Перейти до змісту

Просування Інтернет магазину


the rock

Рекомендовані повідомлення

Порадьте толковых спеціалістів, потрібно пустити на сайт трафік, підключити рекламу і привести клієнтів. В Луцьку є люди, які цим займаються? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Досвіду не маю в цьому. Але для підтримання теми, що каже інтернет? :)  https://webmaestro.com.ua/

 

І чому саме в Луцьку? Можливо на якійсь фріланс біржі пошукати? Там і портфоліо і відгуки.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ті, що реально можуть щось зробити дорого коштують. 

Може варто ці гроші на гугл адс витратити? Чи хоча б розпочати з цього - подивитись чи є зиск від переходів на ваш сайт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 minutes ago, sergkots said:

Ті, що реально можуть щось зробити дорого коштують. 

Може варто ці гроші на гугл адс витратити? Чи хоча б розпочати з цього - подивитись чи є зиск від переходів на ваш сайт.

А от про Google Ads я дещо можу сказати. Там теж багато що треба враховувати і знати https://academy.exceedlms.com/student/catalog/list?category_ids=413-google-ads. Інакше або не буде результату, або дешевше SEO знайти буде.

Якщо є серйозні наміри просувати магазин, то не радив би гратись самому. Відразу треба шукати професійну людину/компанію. Домовлятись про поступову сплату, а не все відразу і дивитись на результат.

Ще радив би самому хоча б з термінологією ознайомитись, щоб знати за що гроші віддаватись будуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, vvkit сказал:
12 часов назад, sergkots сказал:

Ті, що реально можуть щось зробити дорого коштують. 

Може варто ці гроші на гугл адс витратити? Чи хоча б розпочати з цього - подивитись чи є зиск від переходів на ваш сайт.

А от про Google Ads я дещо можу сказати. Там теж багато що треба враховувати і знати https://academy.exceedlms.com/student/catalog/list?category_ids=413-google-ads. Інакше або не буде результату, або дешевше SEO знайти буде.

 

Якщо є серйозні наміри просувати магазин, то не радив би гратись самому. Відразу треба шукати професійну людину/компанію. Домовлятись про поступову сплату, а не все відразу і дивитись на результат.

 

Ще радив би самому хоча б з термінологією ознайомитись, щоб знати за що гроші віддаватись будуть.

Повністю згоден, про гугл адс знаю, але нерозбираюсь в ньому взагалі, тому і шукаю людей, які все зроблять під ключ і заодно ознайомлять мене з цим.. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багато по цих граблях ходив. Висновок один — наймати толкових.
Рівень і ціна тих толкових залежатиме від ринку. Якщо це Україна — обійдеться відносно недорого, якщо забугор типу США — капєц як дорого і довго.
В Україні реклама дуже дешева (якщо це не "продам айфон"), тому можна відразу почати з контекстної реклами і непогано себе почувати.
SEO то гра в довгу — аналіз, підгонка магазину, статті, платні лінки і ще купа всього, що дасть відчутний результат за пів року чи рік. Ну але в подальшому це хаває значно менше грошей і працює за вас.
SMM — для бізнесу дуже неоднозначна штука. Практично всі агенства будуть вам обіцяти підписників та перегляди. Складається враження що вони не розуміють нафіга бізнесу  SMM треба :) бо ніхто не гарантуватиме конвертацію підписників в гроші. Хоча є ніші де можна щось викручувати. Але теж потребує затрат часу.

ІМХО, я з луцькими пробував і зупинився на львівських :) PANEM

P.S.: що за сайт то ? можна в ПМ як оприлюднювати не хочеться :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 10.06.2019 в 12:08, Соромітник сказал:

Багато по цих граблях ходив. Висновок один — наймати толкових.
Рівень і ціна тих толкових залежатиме від ринку. Якщо це Україна — обійдеться відносно недорого, якщо забугор типу США — капєц як дорого і довго.
В Україні реклама дуже дешева (якщо це не "продам айфон"), тому можна відразу почати з контекстної реклами і непогано себе почувати.
SEO то гра в довгу — аналіз, підгонка магазину, статті, платні лінки і ще купа всього, що дасть відчутний результат за пів року чи рік. Ну але в подальшому це хаває значно менше грошей і працює за вас.
SMM — для бізнесу дуже неоднозначна штука. Практично всі агенства будуть вам обіцяти підписників та перегляди. Складається враження що вони не розуміють нафіга бізнесу  SMM треба :) бо ніхто не гарантуватиме конвертацію підписників в гроші. Хоча є ніші де можна щось викручувати. Але теж потребує затрат часу.

ІМХО, я з луцькими пробував і зупинився на львівських :) PANEM

P.S.: що за сайт то ? можна в ПМ як оприлюднювати не хочеться :)

мав сайт на INSALES, відмовився від нього, так як платити потрібно 500грн місяць без просування трафік 0, і мінуси кривий шаблон, обмеження по функціоналу і товарі,  а пакет з просуванням коштує 750 грн, зараз сайту немає, продаю в оффлайн, тому не сильно переймаюсь, але в глухі місяці такі , як зараз додаткові продажі виручили б. купив домен та хостінг, пробував ставити безкоштовні cms, типу wordpress та opencart, але зразу впираюсь в ряд проблем, вирішую їх, випливають інші, вирішив поки сам до всього дійду, пройде багато часу..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, the rock said:

мав сайт на INSALES, відмовився від нього, так як платити потрібно 500грн місяць без просування трафік 0, і мінуси кривий шаблон, обмеження по функціоналу і товарі,  а пакет з просуванням коштує 750 грн, зараз сайту немає, продаю в оффлайн, тому не сильно переймаюсь, але в глухі місяці такі , як зараз додаткові продажі виручили б. купив домен та хостінг, пробував ставити безкоштовні cms, типу wordpress та opencart, але зразу впираюсь в ряд проблем, вирішую їх, випливають інші, вирішив поки сам до всього дійду, пройде багато часу..

Як я зрозумів мова йде про невеликий бюджет. Я б порадив Вам як найкраще сформулювати що треба. Продумати як можливо більше деталей. Вивчати термінологію. Бо з того що Ви написали в останньому повідомлені (є тільки самостійно налаштований CMS) виходить що роботи набагато більше ніж просто розкрутити.

І звернути увагу на фріланс біржі. Наприклад, я подивився тут https://www.fl.ru/freelancers/?action=search_advanced&show=all&search_string=&search_hint=&location_columns[1]=2798&location_columns[0]=2&location_column_id=1&location_db_id=2798&location=Украина%3A+Луцк&age[0]=&age[1]=&exp[0]=&exp[1]=&from_cost=&to_cost=&curr_type_columns[1]=0&curr_type_columns[0]=2&curr_type_column_id=0&curr_type_db_id=2&curr_type=Руб&cost_type_columns[1]=0&cost_type_columns[0]=1&cost_type_column_id=0&cost_type_db_id=1&cost_type=За+месяц навіть можна вибирати регіон з якого має бути виконавець. З Луцька є з гарними відгуками і з спеціалізацією саме веб магазини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли в мене питаються як краще побудувати сайт і потім не витрачати тисячі на місяць, відповідаю — ніяк.
Ну не буде у вас трафіку на непонятному домені з непонятним сайтом без забаблового просування. А без трафіку не буде і продажів. Більше того, навіть вливання грошей не гарантують стабільних хороших продажів.
Для таких випадків запущено купу майданчиків типу prom, rozetka, олх і т.п. Їхня перевага в тому що трафік мають — ваша задача нормально товари пооформляти і з ціною не заганятися.
Якщо не виходить на таких майданчиках з готовими клієнтами — то з власним сайтом не вийде з іще більшою ймовірністю.

Власний сайт без щомісячних витрат або серйозних навичок — то як візитки в кишені — хіба знайомим похвалитися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Соромітник сказал:

Коли в мене питаються як краще побудувати сайт і потім не витрачати тисячі на місяць, відповідаю — ніяк.
Ну не буде у вас трафіку на непонятному домені з непонятним сайтом без забаблового просування. А без трафіку не буде і продажів. Більше того, навіть вливання грошей не гарантують стабільних хороших продажів.
Для таких випадків запущено купу майданчиків типу prom, rozetka, олх і т.п. Їхня перевага в тому що трафік мають — ваша задача нормально товари пооформляти і з ціною не заганятися.
Якщо не виходить на таких майданчиках з готовими клієнтами — то з власним сайтом не вийде з іще більшою ймовірністю.

Власний сайт без щомісячних витрат або серйозних навичок — то як візитки в кишені — хіба знайомим похвалитися

 

 згоден, але платити потрібно за результат, сам сайт, який просто вісить в неті нічого не вартий, коли на ньому немає трафіку, колись давно я не знаючи нічого в цій справі, купив сайт в програміста, сайт в цілому непоганий на престашоп, з купою всяких плюшок, чоловік зареєстрував все, передав мені права користування, і каже наповняйте, займайтесь рік сайтом, якщо агресивно будете наповняти то через рік, потроху туди будуть заходити люди)) я був в шоці , а рік свої витрати, мені з неба брати, зараз я розумію , що цей чоловік просто не розумів нічого в просувані та рекламі, а на той час за сам сайт я заплатив не мало, не багато 250$// платити потрібно, але за результат, як бачу більшість просто практики в цій справі, а реально привести на сайт клієнтів не така проста справа..   

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 minutes ago, the rock said:

а рік свої витрати, мені з неба брати

Хтось мав Вам оплачувати ці ваші витрати? :)

 

На мій погляд, вам попався дуже порядний програміст. І все правильно сказав. Треба було не закидувати той сайт, а вкладатись в нього, хоча б свої зусилля. Зараз би було б дешевше. Можливо можна відновити? Тоді дійсно може вийти економніше.

 

Зорієнтуйтесь по цінах. Наприклад, якщо вам потрібне тільки просування. Ось які запрлати пропонують спеціалістам https://www.work.ua/jobs-seo/. Тобто якщо дійсно спеціаліст, то його послуги від 10000 в місяць. Як я розумію, Ви не готові стільки платити. І Вам потрібне не тільки просування.

 

Тому два варіанти. Перший, це розбиратись самому і замовляти тільки конкретні разові роботи (довгий важкий шлях). Другий – користуватись такими ресурсами як INSALES, PROM (результат майже відразу, але обмежені можливості). Я на вашому місці, мабуть, вибрав би другий. Я дуже часто купую на prom.ua. Вибираю на hotline, читаю відгуки на rozetka, купую на prom. :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уважно перечитайте ще раз Соромітника.

Ваші суми в 250$ (за сайт) чи переплаті в 250грн (за що би там не пропонував insales) навіть близько не стоять з бюджетами по контексту чи smm.

Seo як таке вже давно мертве. І нема там більше ніяких секретів. Силкі і текст.  А топчуться на його могилі тільки ті хто хоче постригти баранів. 

 

Ідіть на платформи і не морочіть собі органи.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 minutes ago, Zeuss said:

Seo як таке вже давно мертве.

 

Отут можна посперечатися. В Україні SEO поступилося контексту бо вартість реклами низька і результат практично відразу.
Якщо будувати міжнародний сайт з прицілом на США — то там скоріше контекст мертвий із-за вартості кліка. І грамотне SEO то єдине, що дозволить отримати хороший результат за відносно невелике бабло ($1к-2к на місяць).
Залежно від специфіки магазину може класно зайти SMM чи реферальна програма, але то теж ціла наука.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми про Україну

1 час назад, Соромітник сказал:

 

Отут можна посперечатися....
 

 

Ми ж тут про Україну? 

Штати це взагалі окрема тема як і Китай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не знаю бо ТС так і не відповів що за магазин

Я б все одно не казав що SEO мертве, воно норм працює і всі великі магазини його чи її :) використовують. 
За статистикою переважна більшість людей (як і я) пропускають рекламу в пошуковику і починають відкривати посилання що йдуть після неї. Тому SEO всеодно рулить, питання в часі на очікування результатів.
Більшість же хоче результат відразу :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відразу - це лідери думок і cpa.

Великі магазини (платформи) закривають усі сегменти, але ти запитай у них про структуру.

Гра в довгу? Ок, але це ж гра з гуглом. А там виграти не можна. То amp, то в краулер впихнули не дохлі версії хроміума і всі попадали, хоча б з чого? То ще яка срака-мотика. Ну такоє. 

 

Я би особисто в SEO не вкладався. Достатньо було б того що покаже lighthouse на старті і мінімальні вкладення в статті. Лив би іншими каналами відносно специфіки товару і країни.

 

P.S На істину останньої інстанції не претендую, тут лише моє імхо. То не мій хліб, я тут так.. ляпаю що в голову взбреде)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 12.06.2019 в 17:18, Zeuss сказал:

Гра в довгу? Ок, але це ж гра з гуглом. А там виграти не можна. То amp, то в краулер впихнули не дохлі версії хроміума і всі п

 

 

Можна. Гугл - це "жорна господні" (свят-свят-свят :) ) Вони працюють повільно, але ВІРНО.

 

Всі, хто досях успіху в неті (від Розетки до Фішки)  йшли до своєї мети навіть не роками, а десятиліттями  І ім"я їм - мільйон. Мільйон таких сайтів. Як думаєте, кому Гугл надасть перевагу? (все чесно, ~700  факторів та "сигналів") Плюс траст.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У вас рожеві окуляри на рахунок гугла.

Це не досягання мети за десятиліття, а десятиліття *блі у кожної з цих компаній. Крім фішки, звичайно. Спрінт за спрінтом. І робота проведена сьогодні може перекреслити роботу проведену три місяці назад.

Завтра хтось випаде з потоку і так званих "рекомендацій" (а не факт що дотримання рекомендацій іде в плюс, буває і навпаки..  сюрприз-сюрприз) і опустить гугл в органічній видачі мастадонта аж бігом.

 

Їхні приколи пройшов особисто. Мав діалог з живим сапортом. Це чудо бо їх захищає авангард роботів. І то тільки тому що там місячні бюджети компанії краще не озвучувати в прямому ефірі)

На мільйонному трафіку стались приколи при переході на SPA, помилку краулера вони визнали лише в приватній бесіді. Але проблему запропонували вирішити самому. В неті має бути стаття Walmart (розетка там навіть збоку не стоїть) про схожі приколи роботи корпорації "добра". Двохрічної давності. Почитайте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Zeuss сказано:

Крім фішки, звичайно.

Розжуйте, дуже цікавить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, sergkots сказал:

Розжуйте, дуже цікавить.

 

Бо розквіт того сайту припав на дружбу Алекси І Гугла. Бо тексти і картинки. Бо трафік і без гугла дай  дорогу. Бо то "развлєкуха", проведіть аналогію з контентом в ютубі. Достатньо? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Zeuss Мова про бурж? Там зовсім інші правила, і в плані якості контента все жорстко.  А наші "мастодонти" як стоять, так і стояли. Я раз був в мед. темі, і нехіло так поржав з просування tabletki.ua. Вони тупо купили по 1 статті з з біржі по КОЖНОМУ препарату (трохи вложили бабла, ага), і сидять в видачі на 1-му щей досі.

 

spacer.png

 

силкі:

 

spacer.png

 

В буржі їх би асесор порвав, чи алгортим якись навіть "порізав" :)

 

 

Ще по медичний оборзєватель диверсікувався. Але це гуано настільки перегружене рекламою,  попапами і попундерами що нормальні люди закривають не читаючи :D А хто в темі - взагалі не ходе туди. В буржі він би отримав песимізацію і улетів-би на 2256 місце в пошуку, а в нас - на 1-х позиціях і стриже купони :D

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт, кілька днів не заходив, бачу написали багато цікавого)) вже створив сайт, поставив на Хост, зробив кілька банерів та слайдерів, створив пункти меню і категорії, на вихідних планую наповнити категорії товарами, і зробити резервну копію.. потім , якщо буде цікаво викладу свою роботу на критику, подивитесь, покритикуєте)) є два питання, які цікавлять:

1)якщо я зараз наповню сайт товарами, банерами і текстами, а потім планую поставити преміум шаблон, всі дані збережуться?

2)як саме простіше і вигідніше пустити трафік на сайт, 10000грн, як писали вище поки немає змоги віддавати за Seo, в неті багато обучалок, як запустити бізнес типу створити сайт підключити рекламу за 100-150$ і отримати клієнтів, що це за реклама така, можливо google ads?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та озвучте вже тему сайту. Хоч яка конкуренція ви знаєте? Яка вартість кліків в гуглі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

1)якщо я зараз наповню сайт товарами, банерами і текстами, а потім планую поставити преміум шаблон, всі дані збережуться?

 

 

Дані залишаться, а от траст "злетить" Але якщо він нульовий, то 0-0=0 :)

 

Цитата

  можливо google ads?

 

 

Саме той випадок. Стучи в лічку, подивлюся, там гуглоадсом щей карти підключаютьться, так що воно того варте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...