Перейти до змісту

Hitman


Acid Burn

Рекомендовані повідомлення

И так. Дождались. Теперь мы опять можем поиграть за киллера по кличке 47. Более продуманы способы убийства, более сложные загадки. Одним словом - Hitman :mdr:

Игра пока официально в продажу не поступила (только в США). Но уже можна ее скачать.

Тут Ссылки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот пост одного человека с форума SilentHill.Ru

Я играю уже второй день Х) Высшая игра, 10 из 10 имхо. Графика меня вообще поразила, Хитман как живой, уверен, таких красивых ушей ещё не было.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як я цього ждав! Пол-царства за ігру!

Як скоро може з’явитись русифікована версія?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лицензия от ND выйдет 29 мая. а ПОЛНОСТЬЮ локализированая выйдет где то в конце лета.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Пацани взяв в суботу на прокат на базарі в бутіках магазин каприз (?). 4 гривні за добу. 2 диска. Ніби повна версія. Упакована по саме не хочу, розпаковувала музику біля пів години і відео трішки якість пофігарили, але терпимо.

Гра супер, певне краща гра серії. Виглядає чудово і шо головне - не тормозить!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так чогог ти не хоч її залити на файлообінник, ми її пограєм і скажем як вона. Чи там є старфорси всякі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На цих дисках ніякого захисту нема. Йде без диска. Залити не можу бо не являюсь клієнтом фотакома.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взял тоже. Проверить сильно ли будет тормозить игра. Ролики ужас как "помяли". Почти нисчего не видно. Устанавливалась игра около 4-5!!!! часов!!! Без патча на минимальных настройках тормозит ужасно. Поставил патч 1.1 тормоза куда то делись (: Вобщем теперь удаляю игру и жду лицензию.

PS но на всякий пожарный на ДВД себе слил.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пліз, закинь туда ж setup-2.bin - з другого СД. Ато, бля, цілу ніч качав, а під ранок вже його хтось видалив, бля, і один цей файл не докачав!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мінірецензія:

1. Двіжок кривий і зажерливий - мабуть дуже спішили.

2. Арсенал вбивств слабенький.

3. Звук недопрацьований і слаба підтримка ЕАХ.

4. Глюкавість. (на місії з рождеством вилітала десь на пів шляху - взяв м4-ку і тупо бігом біг до вертолета вбиваючи все!! З 4-го разу встиг :) ).

5. Захоплива зараза. (Я хітмана не люблю з 1-ї серії, але цю вже майже 2 рази пройшов)

3.ЬІ. Народ може це бета якась. Ну не могли разраби такий геймплей запхнути в настільки глючний двіжок! Невірю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не зовсім впевнений через що але такє за хітменом замічається. Толі через наших піратів толі дійсно не допрацьовують програмісти але в мене часто вилітали раніші частини гри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Втретє проходжу.

Помітив явну причину симпатії до 3-ї частини!!

Автоматичні черги з автоматичної зброї! Просто людей насправді шматує (таке відчуття). :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Так де ж все-таки той Хітман, поки в мене знову з’явився інтернет - його і слід простив. В файлообміннику пусто (хоча його, я так поняв, пару раз заливали) на сервері тоже не виклали. Люююди шо робити в цій безвихідній ситуйовині?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...