Перейти до змісту

Существует ли в Украине проблема языка?


difoto

Проблема языка  

127 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 479
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

вергилий: на тонну нефти знаешь сколько можно высоких технологий купить ? ;))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вергилий: на тонну нефти знаешь сколько можно высоких технологий купить ? )

Плюс сколько всего отбирается с помощью АК-47. И как СС-20 (кстати, побудована еще в 60-х годах, позволяет диктовать свои условия половине мира.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так дивлюся - Росія конкретно для України страшна не якимись військовими технологіями - нічого растакого в Грозному принаймі непобачив, набагато страшніші для нас старі російські танкери, які тонуть де хочуть і гадять без вибачень

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а умні врівноважені людив діскусіїї участвують???? ;)

;) поведай нам чего нибудь умного и уравновешенного :)

тема про мову а ви знову, образно кажучи, "членами міряєтеся".

проблема існує. я бачу процеси так:

так, частина російськомовної громади нервуює, тому що звужується російськомовний медіапростір. якщо порівняти його 10 років тому і зараз, то дійсно, він звузився. Вони почуваються приблизно так, як україномовні у 70-80-(один укр канал і два центральні рос., для кар"єри треба перейти на рос. і т.д.)але російськомовний простір далеко не є маргінально малим. Він і надалі більший за україномовний. мене, як україномовного, влаштовує звуження російськомовного, тому що україномовного стало більше.

Так, необхідні заходи сприяння укр. мові, тому що поряд сусід, який має на наш медіапростір великий вплив. і тому, що у нас велика російськомовна громада, і тому, що україномовні теж розуміють російську.І тому, що він більший, сильніший, пасіонарний. тому цей вплив треба врівноважувати.

на своєму побутовому рівні я бачу такий вихід: я розмовляю українською, я пропагую хороше українське, але я завжди приязно ставлюся до неагресивного російськомовного. я розмовляв українською у криму, був приязний і місцеві теж ставилися до мене приязно. мені посміхались, мене вітали, мені приязно відповідали. я розмовляю українською з киянами і вони переходять на українську дуууже часто. тим більше, що більшість з них у офісах "панаєхавшиє", які вдома не були російськомовними:)

я не бачу наступу фашизму чи нацизму в Україні. маргінальні партії типу свободи, братства і надалі набирають на виборах менше відсотка.

Б"ють негрів та азіатів у київі навряд чи прихильники української ідеї. це прихильники слов"янства як вищої раси і т.д. а часто й просто хулігані та маргінали без ідеологій.

усвідомити треба, що нам жити разом на цій землі. і жити нам треба мирно і не псувати один одному нерви.тому будя-які заклики до складання списків ворогів, гайдамаччини, як і провокаційні "зассыте!!" є недопустимими(вони ж можуть і не засцяти:). тим більше , якщо ви вважаєте себе дорослими, розумними та цивілізованими.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так дивлюся - Росія конкретно для України страшна не якимись військовими технологіями - нічого растакого в Грозному принаймі непобачив,

А ты думал, они сразу по Чечне ядерной ракетой долбанут?;)

набагато страшніші для нас старі російські танкери, які тонуть де хочуть і гадять без вибачень

И российские птицы, которые гадят нам на головы...

И российские автомобили, котрые загаживают нам воздух...

И российские люди, которые вдыхают наш воздух, а выдохнуть норовят всякую дрянь! Ну нам на зло прям!Ужас просто;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вергилий: на тонну нефти знаешь сколько можно высоких технологий купить ? :))

1)Можна купити продукт тієїї технології, але ніяк не технологію! Як приклад, західні іномарки, що збираються в Росії, - це ж просто жах, а не авто!

Культура виробництва!!!!! Це саме те, чого не можна купити, це те, що століттями шліфується. А від цього і йде якість товару і його попит на ринку! Тим більше, будь-який високотехнологічний продукт має властивість швидко старіти, купите сьогодні топа, а завтра він - доісторичність. Правлять ті, хто виробляє високотехнологічну продукцію.

2) Стосовно АК - 47. Садам Хусейн теж мав золотий АК-47 , з ним напав на Кувейт ;) , потім "Тупые Амерекоси" дали йому по зубах і він втратив 80%своєї армії. Садам зі злості поклявся вбити Буша- старшого, а Буш-молодший вутягнув його з щуриної конури і повісив його як пагану стару собаку чи волоцюгу. ;)

Так що, АК-47 нічого не вирішує, а тільки погіршує. Проблему вирішує тільки інтелект людини і нації в цілому! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

толик: не знаю кого именно ты там имеешь в виду, а большинство русскоязычных которых я знаю

поставили себе по тарелке/две спутниковой и смотрят этих медиаканалов вагонами. Сотнями.

На русском языке. и еще пара тысяч на английском/французском/немецком/...

А кроме того практически у каждого есть инет. Особенно в связи с Укртелекомовским ОГО.

Так что какой то там ограниченности в доступе к русскому медиапространству я лично не наблюдаю.

Другой момент что и интереса смотреть на это медиапространство я у себя лично не наблюдаю тоже.

Я лично разговариваю и на украинском и на русском. Никаких эмоций по этому поводу не испытываю.

Хочу кроме того научиться разговаривать на польском и чешском. Люблю изучать разные культуры.

А по поводу меряться - дык чем меряться ? знаниями о том, что Украина неконкурентоспособна ?

Грустно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От і виходить, що з російською мовою на території України проблем немає. Хочеш вільно собі спілкуйся, хочеш - отримуй інформацію російською, дивися телевізор, слухай музику, читай книжки, купуй товари, де інструкція російською і т.д.

З українською в цьому плані гірше :-(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Глянул пару первых каналов на спутнике.

Ентер-Фільм

Новий канал

ТЕТ

Інтер+

Інтер

К1

К2

1plus1

1plus1 international

1plus1 cinema

5 канал

все украинские.

Кто там говорил про 1-2 канала непонятно.

А еще есть официальные,каналы рады, христианские, музыкальные

В общем проблемой медиапространства не проникся ваще.

p.S. нашел даже такой канал TV Київ :0094:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Костя, є ти, людина, що сама організовує свій медіапростір, і є люди, що дивляться ефірне ТВ і яким в цьому плані пощастило менше-у них російського медіа стало менше:blink:є люди, які принципово не сприймають українське і будь-яке його збільшення-поширення сприймають вороже. є люди, які замість користати наявне українське і поширювати його-гонять на російське. але ці групи людей мають проблему не з мовою а з взаємоповагою:wacko:а один канал УТ-1 і два центральних російських- це було по 70-80 ті роки. будьмо уважні:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Po moemy problema seryozna i pro rozdytogo slona vu darma!!po moyemy navpaku zi slona zrobulu mosky-nibu problemu ne isnye!!Kojna derjava maye piklyvatus' pro svoy movy i oberigatu ii vid znuknenya i pru mojluvosti rozvuvatu ii

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Толик: очень много исследований в плане ИТ (ты же АйТи правда) ваще

не переводят с английского. Так что мне теперь застрелиться и плакать что

угнетают русский/украинский ? Как по мне дешевле выучить английский.

Если я например хочу смотреть очень продвинутые лекции с гугла по ютьюб

какие _только_ на английском - то я не стану рассказывать что и кто должен мне.

Мне кажется аналогия очень простая. Не е@ите мозги - читайте/слушайте/смотрите

в первоисточнике. Точно так же извращением считаю читать Енеїду например в

русском переводе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вірю. Виставляй свою фотографію.

http://board.lutsk.ua/index.php?automodule...si&img=4976

2 mammoth

1) Продаж газу вигідний як Росії, так і ЄС, ніхто дурниць робити не буде(зараз). Серйозні європейські чиновники заявляли після газової кризи, що хочуть з часом зменшувати імпорт газу і впроваджувати нові теплозберігаючі технології. Вони дивляться вперед і з часом це реалізують. Метнутися від Європи до Китаю - не так просто Росіїі, як вони кажуть, там є свої прихованіі тонкощі (весь олігархічний капітал у швейцарських банках і тому подібне)

2) Коли йдеться про високі технології, мається на увазі не побудувати СС-20 Code name "Satana" (яка може накрити пів- України), а технології, що можна використовувати у повсякденному мирному житті, такі як комп'ютерні комплектуючі, інтернет технології, мобільні телефони, автомобільна промисловість і решта всього, що придумали так вами ненавидимі америкоси і японці, захід. Усе, що придумала Росія,- це АК-47, СС - 20 і кулемет, якщо ти їх застосовуєш кожен день то..................

Само собой, но и не так тяжело как это кажется Украине, были бы деньги.

Начнем с того что вся хрень о которой ты говоришь давно придумана и технологии перепроданы/украдены и производство этого можно запустить с пол пинка, опять же были бы деньги. А СС-18 (МБР РС-20 "Воевода") может дать тому же Китаю приоритет в разговоре с США. Потом, о том что мы используем каждый день - кристаллы, полупроводники. В силу разнообразных влияний гравитации земли и не только, очень большая часть вырощеных кристаллов - дефектна. Выращивание их в космосе - дефект этот устраняет.

Я конечно понимаю твою иронию по поводу АК 47 (которые ужо устарели и новые модели давно заменили их), но поверь мне, Россия в которой остались разработки союза сможет удивить мир самолетами, кораблями, ракетами как военными так и коcмическими.

Я так дивлюся - Росія конкретно для України страшна не якимись військовими технологіями - нічого растакого в Грозному принаймі непобачив, набагато страшніші для нас старі російські танкери, які тонуть де хочуть і гадять без вибачень

Интересно, а что ты должен был увидеть в Грозном? Город брала махра, и этим все сказанно, брали не грамотно, нужного перевеса сил не набрали, опыт позабыли. Кстити 2 кампания проходила намного грамотней и организованней.

Танкеры говоришь. Мне смешно... А ты часом не припомнишь как акватория Дуная была загажена Румфынскими ядохимикатами, и рыбка дохленькая плыла от края до края? Конечно, на Румын можно закрыть глаза и промолчать.....

Правлять ті, хто виробляє високотехнологічну продукцію.

Правят сильные.

усвідомити треба, що нам жити разом на цій землі. і жити нам треба мирно і не псувати один одному нерви.тому будя-які заклики до складання списків ворогів, гайдамаччини, як і провокаційні "зассыте!!" є недопустимими(вони ж можуть і не засцятиsmile.gif. тим більше , якщо ви вважаєте себе дорослими, розумними та цивілізованими.

+1 за "усвідомлення"

Я погорячился в выражении, ошибку признаю....

Мы все же скатились во флуд...

Думаю:

1. Проблемы с Языком в Украине не существует, она надумана.

2. 2 государственный в стране не нужен, ибо это и дорого и геморно.

3. Политика по поводу быстрой украинизации - по меньшей мере не компетентна.

4. Ура-патриотам - если вы такие все умные, идите работать на государство в госструктуру и пробуйте что нибудь изменить.

5. Чиновник обязан знать и публично разговаривать на украинском языке (Навеяно сообщением #146)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нє, Костя, я не айті. і як юзер теж слабуватий:)клєрки ми. на жаль, не всі можуть юзати першоджерела. кому бажання не хватає, а кому й здібностей. і, крім того, надто багато інфи на надто багатьох мовах. щоб гарно зрозуміти Муракамі, Маркеса, Зюскінда, Коельо -це як мінімум чотири мови на хорошому художньому рівні:Pтому мусимо довіритись талановитим перекладачам:P якщо Муракамі, Маркеса, Зюскінда я читав у російських перекладах, то Коельо(Алхіміка) - у чудовому українському перекладі Віктора Морозова. і тепер для мене справжній Коельо- україномовний:)Так само Мілорада Павича я читав обома, але спершу рідною, тому він для мене природніший україномовний. Реалії такі, що зробивши рос продукт виробник виходить на ширший ринок. звичайно, російськомовний світ більший. тому повинне бути сприяння своєму.

твій приклад про ютуб дуже позитивний, але він позитивний як приклад, що показує, як людина, що хоче бути конкурентною у своїй галузі, не має часу чекати подарунків, вона досягає вкрай необхідного найкоротшим шляхом. і правильно робить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мы все же скатились во флуд...

Думаю:

1. Проблемы с Языком в Украине не существует, она надумана.

2. 2 государственный в стране не нужен, ибо это и дорого и геморно.

3. Политика по поводу быстрой украинизации - по меньшей мере не компетентна.

4. Ура-патриотам - если вы такие все умные, идите работать на государство в госструктуру и пробуйте что нибудь изменить.

підтримую за всіма чотирма позиціями

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Толик: очень много исследований в плане ИТ (ты же АйТи правда) ваще

не переводят с английского. Так что мне теперь застрелиться и плакать что

угнетают русский/украинский ? Как по мне дешевле выучить английский.

Если я например хочу смотреть очень продвинутые лекции с гугла по ютьюб

какие _только_ на английском - то я не стану рассказывать что и кто должен мне.

Мне кажется аналогия очень простая. Не е@ите мозги - читайте/слушайте/смотрите

в первоисточнике. Точно так же извращением считаю читать Енеїду например в

русском переводе.

Це ти ніби й правильно пишеш. Так, я читаю і буду читати і російською, і англійською, і польською розберу при потребі. Колись доводилося болгарською читати, бо інших варіантів не було. Всі лише за те, щоб знали більше мов, могли ними вільно спілкуватися. Вислів "Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина" не просто лишається справедливим, а з часом лише підтверджується його правильність.

Тільки яке це має відношення до пригнічення мови в Україні? Я вважаю грубою несправедливістю те, що, наприклад, у Верховній раді розмовляють російською мовою. Ладно, хай там між собою в кулуарах хоч на зулуській говорять, але народний депутат України перед народом Україин повинен виступати українською мовою. Коли президент їде в Росію - хай показує який він розумний, освічений, проявляє повагу до співрозмовника й використовує для спілкування російську мову. А от коли російський президент приїзджає в Україну, то офіційній частині президент має спілкуватися українською, а для гостей хай перекладають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Решил что теперь дополнительно будем писать ПО для рынка западной украины на украинском языке.

Проверим насколько оно действительно востребовано по сравнению с русским.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Країни - це такі собі купки коров'ячого лайна, а люди - мухи, їх діти - опариші.

Та от дискусія полягає в чому:

зібралася зграя опаришів культурно-провокативно потриндіти на одній купі лайна де своя державна мова (доречі - всі живуть від народження в цій купі), одні її захищають опираючись, впринципі на Конституцію (яку ніхто не відміняв!) і мотивуючи тим, що в світі більше немає купи лайна де природньо могла б розвиватись їх культура, інші - діти дрозофіл-колоністів з іншої - більшої купи лайна, яка найбільша по території, найбагатіша на корисні копалини, ну і смердить від неї звичайно-що найбільше, посилають в простір звукові імпульси, що вони, опариші, є спадкоємцями великої культури найбільшої купи лайна і, що цієї культури так багато, що нафіг потрібна якась інша культура і тим більше культура купи лайна в якій вони, хочуть цього чи ні, але народилися. Крім того, від них лунають ідейки тіпа: “Скоро не буде окремих купок лайна, а буде гігантська купа гною і всі мухи будуть літати де їм більше буде смердіти”, тому смішно говорити за національність (буть-яку, тільки не ту, яка живе на найбільшій купі лайна, бо вона живе ніби окремо від іншого лайна, на ній не виконуються закони моралі, совісті, природи. Їй потрібно прощати все ганебне лайно, яким вони закидали всіх найближчих сусідів, тільки ця нація має право жити в світовому лайні, бо хтось кричить, що вони сильні, але жодної чесної (якщо такі є) війни вони не виграли самостійно (постійно підкупи, зради, підлості, брехливі обіцянки)). Що цікаво, опариші мух-емігрантів, знають найбільш таємні військові секрети найбільшої купи лайна, вони знають страшні назви страшнючої зброї, хоча, впринципі, в армію то ніхто і не ходив, бо вважають (по-секрету) мух-салдофонів напівпридурками, яких від армії ніхто не відмазав. Крім того, всі вони нормальненько живуть на сусідній купі лайна і перебиратись на їх велику і багату сморідну величну прародіну ніхто не збирається, що є надзвичайно дивним явищем, і ставить їх в один ряд з близько-східними мухами терористами, які ведуть свою таємну війну з невірними, правда за що вони і самі не знають. Ось така гімниста історія. Контекстних висловів бажано не виривати і не уподібнюватись сектантським угруповуванням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 romaxa11

Сообщение #143 Самый конец п. № 4

З.Ы. А еще лучше - уподобься Подеревлянскому, выдавай книжки на подобную тематику, езди с выступлениями по Украине. Дави слезу умиления у народа, может тебе даже Героя Украины дадут и улицу в твою честь назовут.

З.З.Ы. Не все русскоязычные есть колонистами или их детьми, как ты выразился, многие есть коренными жителями в каком то там поколении.

И ваабще, по поводу конкретно русского языка внимательно почитай конституцию, на которую ты так упираешь, конкретно Ст. 10, перечитай ее и в голове у тебя прояснится, на что я, русскоязычный гражданин Украины, имею право, а на что нет.

Если тебе подобным выгодно считать что русскоязычная часть Украины - внутренние враги, виновная во всех бедах - флаг вам всем в руки; - разводите пчелок, лепите горшочки, вытирайте скупые слезки при словах "який чудовий український народ", ощущайте гордость за страну когда в боксе или в футболе достижения, или, дай бог, в другом виде спорта, надувайте щеки так как физиология позволяет. Самомнения у вас у всех выше крыши.

Только ни тебе и ни тебе подобным судить о моём деде, который честно воевал за свою страну и прошел 3 войны, о моем отце который 25 лет мотался по гарнизонам служа своей стране, обо мне лично.

З.З.З.Ы. Мне насрать на Россию, я гражданин Украины я тут живу и жить буду, я хочу гордиться своим государством и хочу что бы этим государством гордились мои дети. А гордится то по большому счету и нечем: за 17 лет - кроме политических дрязг ничего не сделано, историей гордится просто банально - ее надо знать помнить и делать выводы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... тепер легко можна чекати на призначення когось на зразок затуліна чи жиріка. тепер ж принцин зрозумілий - хто за те що крим наш? хто за те що хахли ващє распаясалісь? хто кожен день дупу підтирає партрєтами ющенка і кампанії? ти? будеш паслом! ...

:D

ну і як вам мій прогноз?

Російське керівництво серед претендентів на посаду посла РФ в Україні розглядає кандидатуру мера Москви Юрія Лужкова, оголошеного персоною нон грата в Україні, повідомляє інтернет-видання From-UА.Com.

Як зазначає інтернет-видання from-ua.com, джерело в мерії Москви повідомило, що Лужков може найближчим часом залишити посаду мера Москви. Видання припускає, що відставка пов'язана із призначенням його послом Росії в Україні.

Як повідомлялося, сьогодні Независимая газета з посиланням на російське МЗС повідомила, що найближчим часом з України відкличуть посла РФ Віктора Черномирдіна та змінять іншою постаттю

Нагадаємо, 11 травня мер Москви Юрій Лужков, виступаючи у Севастополі на концерті з нагоди 225-ї річниці заснування ЧФ РФ, заявив, що питання про Севастополь «залишилося невирішеним» і місто слід повернути Росії. Як наслідок СБУ заборонила Лужкову в’їзд на територію України.

зразу прошу вибачення у російськомовної частини нашого форуму ;) але скажу - умом расію не панять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 b0rg Что то мне слабо верится что Лужков откажется от мерства.

З.Ы. А ваабще извинятся незачем, просто не надо всех русскоязычных ассоциировать с Россией.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...