Перейти до змісту

Open air in Drag Racing.


glamurnenko

Рекомендовані повідомлення

Змагання з драг-рейсингу– не тільки хороший вид спорту, але й шалене шоу з масою позитивних емоцій. Якщо Ви полюбляєте автомобілі і усе, що з ними пов’язане, Вам подобається швидкість і Ви є азартною людиною, окрім того цінуєте клубну музику і бажаєте відчути задоволення від неї під звуки шалених стартів найкращих спортивних авто України - запрошуємо Вас на всеукраїнські змагання з драг-рейсингу, які проходитимуть 21 червня на аеродромі с.Крупа. Лише один раз на рік нашу область відвідують любителі автоперегонів з усієї України! Цього року на другий етап першості України приїжджають гості з Рівного, Києва, Дніпропетровська, Запоріжжя, Вінниці, Донецька, Львова, Харкова, Кривого Рогу, Білої Церкви, Хмельницька, Ужгорода, Житомира, Маріуполя ну і звичайно м.Луцьк.

Гарний настрій від найкращих ді-джеїв міста, запальні танці від сексі піджейок та смачнючий шашлик – зроблять Ваш відпочинок незабутнім!

Гарною музикою порадують наші вуха:

14.00 - 14.45 Dj Fest

14.45 - 15.45 Dj Asya, Dj Sagantip

15.45 - 16.30 Dj Recent

16.30 - 17.15 Dj Victor Orange

17.15 - 18.00 Dj Panazz

18.00 - 18.45 Dj Witness

18.45 - 19.30 Dj WhiteFLY

19.30 - 20.15 Dj Fenom

20.15 - 21.00 Dj Shustryj

Зустрінемося на STARTi о 14.00

attachment=19850:x_18e1910a.jpg]

post-4222-1213951025.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, з 11.00 і до 15.00 від бару "Квартал" відправлятимуться безкоштовні автобуси, окрім того маршрутка №153 їде з центру на Крупу.

Вхід на територію гарного настрою 10 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О_о...супер....гонки плюс гра наших ді-джиків...я це не зможу пропустити...буду по-любому!!!організаторам респект...надіюсь все пройде на найвищому рівні!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ностальгія блін. А починалось вже на Жидичинській трасі, хто пам'ятає. %)

У всіх стокові тачки...

Нажаль не зможу бути, бо держ екз.

По можливості поміняйте назву теми із Drag Raising на Drag Racing.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гонки з кульною музикою - шоу, яке буває не щодня, тому буде шкода пропустити таке дійство. Приєднуйтесь!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім, хто відвідав драг!

Особисто мені сподобалося все!!!

Піджеї молодці! Ді-джеї - МЕГА МОЛОДЦІ!

Шкода, що Dj Shustryj не відіграв і Dj Fenom з Dj WhiteFLY були обмежені в часі. На майбутнє я старатимуся більш прораховувати можливі зміни!

Всім дякую!

Я задоволена грою, змаганнями, кількістю відвідувачів, і тим, що Субару все-таки перемогла, я за неї боліла! :huh:

Викладайте фото, коменти!

До наступних зустрічей!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А то нічого що ця тема в трьох чи чотирьох топіках мусолиться?

Куди дивляться модератори. Теми тре об’єднати. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А то нічого що ця тема в трьох чи чотирьох топіках мусолиться?

Куди дивляться модератори. Теми тре об’єднати. :(

Ти правий, але саме на клуб лайф спілкуються суто ді-джеї, навіть ті, які там грали. Так що фото будуть діджиків, а коменти про гру. А вже на авто паті і т.д розмовляють про обєми двигунів і самі змагання...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Куди дивляться модератори. Теми тре об’єднати

Темы находятся в разных разделах. Лично у меня нет таких полномочий....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А то нічого що ця тема в трьох чи чотирьох топіках мусолиться?

Куди дивляться модератори. Теми тре об’єднати. :(

Ти правий, але саме на клуб лайф спілкуються суто ді-джеї, навіть ті, які там грали. Так що фото будуть діджиків, а коменти про гру. А вже на авто паті і т.д розмовляють про обєми двигунів і самі змагання...

Я шас трохи пофлеймлю:

Теми про рейсінг зустрічала:

1. Клуб-лайф (модератор - Lumax) - створена glamurnenko

2. Авто-пати (модератор - Kidubon) - створена glamurnenko

3. Луцьк-токс (модератор - Shkoder) - створено Kelyh (контрольний?)

Модератори могли б об’єднатися і зробити розширену тему в якомусь одному розділі, а то "тут пачітал, там пасматрел"....

to glamurnenko - я ДІВЧИНКА

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Модератори могли б об’єднатися і зробити розширену тему в якомусь одному розділі, а то "тут пачітал, там пасматрел"....

Только здесь больше обсуждаются ди-джеи и музыка, в АвтоПати чаще встречается слово "машины", а в ЛуцкТокс обсуждается событие в целом. Поэтому так ли важно обьединять это все? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...