Перейти до змісту

А давайте поговоримо про дитячі Дні народження


paksivatova

Рекомендовані повідомлення

Поділіться досвідом,як і де ви цікаво організовуєте дитячі Дні народження

Зараз в першу чергу мені цікаво почути про кафе/ресторани

Чи є такі,де можна замовляти страви без прив'язки обов'язкої суми на людину ?

Які розваги замовляєте ?

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гугл підкидає такі поради: 

Де провести дитяче свято: пропозиції у Луцьку (за 2013-й рік), 

Коли малюк – не зайвий: у яких луцьких закладах є дитячі куточки (за 2017-й рік), 

Куди піти з дитиною: заклади з дитячим меню у Луцьку (за якийсь "грудень" незрозумілого року)

 

Так як я займаюсь оформленням дитячих свят, то можу сказати таку свою "статистику":

в нас дуже часто замовляють оформлення дитячих свят в піцерії Фелічіта, що на Набережній (не поясню, чим саме там людям до вподоби, але статистика в мене така). Хоча піцерія, по суті, будь-яка для дітей підходить :) люблять вони піци

"Адреналін", зрозуміло... В Промені лише раз в нас замовили, але теж є таке "дитяче" місце...

В "Срібних лелеках" теж нерідко "дитячі" свята роблять...

Ще на Кравчука кафешка є, "Кульбаба", теж декілька раз робили там "дитяче" оформлення...

 

Базилік, Пано, але ці вже трішки не зовсім "дитячі", там для старших дітей роблять, для підлітків...

 

Які розваги - ось якийсь сайт підказує щось по цій темі.

А з свого можу сказати - "Розважайка" (аніматори, ростові фігури), знаю, замовляють часто (ми співпрацюємо з ним). Реклама-не реклама, але таке є...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, silfida сказано:

Хоча піцерія, по суті, будь-яка для дітей підходить :) люблять вони піци

ще "Соло" на Молоді, там теж частенько "дитяче"... було, принаймні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, silfida сказал:

Гугл підкидає такі поради: 

Де провести дитяче свято: пропозиції у Луцьку (за 2013-й рік), 

Коли малюк – не зайвий: у яких луцьких закладах є дитячі куточки (за 2017-й рік), 

Куди піти з дитиною: заклади з дитячим меню у Луцьку (за якийсь "грудень" незрозумілого року)

 

Так як я займаюсь оформленням дитячих свят, то можу сказати таку свою "статистику":

в нас дуже часто замовляють оформлення дитячих свят в піцерії Фелічіта, що на Набережній (не поясню, чим саме там людям до вподоби, але статистика в мене така). Хоча піцерія, по суті, будь-яка для дітей підходить :) люблять вони піци

"Адреналін", зрозуміло... В Промені лише раз в нас замовили, але теж є таке "дитяче" місце...

В "Срібних лелеках" теж нерідко "дитячі" свята роблять...

Ще на Кравчука кафешка є, "Кульбаба", теж декілька раз робили там "дитяче" оформлення...

 

Базилік, Пано, але ці вже трішки не зовсім "дитячі", там для старших дітей роблять, для підлітків...

 

Які розваги - ось якийсь сайт підказує щось по цій темі.

А з свого можу сказати - "Розважайка" (аніматори, ростові фігури), знаю, замовляють часто (ми співпрацюємо з ним). Реклама-не реклама, але таке є...

 

дуже дякую,зараз почитаю

 

в минулому році ми святкували в Промені,в залі "Не кажи мамі"

мені сподобалося все,певно крім того моменту,що аніматори можуть бути лише їхні

 

 

 

 

265996E4-361F-47FF-BEB4-8F5BFC4DD25F.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, jack74 сказал:

ще "Соло" на Молоді, там теж частенько "дитяче"... було, принаймні...

у мене нема як такого досвіду організації дитячих свят-робила це раз

акцент не на їжі,а на розвагах

В Промені було ідеально-і ігри,і шоу,і дискотека,і повели діток розважатися в Смугастий носоріг

 

в цьому році хочеться ще цікавіше зробити

В Соло на Молоді я була дуже давно,але мені згадується,що там мало місця 

чи ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, paksivatova сказано:

В Промені було ідеально-і ігри,і шоу,і дискотека,і повели діток розважатися в Смугастий носоріг

а так як 

1 година тому, paksivatova сказано:

в цьому році хочеться ще цікавіше зробити

то сумніваюсь, що піцерії тут підійдуть :) 

Піцерія - то лише зал та наїдки, а у вас 

1 година тому, paksivatova сказано:

акцент не на їжі,а на розвагах

тому або повністю самій займатись всією організацією (в інеті є море сценаріїв, ідей + вмикаємо фантазію і вперед), або наймати людей, котрі цим займаються і мають досвід та "інвентар", або все ж спеціалізовані і орієнтовані на дітей заклади, типу Променя та Адреналіна.

Перший варіант самий дешевий :), але потребує відповідного хисту чи "схильностей" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...