Перейти до змісту

Need for Speed: Undercover


Dennis

Рекомендовані повідомлення

Ндя... і знову як в Карбоні. Все зіпсували тормознуті консолі. Графіка основана на приставки і фізика також. АРКАДА і при чому ДУЖЕ дитяча. Під джойстик, але ніяк не під руль. Настройкі відстій, моделі машин і тіней урізані до невзнаваності. Ех... Моствонтід вставляє по повні помідори цю версію. Єдиний + це велика карта. Геймплей з прокачкою чото я тож не особо зацінив. Певно прийдеться далі Грід проходити. Моя оцінка 3 з 10.

Прикро, але споганили гру ради грошей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 92
  • Створено
  • Остання відповідь

Пройшов Я Undercover. Враження взагалі паршиві. Цей нфс навіть гірше за карбон. Фізики 0, графіка ніяка, ще й тюнінг урізаний. Ех не в ту степь дивляться розробники. Краще б скліпали одну ігру з нфс1-5, зібрали всі тачки і траси в один нфс з класною графікою. Не вистачає того, що було раніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підскажіть. я установив гру,(відключив зв"язок NFS з нетом) замінив paul.dll. і при запуску появляється чорне векно(в ньому нічого не пише) і через секунд 5-7 пропадає. і все більш нічого не відбувається. шо може бути? і шо можна зробити з цим?

Наперед дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підскажіть. я установив гру,(відключив зв"язок NFS з нетом) замінив paul.dll. і при запуску появляється чорне векно(в ньому нічого не пише) і через секунд 5-7 пропадає. і все більш нічого не відбувається. шо може бути? і шо можна зробити з цим?

Наперед дякую.

Я не відключав нет... А ти який серійник використовував під час установки???

Спробуй цей: 45XP-A7C4-7D9S-68DZ-HBJB

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

icon_plus_1.gifробочі ключі, мені підійшли :D
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гра - тупенька. дуже.

Керування - ніяке, поліцейські машини рухаються проти законів фізики а ти навпаки аж занадто їм підкоряєшся, таке враження, що вони діють виключно на тебе.

я не в захваті..

ну спроба №2...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Даже не качайте гру, таке фуфло, графіка ніяка, керування ніяке, після Про Стит розробчики не зробили ніякого висновку, цю гру купляють тільки за назви Need for Speed, позор, позор, позор, мені б було б стидно випускати в наш час таке ФУФЛО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ндя і перші мувіки були значно красивіщі ніж "те", що вони пустили в продаж!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підскажіть. я установив гру,(відключив зв"язок NFS з нетом) замінив paul.dll. і при запуску появляється чорне векно(в ньому нічого не пише) і через секунд 5-7 пропадає. і все більш нічого не відбувається. шо може бути? і шо можна зробити з цим?

Наперед дякую.

Я не відключав нет... А ти який серійник використовував під час установки???

Спробуй цей: 45XP-A7C4-7D9S-68DZ-HBJB

Перепробував всі серійники шо тут є - не помагає. як було так і осталось. Пробував і з дозволом в нет і без нього. якшо не міняю paul.dll (остається оригінальний) то воно мені при вході в гру каже введіть правильно серійник. Що ще може бути? Підскажіть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підскажіть. я установив гру,(відключив зв"язок NFS з нетом) замінив paul.dll. і при запуску появляється чорне векно(в ньому нічого не пише) і через секунд 5-7 пропадає. і все більш нічого не відбувається. шо може бути? і шо можна зробити з цим?

Наперед дякую.

Можливо в тебе комп за слабий для цієї гри. Також може бути, що дрова на відюху тра оновити, кодики і дірект свіжі поставити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підскажіть. я установив гру,(відключив зв"язок NFS з нетом) замінив paul.dll. і при запуску появляється чорне векно(в ньому нічого не пише) і через секунд 5-7 пропадає. і все більш нічого не відбувається. шо може бути? і шо можна зробити з цим?

Наперед дякую.

Можливо в тебе комп за слабий для цієї гри. Також може бути, що дрова на відюху тра оновити, кодики і дірект свіжі поставити.

нє, з цим в мене проблем нема.

може в когось є ше якісь ключики? ці напевно забанили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поставил, попробовал... Такое ощущение что у этих машин ародинамика болидов Ф1, резина - слик, а дорога как нождак... В общем фуфля еще та.., газ в пол и только баранкой крути. Хуже не предумаешь...

Лучше б они 5-й НФС сделали в классной графике, добавили последний модельный ряд поршей, настройки машины, хотя б как в Токе 3-й и была б отличная игра. Пошла б на ура!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андерковер ще хуже простріта вийшов, вон Zheny@ правду сказав

гра - тупенька. дуже.

Керування - ніяке, поліцейські машини рухаються проти законів фізики а ти навпаки аж занадто їм підкоряєшся, таке враження, що вони діють виключно на тебе.

Ці авто мобілі ще, гражданскі тіпа, блін та вони на мене самі кідаються, їдеш собі спокійно, а той дебіл десь на тебе зверне і жопа! шо в стовб врізався , не пихнути його ні чього не зробити, блін як це харить.

Ще харить, аж бісить те, що суперникі твої тебе толкнути можуть спакойно, а ти.... ну самі знаїте...Мусара це шото, шо на камазах вони, їх не обігнати не пихнути...

А ще ці тупі недороботкі, от на старті гонкі , там де на трасі тре відірватися, той суперник десь зверне і в стовб і стоїть тупо там, тупо на старті, або блін заїде в переулок і жде, тупо стоїть собі, ну шо це такє, хто так робить..

Блін гра глючана шо капець, її не доробили, обідно..

Хотя може вони і не вміють робити ігри, от йолкі палкі, зробили один випуск гри ( я про мостванетд) і всьо на щось краще вони не спроможні вже, мабуть як склали моствантед то самі були ошарашені шо в них таке вийшло, і повторити навіть не можуть..

Карочє EA на сало!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поставил, попробовал... Такое ощущение что у этих машин ародинамика болидов Ф1, резина - слик, а дорога как нождак... В общем фуфля еще та.., газ в пол и только баранкой крути. Хуже не предумаешь...

Лучше б они 5-й НФС сделали в классной графике, добавили последний модельный ряд поршей, настройки машины, хотя б как в Токе 3-й и была б отличная игра. Пошла б на ура!

І не кажи гра Porshe Unleashed найкраща зі всієї серії (вона моя улюблена ;):ok:^_^ ) і до речі, як на мене вона найбільш реалістична!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після карбона забив на НФС. Тепер якщо щось пристойне зроблять то ще вернусь, а так Флетаут 2 форева :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку Undercover , не сама гірша частина з серії НФС...

аркада як аркада... хоча з купою недоробок...

будем надіятись що тепер коли період розробкі буде збільшений від одного року до двух, у розробників буде більше часу на уборку глюків

а так ще одна гра в стилі - пройшов і забув...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б сказав не пройшов і забув. не було бажання проходити..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку Undercover , не сама гірша частина з серії НФС...

Вона йде на одному рівні з Простріт

а так ще одна гра в стилі - пройшов і забув...

Оце точно, хоча я її ще не пройшов

А взагалі найкращі в серії це Порше, перший Андеграунд і Карбон :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Короче гра фтопку разо з простріт!!Карбон ще так сяк з пивом у руці грається!!MW-зачодна гра форева

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дядькі, вам по скільки років? От моєму 6-річному сину гра сподобалась. Дайош ігри для дітей! ЕА зачот! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самий рульний НФС - це старий добрий 3-й, аки Hot Pursuit. А це вже санта-барбара тіпа Солдатів 25

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да нормальна гра post-2716-1227808131.jpg post-2716-1227808140.jpg

А якщо порівняти графіку з FlatOut Ultimate Carnage??? Чи що ти хочеш сказати цими скрінами?

А на рахунок пройшов і забув, то після 30 хв. гри бажання проходити повністю пропало і гра полетіла з компа... :lol:

Хоча все ж таки є + : відео зроблено на достойному рівні, як в Карбоні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...