Перейти до змісту

Онлайн база даних


Zeuss

Рекомендовані повідомлення

Може хтось стикався в неті з таким сервісом як онлайн база даних?

Уточню.

Наприклад мені потрібно раз в неділю заносити статистику з аукціонів по автомобілях які мене цікавили. А потім по фільтрах продивлятись накопичену інформацію. Єдина особливість, яка була б дуже зручна, це можливість додавати до запису фото. Інтуєтивно відчуваю що буржуї вже створили такий сервіс, а знайти не можу.

Підкажіть якщо хтось з таким стикався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може хтось стикався в неті з таким сервісом як онлайн база даних?

Уточню.

Наприклад мені потрібно раз в неділю заносити статистику з аукціонів по автомобілях які мене цікавили. А потім по фільтрах продивлятись накопичену інформацію. Єдина особливість, яка була б дуже зручна, це можливість додавати до запису фото. Інтуєтивно відчуваю що буржуї вже створили такий сервіс, а знайти не можу.

Підкажіть якщо хтось з таким стикався.

Щось не зрозумів, ти хочеш створити свый сервіс, чи використовувати вже готовий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби хотів створити свій - не задавав би таких питань. Людина шукає готовий сервіс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Поищи где раздают linux online. Там можно запустить open office online.

А там собственно open office calc (аналог экселя).

2. Это гугл. На гугле есть электронные таблицы типа екселя, а это именно то, что

тебе нужно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю з досвіду розробки БД, що будь-які шаблонні рішення рано чи пізно перестають задовільняти - то там "фічу" якусь нада підмутить, то сям "хитрий" запросік зробити ;)

Я б на твому місці взяв пару уроків Access а потім купив самомучітєль і по ньому далі.

Заодно і программером станеш :) (без іронії, всі ми колись з чогось починали)

Эхх, була колись ще під ДОС така СУБД Paradox - нічо вчити не нада, тільки пару принципів, і витворяй з огромадною базою ВСЕ! (з BLOB-ами, SQL, QBE і прочими вкусностями)

Потім Корелу продали і він її іспохабив, а ASSECC-у до Парадокса досихпір ще сRати й сRати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потім Корелу продали і він її іспохабив, а ASSECC-у до Парадокса досихпір ще сRати й сRати

Екцес - це @#$#@$. Недавно зіткнувся з ним по роботі... плювався шо ппц, чого тільки вартий той факт, шо база з двома таблицями і парою записів може важити більше 3х мегабайт... фу фу фу, цур цур цур... некрософт - це зло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Екцес - це фублянах.

воздержись от подобных выражений, pls. плохому танцору, сам знаешь..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

воздержись от подобных выражений, pls. плохому танцору, сам знаешь..

Ок, некрософт - дійсно никудишній танцор =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...