Перейти до змісту

Проблема з Facebook


Beus

Рекомендовані повідомлення

Прошу допомогу ветеранів facebook'a)

 

Ситуація наступна.

Мав зареєстрований аккаунт яким не користувався (аккаунту десь більше 5-6 років). 0 друзів, мінімум інформації.

Вирішив відновити і посидіти у даній соцмережі. Зайшов, побачив, що не правильно вказане прізвище транслітерацією - змінив. В життєписі (чи якось так) на школі, університеті і т.д. стояло місцезнаходження Горлівка чогось - повидаляв. Після цих маніпуляцій фейсбук попросив фото паспорта і т.д. - надав. Потім попросив селфі - надав. Через деякий час - аккаунт заблоковано, на відправку нових фото документів не реагує. Новий аккаунт створювати не хочу, бо є інформація, що будуть банити відразу як дублі.

 

Чи є якась жива підтримка в цьому концлагері? Чи можна якось вирішити ситуацію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скільки часу пройшло від блокування, там може бути він тимчасово заблокований, поки людина паспорт не перевірить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, Revolver сказал:

скільки часу пройшло від блокування, там може бути він тимчасово заблокований, поки людина паспорт не перевірить.

 

тиждень десь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Beus сказано:

Новий аккаунт створювати не хочу, бо є інформація, що будуть банити відразу як дублі.

Неправильна інформація, маю знайомих в ФБ, які мають по 5-6 акаунтів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, Beus сказано:

фейсбук попросив фото паспорта і т.д.

Ого. Не знав що у фейсбук по фото паспорта пускають. 

Мене одного разу заблокували за коментарі  на сторінці порошка. Десь тиждень аккаунт був заморожений. Написав в тех підтримку, попросив надати пояснення щодо блокування. Не пояснили, просто розблокували. Але на сторінку 5-го президента доступ був закритий. От сцикло какао порошок)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, SpiritMen сказал:

Написав в тех підтримку, попросив надати пояснення щодо блокування.

 

А де та тех. підтримка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 хвилин тому, Beus сказано:

А де та тех. підтримка?

Десь на кроках відновлення аккаунту. https://www.facebook.com/login/identify  пару років назад було, я точно не пам'ятаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...