раз вже виїжав з ним(хоча міг би перший раз). Такс фрі оформлено через Global Blue, там за умовами 3 місяці дають на вивезення товару

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, zverexe сказано:

Просто чи не буде запитань чому я виїхав без товару а потім другий раз вже виїжав з ним

Не буде!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...