Перейти до змісту

Продам комрютер


Рекомендовані повідомлення

Пк середнього сегменту.
В основному використовувався для ігор.

Проц. intel xeon l5420 (4 ядра по 2.50ггц)
Відеокарта amd radeon hd 6800  1GB
Вінчестер Western Digital Blue 500GB 7200rpm 16MB 
Материнська плата ASRock G41M-VS3 R2.0
Блок живлення Xilence XP600 Performance C 600W (XP600R6)
Топова оперативка Corsair Vengeance DDR3 4GB (x2 планки)

В DOTA 2  Високі налаштування (тільки тіні середні(ФПС 60+)
GTA 5 також запускав. На мінімальних іграбельно.

Якщо цікавить окрема опкупка самого пк то його ціна 6000.все остальне за 1000.
 

 Монітор PHILIPS 19дюймів.
клавіатура Real-EL з лед підсвіткою(нова)
Мишка Zalman ZM-M300 USB
Обмін на щось подібне не цікавить,тільки продажа.
Хочу зауважити, ціна за все в зборі що вказане вище 7000грн .

2.webp

3.webp

4.webp

5.webp

6.webp

7.webp

8.webp

image.webp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС спустить з небес. Такий "ігровий" комп'ютер продають зовсім не за такі кошти. Та й грати на ньому можна тільки в розігнаному стані з відеокартою "покрепше" і тільки у випадку якщо воно вже в тебе є а не купляти тим паче за такі кошти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Cniperman сказал:

ТС спустить з небес. Такий "ігровий" комп'ютер продають зовсім не за такі кошти. Та й грати на ньому можна тільки в розігнаному стані з відеокартою "покрепше" і тільки у випадку якщо воно вже в тебе є а не купляти тим паче за такі кошти

Яка адекватна ціна за системник на вашу думку?
цікава ваша думка
по зборці такого нового(так так ще доступні в продажі всі комплектуючі окрім відеокарти)виходить 7000грн. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, EROK сказал:

так так ще доступні в продажі

Навіть не уявляю де це доступно в продажі, і це відверте збочення збирати з нуля комп на 775 сокеті в 2019 році. Інше діло проапгрейдити стару систему за копійки і дати їй вмерти своєю смертю а не продавати) Не вникаючи в подробиці вашого заліза я припущу що системному ціна до 4 тис і то в базарний день в ідеальних умовах. Це 775 сокет, цьому залізячу більше 10 років, на ньому вже не пограєш в усі ігри (сам маю таке щастя) навіть з найновішою відеокартою (не підтримуються набори інструкцій процесором). 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Cniperman сказано:

Навіть не уявляю де це доступно в продажі, і це відверте збочення збирати з нуля комп на 775 сокеті в 2019 році. Інше діло проапгрейдити стару систему за копійки і дати їй вмерти своєю смертю а не продавати) Не вникаючи в подробиці вашого заліза я припущу що системному ціна до 4 тис і то в базарний день в ідеальних умовах. Це 775 сокет, цьому залізячу більше 10 років, на ньому вже не пограєш в усі ігри (сам маю таке щастя) навіть з найновішою відеокартою (не підтримуються набори інструкцій процесором). 

Я радий що ви маєте таке саме залізо чи щось типу того,але якщо ви прийшли просто поспорити то вибачаюсь вам не до мене,ціну вважаю актуальною і якщо ви не збираєтесь купляти а тільки поговорити то ви сказали свою думку я вислухав)да і плюс я його продаю з розрахунком на те що на ньому будуть гратись в іграшки такі люди які не тянуться аж так заядло за новинками,тобіж пограти в танчики і тд його сповна хватає)
ціну ви аж сильно занизили як на мене)джопобачення і гарного дня)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Naziiiiikkk сказал:

ціну ви аж сильно занизили як на мене

Ну чого ж. Загляніть в сусідню тему, там з потужнішим процесором і башнею 3700 виходить

І Вам до побачення, успішної продажі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проц. intel xeon l5420 (4 ядра по 2.50ггц)                                               200
Відеокарта amd radeon hd 6800  1GB                                                     1000
Вінчестер Western Digital Blue 500GB 7200rpm 16MB                           500
Материнська плата ASRock G41M-VS3 R2.0                                           700
Блок живлення Xilence XP600 Performance C 600W (XP600R6)      1000
Топова оперативка Corsair Vengeance DDR3 4GB (x2 планки)        1000 

 

@Naziiiiikkk Це з натягом... Оптом дешевше... І де тут 6000?

Зараз прийде дядя Женя і він тобі розкаже що за 4000 грн.  можна купити сисблок значно цікавіший за s775... А за 6000...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 минуту назад, Basil сказал:

Блок живлення Xilence XP600 Performance C 600W (XP600R6) 1000

Це ти ще трохи перегнув, новий 1279, а тут же б/у. 

Тут ще точно Жені не вистачає, а то лінь дальше борди заглядати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, Cniperman сказано:

Це ти ще трохи перегнув, новий 1279, а тут же б/у.

Я з писав, з натягом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Basil сказал:

Я з писав, з натягом...

найдіть будь ласка 4гб х2 планки корсаїр за 1000грн. а то щось аналітика попахує гівніцом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, EROK сказано:

найдіть будь ласка 4гб х2 планки корсаїр за 1000грн. а то щось аналітика попахує гівніцом

https://www.olx.ua/list/q-Corsair-Vengeance-DDR3-4GB/?search[order]=filter_float_price%3Aasc

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...