Перейти до змісту

Heroes of Might and Magic V - Герои Магии и Меча 5 (2006)


Ken

Рекомендовані повідомлення

Хай в мене зараз напряжонка з грошима але я всерівно постараюсь наскрезти на колекційне видання, не на просту ліцензію а саме на колекційну, бо ігри такого маштабу виходять дуже рідко.

особисте право кожного і ніхто з тобою не спорить....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 82
  • Створено
  • Остання відповідь
Ех.

От ви подумайте логічно.

Хто буде випускати і перекладати ігри якщо їм за це грошей не буде йти, бо все місто купило одну коробку і розтеражирувало ?

Майте совість нарешті. Ну хай якусь там буржуйську гру ще куди не шло. Але ж це "Герої" да щей зроблені нашими сусідами.

Хай в мене зараз напряжонка з грошима але я всерівно постараюсь наскрезти на колекційне видання, не на просту ліцензію а саме на колекційну, бо ігри такого маштабу виходять дуже рідко.

post-283-1148109785.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную тут висловлювати свої думки, щодо гри в Герої 5.

:)

------------------------------------------------------------------------

Свою думку я висловлю ввечері, бо зараз часу немає нормально розібратись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гра супер! Геймплеєм дуже похожі на 3-ті Герої! Графіка та ефекти також дуже класні!

З.І. В неділю як взяв у Кена копію десь об 11-й годині ранку, то тільки виліз з них в 1 ночі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так як у мене трафф на ЛМ обмежений, навіть дуже. Тому сьогодні віддаю диски Keepo, а він занесе адмінам фотакома, які в ітозі і мають вам викласти.

А можна мені ВІП? :)

Я вам ще Lineage2 Chronicle4 full version інсталяху дам )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить так.

Диски отримав (розбита на 4 СД віртуалка). На дисках англійська версія з креком. Все робоче.

На ЛМ викладу, як тільки дорвусь до підключеного компа, або до адмінів :blush:

Наразі для самих нетерплячих/тих хто немає доступу до ЛМ/ітд ітп. пропоную забрати вмене диски legolas_soi, оскільки собі закатав це чудо на ДВД. Віддаю по ціні дисків, тобто за ті гроші, що дав Леголасу - 7 грн.

Зразу скажу: копій робити небуду, оскільки всеодно все буде на ЛМ, а продаю непотрібні диски (як не продадуться - будуть підставкою під каву).

Сподіваюсь на протязі трьох днів виложити все в мережу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Англійська версія + текстовий русифікатор давно лежить на ЛМ, завтра буде повний (з роликами +озвученнням).

Уже граємо, йде без дисків. Все класно працює. І головне зрозуміло і нормально перкладено тексти.

-=ЛінК=-

Все повністю, включаючи повну русифікацію та коротке "реадмі" присутні у вищезгаданому лінку.

Все працює нормально (перевірив особисто) :)

Так що - до праці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ігруля вообще бомба всё на рускому воопщеееееееее

бомбаааааааааааа

норм зделали а бої які прікольні ппц...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хтось пробував по сетці рубати?

якшо канає мож якось поіграти? тільки визначити час і коли...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хтось пробував по сетці рубати?

якшо канає мож якось поіграти? тільки визначити час і коли...

По сетці не пробував, але не проти поробувати! Можемо попробувати сьогодні(в неділю)...

Коли там в тебе виходить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Ава блище до вечора... давай десь в 20.00 приблизно маякни в аську мені...

але я от думаю - на фотакомі, як там зробили незнаю шо, но я наприклад в варкрафт по сеті іграти можу тільки с тими хто в моїй подсетці...

P.S. ви замітили картінка на Селян апгрейджених (здається) - копія ЖИРІНОВСЬКИЙ в шлемі =)))))))))))))))))))))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Ава блище до вечора... давай десь в 20.00 приблизно маякни в аську мені...

але я от думаю - на фотакомі, як там зробили незнаю шо, но я наприклад в варкрафт по сеті іграти можу тільки с тими хто в моїй подсетці...

P.S. ви замітили картінка на Селян апгрейджених (здається) - копія ЖИРІНОВСЬКИЙ в шлемі =)))))))))))))))))))))))))))))

ОК. Маякну і попробуємо, може і получиться гоцнути! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...