Перейти до змісту

Виплата відшкодування По автоцивілці


vrm

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня. Шукаю будь які законні і інші способи отримання відшкодування від страхової компанії (тас) для власника стахового поліса, який не є власником ТЗ по техпаспорту, і не має можливості отримати генеральне доручення чи будь яке інше від власника автомобіля по документах. Хто може допомогти, прошу в Пп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В кого техпаспорт - той вважається законним користувачем автомобіля. Ніяких "генеральних" доручень не треба. Пишіть заяву в страхову, а в разі відмови - оскаржуйте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, vrm сказал:

Доброго дня. Шукаю будь які законні і інші способи отримання відшкодування від страхової компанії (тас) для власника стахового поліса, який не є власником ТЗ по техпаспорту, і не має можливості отримати генеральне доручення чи будь яке інше від власника автомобіля по документах. Хто може допомогти, прошу в Пп

Вам треба уважно прочитати Закон про ОСЦПВ https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1961-15 тоді зможете аргументовано протистояти.

Стаття 35

35.1. Для отримання страхового відшкодування потерпілий чи інша особа, яка має право на отримання відшкодування, протягом 30 днів з дня подання повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду подає страховику (у випадках, передбачених статтею 41 цього Закону, - МТСБУ) заяву про страхове відшкодування...

35.2. До заяви додаються:

а) паспорт громадянина, а в разі його відсутності інший документ, яким відповідно до законодавства України може посвідчуватися особа заявника, якщо заявником є фізична особа; завника а не власника

б) документ, що посвідчує право заявника на отримання страхового відшкодування (довіреність, договір оренди, свідоцтво про право на спадщину), у разі якщо заявник не є потерпілим або його законним представником; Вам не потрібно-бо Ви ж потерпілий

в) довідка про присвоєння одержувачу коштів ідентифікаційного номера платника податку (за умови його присвоєння), якщо заявником є фізична особа; Ваш ІПН

г) документ, що підтверджує право власності на пошкоджене майно на день скоєння дорожньо-транспортної пригоди, - у разі вимоги заявника про відшкодування шкоди, заподіяної майну; Копія свідоцтва про реєстрацію

 

І головний аргумент: :D "страхувати не власникам можна, а отримувати відшкодування не можна?"

Але буде важко... :mellow:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, natalka) сказано:

б) документ, що посвідчує право заявника на отримання страхового відшкодування (довіреність, договір оренди, свідоцтво про право на спадщину), у разі якщо заявник не є потерпілим або його законним представником; Вам не потрібно-бо Ви ж потерпілий

 

Тут я так думаю ще можна по різному трактувати. 

Потерпілий тут напевно власник машини по техпаспорту. 

 

1.3. потерпілі - юридичні та фізичні особи, життю, здоров'ю та/або майну яких заподіяна шкода внаслідок дорожньо-транспортної пригоди з використанням транспортного засобу;

 

 

Думаю багато що залежить від: 

- Типу стахового полісу  КАСКО\ОСАГО

- Чи вписане дане авто в поліс. 

 

Якщо авто вписано в поліс  на автора теми то я думаю цілком юридично обгрунтовано вимагати від страхової виплати, як людини яка уклала договір. 

Якщо ні то мабуть без доручення  буде дуже складно 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую Всім за поради. Просто  скрізь де знаходить гугл таку ситуацію, заявник не є потерпілим. Ось наприклад, відповідь юриста. http://www.fins.com.ua/ukr/besplatnaya-yuridicheskaya-pomoshh-po-strahovaniyu/vyplata-strahovogo-vozmeshheniya-ne-sobstvenniku-avtomobilya/

 

А поліс виписаний на автомобіль, на мого батька, який і був за кермом в момент ДТП, але техпаспорт на іншу людину. Але заяву не приймають. Хоча вже і суму відшкодування нарахували...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТАС як гроші з вас брати попередив про всі нюанси які можуть виникнути, чи гроші давай, а там потім розберемся що й роблять напевно більшість страхових компаній.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, vrm сказал:

....Але заяву не приймають. Хоча вже і суму відшкодування нарахували...

поштою з повідомленням про вручення. І то можна в наше Луцьке відділення і в головний офіс ТАС.

А про те що вже відшкодування порахували, то якось дивно - бо завжди це на довго затягується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут типовий бланк заяви, це якщо бланк не дають http://www.mtsbu.ua/ua/for_consumers/112814/

ну і на тому сайті багато інформації про порядок дій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...