Перейти до змісту

Существует ли в Украине проблема языка?


difoto

Проблема языка  

127 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

понятие русский Rock'n'Roll появилось исключительно из-за разности менталитета славян и остальной планеты, а совсем не из-за строя, который был в стране.

это оффтоп, а теперь в тему:

ничего, ДДТ слушали в Луцке, проблемы понимания не было?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 479
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

А вот мне при союзе жилось отлично.

При реальном коммунизме.

Такая взаимовыручка была у людей, так дружили

друг с другом без каких то там выгод, да вообще

было зачетно. И октябренком я был и пионером тоже был.

И в пионерские лагеря отдыхать по всему союзу ездил и

комсомольцем почти был, аднака тут все и накрылось.

А теперь что я вижу ? низачот. учицо не нуна, все решает бабло.

мобилки-папилки. такие дундуки вырастают - мама караул.

а ведь им кого то учить, лечить, защищать.

а нам на день победы кашу гречневую с тушенкой раздавали и чаем

поили. которые позитив нам на всю жизнь в душу заложили.

так чта не нада - "саветы", "саветы". нормально было.

пенсионеры бутылки из под пива в мусорных баках не искали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

понятие русский Rock'n'Roll появилось исключительно из-за разности менталитета славян и остальной планеты

Не согласен абсолютно.

У турок и т.п народов менталитет тоже другой, что прочем не мешает им играть нормальный рокенролл причем на английском языке.

Причем делается это не из-за любви к английскому а из-за любви к рокенроллу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Модер, закрывай тему, пока не начали обсуждать "семпиляцию деструбных гетронов..(с)"....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если вы (все кто хотят истребить всё русское в нашей стране) считаете себя националистами, то, насколько я знаю, националист это тот человек, который презирает другие нации и страны и уважает только свою страну. Тогда почему в кинотеатрах можно показывать фильмы на АНГЛИЙСКОМ языке, но с уркаинскими субтитрами?

жжош ти! ти плутаєш націоналізм із шовінізмом, не розбираєшся в елементраних речах, а ще вчиш нас як читати і що дивитися.

спершу навчися української мови, поважай її, розберися в термінах націоналізм і шовінізм, а тоді побалакаємо.

понятие русский Rock'n'Roll появилось исключительно из-за разности менталитета славян и остальной планеты

а рускіє славянє? із рускіх славянскіє області тока Курская, Смалєнская, Брянская і нємного Масковскай. а астальниє сібірякі, татари, карєльці, чукчі і другіє.

Модер, закрывай тему, пока не начали обсуждать "семпиляцию деструбных гетронов..(с)"....

Нема що сказати розумного?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так не хто їх не заставляє ритись по смітниках, як алкоголіки не мають за що бухнути то нехай риються в них просто при "комуні" ми цього не помічали, їх примусово заставляли працювати, а зараз від них ніхто цього не вимагає.

Моя старенька бабуся розповідала, що ще при Польщі у них були такі люди їх називали "смітярі" то така порода.

А як діти не дивляться за своїми батьками то питання їх виховання, що виховали батьки те і мають....

В мене сусід як почав пити горілку, то на роботу ніхто не бере, ось риється по смітниках в пошуках порожніх пляшок.....

Питання мови на мою думку: знання мови тільки підтверджує рівень інтелекту людини, якщо Росіяни не вміють або не хочуть розмовляти на українській мові то їх не заставить ніхто розмовляти, як приклад я розмовляю на 4 мовах і це мене не принижує і навпаки я цим пишаюсь...

На мою думку це ГЕНИ ВИЗНАЧАЮТЬ РІВЕНь IQ ЛЮДИНИ і РАСи

ось тут http://www.mytests.ru/view/12_1496_0_0.html можна його визначити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нема що сказати розумного?

Конечно нет, ведь умное говорят только из телевизора.

Тема изжила себя из за:

1. того что скатилась во флуд

2. ст. 10 Конституции Украины (вместе с комментариями) дает ответ на все вопросы по поводу языка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вот мне при союзе жилось отлично.

а хто сумнівається :sm110::):101010:

Чому так багато людей тужать за часами союзу 70-80рр? ІМХО в зрівнялівці (не буду говорити про партійних босів, голів профсоюзів, космонавтів і інших, добробут і якість життя яких сильно випирала в порівнянні з іншими) були свої "позитиви", як наприклад повна, або часткова відсутність такого конкурентного середовища, в якому ми опинились зараз. Багато людей були психологічно до таких речей непідготовлені, звіци і така кількість людей-БОМЖ і депресивний стан, певною мірою втрата духовності і навіть відчуття спокою.

Адже партія тепер турбується тільки про себе ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то так же как фильмы в кинотеатрах запретили показывать на рускком, ну что ж запретили, и чего вы этим добились?

звідки така галаслива інфа? з пальця висмоктана?

спершу FAQ прочитай!

В украинских кинотеатрах НЕ запрещены фильмы на русском языке. В настоящее время кинофильмы иностранного производства (снятые не в Украине и не в СССР) обязательно озвучиваются, дублируются или снабжаются субтитрами на украинском языке с копии на языке оригинала; соответственно, российское кино может демонстрироваться на русском языке при наличии украинских субтитров. Русскоязычных фильмов, снятых в СССР или Украине, это ограничение не касается. Телевещания, продажи фильмов на кассетах и дисках это тоже не касается. Доля российских фильмов на украинском рынке составляет 34%. До принятия разъяснения Конституционным судом Закона о кинематографии в большинстве украинских кинотеатров вообще не было сеансов на украинском языке.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зверніть увагу, що це переважно "рускоязычные" кіпіш піднімають з приводу пригнічення мови, при цьому до кінця не вникнувши в суть питання. От і виникають потім "проблемы", висмоктані з пальця чи іншого органу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зверніть увагу, що це переважно "рускоязычные" кіпіш піднімають з приводу пригнічення мови, при цьому до кінця не вникнувши в суть питання. От і виникають потім "проблемы", висмоктані з пальця чи іншого органу.

на мою думку пора закрити тему ч-з флуд !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я извиняюсь, но мне что сидеть и молчать, когда меня какой - то дядя в тролейбусе материт за то, что я с подругой на русском говорю. Именно МАТЕРИТ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я извиняюсь, но мне что сидеть и молчать, когда меня какой - то дядя в тролейбусе материт за то, что я с подругой на русском говорю. Именно МАТЕРИТ!

Ну энто быдло не обращай внимания

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кто-нибудь смотрел в кинотеатре, после решения КС Украины, хоть один фильм на русском языке с украинскими субтитрами? Или русскоязычный фильм, снятый в СССР или Украине?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитав! Розковбасило народ не по-дитячому!

Кожен гне свою лінію до останнього і кожен по-своєму правий!

Мене тільки одне дивує, як ми і росіяни, маючи такі ресурси (особливо Росія) як природні, так і людські - умудряються в такій сраці сидіти. Розказують люди знаючі (росіяни) - виїжджаєш за Петербуг чи Москву і починається убожество! Ой мля! Про що тут можна говорити? Одним словом супердержава, зато воєнну техніку вміє робити! Краще б чимось толковим світ здивували! А то навіть в Єгипті на відпочину дивляться на "русскіх" (до речі нас,україців, теж, завдяки совку), як на ідіотів!

А одна особина з інтелектом курки з Росії питає, ой як же то ми будемо з вами спілкуватись. якщо в вас російську заборонять!

Млін, есперанто вчи, ДУРА!!!!

ТЕбе відредагувати чи ти сам вправишся, в нас тут що преведкружок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зверніть увагу, що це переважно "рускоязычные" кіпіш піднімають з приводу пригнічення мови, при цьому до кінця не вникнувши в суть питання. От і виникають потім "проблемы", висмоктані з пальця чи іншого органу.

сначала было смешно, а потом [censored][censored]

[censored]

[censored]

[censored]

Рускоязычный топикстартер поднял тему. Расшифровываю для [censored]

"Есть ли вообще проблема в языке на Украине?"

Большинство ответило - НЕТ!

Причем рускоязычные как раз и "отрицательно" утверждали!

Это каким надо быть [censored] , чтобы на вопрос "А мешают ли вам слоны?" отвечать: " - Так слоны всегда кричат, что им бегемоты-крокодилы мешают, не вникая в суть вопроса!"

Извините, если уж Вы не умеете читать, то позвольте спросить: какая суть в этом вопросе?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так хіба ти, Діфото, не знаєш? Так починаються всі теми, які мають хоч якесь відношення до політики, а особливо відносин Укаїни і Росії. Рано чипізно це перетече в гру "Москалі-Хохли"! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

imho, тему закривати не можна, тема щоранку залишає поза конкуренцією весь топік Хумор на борді :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

когда меня какой - то дядя в тролейбусе материт за то, что я с подругой на русском говорю. Именно МАТЕРИТ!
Так тобі ще пощастило, що дядько тільки матюкався :) !!! Бо в руSSні на приклад можуть забити до смерті, якщо почують іншу мову.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

когда меня какой - то дядя в тролейбусе материт за то, что я с подругой на русском говорю. Именно МАТЕРИТ!
Так тобі ще пощастило, що дядько тільки матюкався :) !!! Бо в руSSні на приклад можуть забити до смерті, якщо почують іншу мову.

вах!

нам ,тажикам, фисе галява хател бить..

Виржил, я б лучше тебе бошку до смерти покалечил :) Бревно без мозгов хоть не думает, но и не скажешь, что "полено глупое"

:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

голосуем в который раз.

назовем этот опрос "притесняется ли русский в Украине" :)

Большинство ответило - НЕТ!

Причем рускоязычные как раз и "отрицательно" утверждали!

Проблеми російської мови в Україні нема. Поки її не починають нав'язувати. А так - все добре, всі всіх розуміють.

Щось я в Луцьку не зустрічався з ситуацією, коли хтось не розумів російської. В той же час в Харкові в мене було таке, що української не розуміли. То з якою мовою проблеми?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я извиняюсь, но мне что сидеть и молчать, когда меня какой - то дядя в тролейбусе материт за то, что я с подругой на русском говорю. Именно МАТЕРИТ!

Ну так балакай українською. чи можливо не вмієш? які проблеми?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...