Перейти до змісту

Существует ли в Украине проблема языка?


difoto

Проблема языка  

127 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Стосовно націонал-запроданців, які розмовляють російською: я вам розкажу маленьку історію, що, у принципі, показує всю сутність українського запроданства.

Їхав я якось з Луцька у Київ плацкартом, я спостерігав за розмовою моїх сусідів: одна моя сусідка була росіянка, а сусід - українець. Обоє були десь 40-річного віку. Росіянка так поганила українців, українську мову і культуру, що я навіть тут такого не зустрічав. Усі існуючі нецензурні вислови вона застосувала до українців. Але тут в один момент їй приспічило вийти в тамбор (добре, що я стримався і не сказав їй ні слова) і мій сусід, який усю дорогу підтакував їй на російській (немов брався за НКВД-ну справу), сказав золоту фразу: "Клята русска с..а!"

Ця історія дуже чудово описує всю картину природу нашого життя

Да гарно з вами порозмовляла сусідка росіянка ...

Один піддакував, а другий боявся пікнути :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 479
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

І взагалі - найкоротший крок?)Чи мо шлях?

Я свої помилки визнаю і виправляю. А тобі слабо? Чи деградація фореве?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 bond -- А навіщо чіпати лайно? Воно ж від того сильніше буде смердіти?

Сила не в в лайці, а в умінні в секундний момент нанести точковий удар по ворогу. Тоді і руки, чисті і запаху на тобі нема!!! Вчись бути профісіоналом - пригодится! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 bond -- А навіщо чіпати лайно? Воно ж від того сильніше буде смердіти?

Це добре що ти нічого не казав, від розмови з такими як ти вона свою думку про українців не змінить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2expert-Чудо природи пишу тобі з Америки тому не завжди єчас і можливість писати рідною мовою

По темі--ви як хочете а я за насильницьку українізацію!!ПОтихеньку зменшувати російськомовні видання!!Я не кажу про тотальне її знищення-лише зменшення до необхідного рівня!!Дорогі мої треба боротись за свою мову,боротись за її збереження!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вергилий: зачот за сказку на ночь про поезд. :))

p.s. проблема языка существует - недавно хотел купить украинско-чешский словарь.

и не продаецо. и русско-чешский тоже не продаецо. пришлось опять все в инете искать :)))

p.S. про поезд - "знаете почему он нас не обоссал - потому что мы банда" (с) :)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хорошо жить там где нас нету.

Еще раз хочу донести до всех: если за столетия нихрена с языком и культурой не сделалось - то ничего с ними и далее не случится.

Если населению украины приятно счтиать меня как русскоязычного гражданина: москалем (очень рекомендую дорогие мои украиноязычные, узнать что это слово обозначает в историческом контексте), оккупантом, гебистской сволочью, провокатором, жидомассоном ну и ваабще виновником всех бед - то в рот вам всем по килограмму печенья! Вы все, всегда ищете виновника со стороны: сосед [censored] жидва, предидущий парламент, комунячье наследие, гебня. Рецепт лечения оного подойти к зеркалу и внимательно посмотреть на паразитирующую вечно ноющую на теле государства гниду!

Работать надо и хорошо работать, у нас у славян хреново само получается. Ато все плохо, русские козлы, надо что то менять - в итоге потрындели, побухали и никто нихрена не делает.

Всем без исключения горячим головам, псевдонационалистам и прочим - с таким отношением к согражданам вы сильное государство Украина увидите только лишь во сне.

По поводу так не любимой всеми России - уместно вспомнить о Моське и слоне. Мы можем сколько угодно лизать жопу западу, сколько угодно подставлять... России что бы сделать нам плохо надо всего лишь щелкнуть пальцами - таковы реалии жизни. А мы, кроме как вогнать государство в кредитную кабалу ничего сделать не сможем .

2Ромаха. Я уже задавал вопросы по поводу офицеров которые приехали в 93, рождаемости, количества населения. Ответы на них я не получу никогда, не в силу того что ты как личность и гражданин их не знаешь, а в силу того что государство у нас убогенькое. Все смотрит кому б продаться, кто еще не имел Украины...

Ты знаешь что самый продвинутй ядерный потенциал союза позиционировался на Украине? Современнейшее ПВО и авиация? Где это все? Я хочу что бы мое государство диктовало свою волю другим, а не другие рассказывали веселые истории про то как правильно ковырять пальцем в носу. Почему из года в год к власти избираются гундосы (нами же избираются). Почему, ..... Почему+1!

Россия почему то добивается во всем своих политический целей а Украина нервно дергается.

2 люди школьного возраста: весь мир не заканчивается за Луцком (или где вы там живете), учитесь думать своей головой, а не повторять лозунги 15 летней давности которые к реалиям современной жизни не имеют никакого отношения.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

mammoth, по стилю изложению видно что ты по национальности русский

Я угадал?

Никакого подь*ба, просто реально интересно. Скажи да/нет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

mammoth, по стилю изложению видно что ты по национальности русский

Я угадал?

Никакого подь*ба, просто реально интересно. Скажи да/нет.

Я тебе даже расширенный ответ дам: мать - украинка родилась в России, батя русский родился в Украине. В свидетельстве о рождении в графе "национальность" ничего не записано, ибо его выписывали в спешке. Считаю себя русским.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хорошо жить там где нас нету.

Еще раз хочу донести до всех: если за столетия нихрена с языком и культурой не сделалось - то ничего с ними и далее не случится.

Если населению украины приятно счтиать меня как русскоязычного гражданина: москалем (очень рекомендую дорогие мои украиноязычные, узнать что это слово обозначает в историческом контексте), оккупантом, гебистской сволочью, провокатором, жидомассоном ну и ваабще виновником всех бед - то в рот вам всем по килограмму печенья! Вы все, всегда ищете виновника со стороны: сосед [censored] жидва, предидущий парламент, комунячье наследие, гебня. Рецепт лечения оного подойти к зеркалу и внимательно посмотреть на паразитирующую вечно ноющую на теле государства гниду!

Работать надо и хорошо работать, у нас у славян хреново само получается. Ато все плохо, русские козлы, надо что то менять - в итоге потрындели, побухали и никто нихрена не делает.

Всем без исключения горячим головам, псевдонационалистам и прочим - с таким отношением к согражданам вы сильное государство Украина увидите только лишь во сне.

По поводу так не любимой всеми России - уместно вспомнить о Моське и слоне. Мы можем сколько угодно лизать жопу западу, сколько угодно подставлять... России что бы сделать нам плохо надо всего лишь щелкнуть пальцами - таковы реалии жизни. А мы, кроме как вогнать государство в кредитную кабалу ничего сделать не сможем .

2Ромаха. Я уже задавал вопросы по поводу офицеров которые приехали в 93, рождаемости, количества населения. Ответы на них я не получу никогда, не в силу того что ты как личность и гражданин их не знаешь, а в силу того что государство у нас убогенькое. Все смотрит кому б продаться, кто еще не имел Украины...

Ты знаешь что самый продвинутй ядерный потенциал союза позиционировался на Украине? Современнейшее ПВО и авиация? Где это все? Я хочу что бы мое государство диктовало свою волю другим, а не другие рассказывали веселые истории про то как правильно ковырять пальцем в носу. Почему из года в год к власти избираются гундосы (нами же избираются). Почему, ..... Почему+1!

Россия почему то добивается во всем своих политический целей а Украина нервно дергается.

2 люди школьного возраста: весь мир не заканчивается за Луцком (или где вы там живете), учитесь думать своей головой, а не повторять лозунги 15 летней давности которые к реалиям современной жизни не имеют никакого отношения.

Этапять! Здорово.

Все равно, сейчас припрется какой-нибудь умник сопливый, и скажет, что это мол ты "як в*юн на сковорідці"....бугага!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ця історія дуже чудово описує всю картину природу нашого життя

эта история отлично описывает, что участники никогда не скажут в лицо противнику ничего, а будут поддакивать, а потом нож в спину воткнут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до шановного "счітаю себя русскім" mammoth

Починав все як культурна високоосвідчена людина, а закінчив

По поводу так не любимой всеми России - уместно вспомнить о Моське и слоне.

Шановний, якщо користуватися такою логікою, не контекстно - в рамках бувшого "союзу", а в світових межах - то сотні країн взагалі не мають права на існування, а їхнє населення апріорі народжене для кріпатського обслуговування наддержав. Але є одне но в такому розкладі, вєлікой Раші в списку наддержав немає, так само, як і ОАЕ, Кувету, Іраку, Венесуели і т.д. Великодержавні амбіції, які роздули з Моськи слона не роблять з Моськи слона. Зовнішня, тай загалом, внутрішня політика Раші - це недорозвинена політика конфліктів, а чого конфліктів? Просто своїм авторитетом без зайвих емоцій і махання калашами Раша вже нічого вирішити не може, бо Раша то не союз! І це помічають всі і тому НАТО так відкрито заграє з Україною і тому Прибалтика вже в Євросоюзі. Реальний стан справ в прогнившій імперській Раші відомий не тільки гебістам, є й інші спецслужби.

Ти подивись взагалі глобально на відкриті конфлікти які створювала Раша і на маштаби країн-опонентів: Молдова, Грузія. От тобі і маштаби Раші. За Чорноморський флот кричать і лякають вже навіть візами :)

Якби в нас була влада як в Прибалтійських країнах - Раша сама б в НАТО вступати захотіла. Але падли грають без правил і крадуть без міри. Доречі Зверни увагу, якою мовою волають на мітингах проти НАТО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тыць-трындыць. опять про НАТО :)

по поводу Моськи и Слона - там такого

роздули з Моськи слона не роблять з Моськи слона
не было. никто ни из кого ничего не делал и не раздувал.

тем более эта басня не отрицает существование Моськи на фоне Слона

это я к

сотні країн взагалі не мають права на існування, а їхнє населення апріорі народжене для кріпатського обслуговування наддержав

в общем, стоит тебе басню перечитать :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Россия выплатила все свои долги и теперь имеет всю Европу на коротком поводке по поводу газа.

Украина прое@ала ядреный потенциал, оборонку, аэрокосмические программы, АПК и теперь увеличивает

свои долги и распиливает остатки предприятий.

Россия за каждого своего гражданина попавшего в проблему вне территории страны голову отрывает, как и штаты.

А наши моряки регулярно попадают к морским пиратам в Сомали и стране пофиг ("мол де юре проблема не наша - корабль

шел не под украинским флагом") а то что _граждане_ Украины в беде это пофиг.

Россия построит новый газопровод и все. Просто все. Украина превратится в одну из африканских стран на территории

евразии. В бубен будем бить и хороводы водить. Культуру, "с которой все начинается", развивать.

А потом китайцы придут в аренду плодородные почвы брать. И НАТО будет в ладоши хлопать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кумедні ви :) ось на затравку, до речі практично в тему топіка:

ЗМІ: Черномирдін залишає Україну

Посла РФ в Україні Віктора Черномирдіна, що уже сім років обіймає цю посаду, відкликають із Києва, повідомляє Независимая газета. Відставку посла пов’язують із ослабленням позицій російського посольства в українській політиці та загостренням російсько-українських відносин.

Джерело НГ у МЗС РФ фактично підтвердило інформацію. Водночас воно зазначило, що Черномирдіну ще не знайшли заміни, а конкретна дата його відкликання залежить від президента Росії Дмитра Медведєва. За інформацією газети, Москва почекала, доки Київ призначить свого посла у РФ, а тепер дасть гідну "кадрову відповідь".

НГ зазначає, що українські політики вважають формальним приводом для швидкої заміни посла роздратування російської влади провалом святкування Дня Росії в Україні, що відзначалось 12 червня. Цього року на прийом, що проводився в Національному палаці Україна, прийшли тільки колишні українські лідери, зокрема екс-президента Леонід Кучма, а також функціонери опозиційних партій. Нинішнє українське керівництво свято просто проігнорувало. Також настрої щодо необхідності замінити Віктора Черномирдіна підживило святкування 2250річчя Севастополя, яке відбулося за українським а не російськими сценарієм.

І хоч у сфері економічних зв’язків між обома країнами все більш-менш стабільно, у політичній частині міждержавних відносин визрівають щоразу нові суперечки.

«У цьому контексті можна згадати вже не тільки тему "прав російськомовних громадян України", яку давно експлуатують, але й нові проблеми на кшталт таких, як спроби офіційного Києва винести на міжнародне обговорення тему Голодомору 1930-х років як геноциду українського народу, героїзації воїнів Української повстанської армії Організації українських націоналістів (ОУН-УПА). Не кажучи вже про прагнення Ющенка максимально швидко інтегрувати Україну в структури НАТО, що спричинило намір в однобічному порядку вирішити питання про виведення Чорноморського флоту РФ із Криму», - наголошує Независимая газета.

Нагадаємо, Віктора Черномирдіна було призначено на посаду надзвичайного та повноваженого посла Російської Федерації в Україні у 20001 році.

За матеріалами Независимая газета

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Послов отзывают в двух случаях: когда работа посла не устраивает руководство и его надо сменить либо когда межгосударственные отношения становятся крайне напряженными . Так что не стоит себе льстить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага, напряжоннимі :ok: це показує що дядька вовка з червоної площі цілком керується ще совковими методами кадрових питань. свято як тра не зробив? нафік с пляжа! :) ну приблизно так знімали голів райкомів на планєрках - та пофіг економіка і план, ти ж как нада нє встрєтіл день раждєньє лєніна! нє камуніст! партбілєт на стол і на работу в варкуту...

черномирдін був справжнім профі. він багато конфліктів згладжував, що за кучми, що за ющя. даремно зняли. тепер легко можна чекати на призначення когось на зразок затуліна чи жиріка. тепер ж принцин зрозумілий - хто за те що крим наш? хто за те що хахли ващє распаясалісь? хто кожен день дупу підтирає партрєтами ющенка і кампанії? ти? будеш паслом!

вроді смішно а смішного мало...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Борг: повторюсь - ты не понял. Не Черномырдина наказали, а тем самым показали что отношения Украины и России в жопе.

Точно так же делает Польша например, когда отзывает посла из Белоруси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до шановного "счітаю себя русскім" mammoth

Починав все як культурна високоосвідчена людина, а закінчив

По поводу так не любимой всеми России - уместно вспомнить о Моське и слоне.

что то не улавливаю при чем здесь высококультурность...

Шановний, якщо користуватися такою логікою, не контекстно - в рамках бувшого "союзу", а в світових межах - то сотні країн взагалі не мають права на існування, а їхнє населення апріорі народжене для кріпатського обслуговування наддержав.
ну просвяти меня в чем я не прав? большая часть африки, южная америка, индокитай. Абсолютное большинство стран это уже не государства, а придатки, и это еще не конец. Никто не даст вылезти этим странам из этого дерьма, потому чо сильный всегда прав.
Але є одне но в такому розкладі, вєлікой Раші в списку наддержав немає, так само, як і ОАЕ, Кувету, Іраку, Венесуели і т.д. Великодержавні амбіції, які роздули з Моськи слона не роблять з Моськи слона. Зовнішня, тай загалом, внутрішня політика Раші - це недорозвинена політика конфліктів, а чого конфліктів? Просто своїм авторитетом без зайвих емоцій і махання калашами Раша вже нічого вирішити не може, бо Раша то не союз! І це помічають всі і тому НАТО так відкрито заграє з Україною і тому Прибалтика вже в Євросоюзі. Реальний стан справ в прогнившій імперській Раші відомий не тільки гебістам, є й інші спецслужби.

Ти подивись взагалі глобально на відкриті конфлікти які створювала Раша і на маштаби країн-опонентів: Молдова, Грузія. От тобі і маштаби Раші. За Чорноморський флот кричать і лякають вже навіть візами :ok:

Якби в нас була влада як в Прибалтійських країнах - Раша сама б в НАТО вступати захотіла. Але падли грають без правил і крадуть без міри. Доречі Зверни увагу, якою мовою волають на мітингах проти НАТО.

Смотря на Россию думаю что она проводит политику реваншизма (см. историю Германии после 1 мировой) со всеми вытекающими последствиями.

Да, Россия не союз, тут не спорю, но продиктовать свою волю она сможет. Живой пример пдч для Украины. По поводу Прибалтики опять же почитай план Даллеса, я не случайно в посте упоминал что бы обратили внимание на отношение к прибалтам.

Россия разменяла Косово на близкую Абхазию и Аджарию. По поводу Ч.Ф. РФ - покричат и перестанут, думаю там больше вопрос денег чем политики. Севастопольские инвестиции на очень много процентов состоят из русских денег.

Что то, извини не улавливаю по поводу масштабов! Чего ты ожидал? Как раз за сателлиты и ведутся свары между супердержав. Россия как обладательница могучего ядерного потенциала таковой и есть, а такие государства всегда и везде вели себя без правил и разговаривали только с позиции силы.

Если бы да кабы... Как всегда. Был бы добрый дядя - сводил бы надурняк в кино. Если б у нас было адекватное правительство - нас бы давно пригласили ЕС.

З.Ы. Я тебе раскрою страшную тайну! Деда мороза нет и на западе крадут так же без меры как и у нас, только вот делают это по другому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні Кость, я то як раз все і зрозумів. черномирдін рульний дядька, хоча й хохлів не жалував, але на то він і патріот своєї батьківщини. смішний привід.

і здається мені ти путаєш троха - відзивати посла оце жопа, бо припиняють дип.відносин. росія ж посла не відзивала - міняють одного на іншого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Россия выплатила все свои долги и теперь имеет всю Европу на коротком поводке по поводу газа.

Украина прое@ала ядреный потенциал, оборонку, аэрокосмические программы, АПК и теперь увеличивает

свои долги и распиливает остатки предприятий.

Россия за каждого своего гражданина попавшего в проблему вне территории страны голову отрывает, как и штаты.

А наши моряки регулярно попадают к морским пиратам в Сомали и стране пофиг ("мол де юре проблема не наша - корабль

шел не под украинским флагом") а то что _граждане_ Украины в беде это пофиг.

Россия построит новый газопровод и все. Просто все. Украина превратится в одну из африканских стран на территории

евразии. В бубен будем бить и хороводы водить. Культуру, "с которой все начинается", развивать.

А потом китайцы придут в аренду плодородные почвы брать. И НАТО будет в ладоши хлопать.

Дасіш фантастіш!!! Рей Бредбері. Видно зразу, що людина вихована на "документальних" фільмах типу "9 рота" і вечірніх випусках ОРТ.

Вчора дивились по К1 цікавий російський документальних фільм про те як було знищено величезні запаси іприту, які залишились після 1-ї світової в Балтійському морі. Подивився б ти краще такі фільмики, оптимізму з газопроводом замітно зменьшилось би. І то тільки іприт, а скільки в ньому підводних мін, неспрацювавших бомб, снарядів!!! Газопровід по дну Балтійського моря - це гостросюжетний триллер з трагічним кінцем для всіх учасників авантюри. На рахунок сухопутного в обхід "братньої" України, прекрасно, а газик де складувати? Таких природніх газосховищ, як в Дашаві в світі не існує. Отже пропускна здатність цього ф'ючерсного газопроводу буде на порядок меньшою. Крім того, хто сказав, що стара бита-перебита Європа така дурна, щоб використовувати лише одне джерело постачання газу і то ще й яке - Росію :ok: . Не вірить Європа Росії, ще за Отто фон Бісмарка перестала вірити...Інша справа, що ми ще не прижали Рашу нормально з газопроводом - зразу б тон змінився, але славится манкуртами і яничарами Україна, і всі вони, як один кричать, що бідна і нещасна наша земля українська, а самі на приватних літачках вже літають і величезні запасики українського газику вже тихенько продають чи продали. І тут завжди було повно тих, кому заради власної вигоди по-расєйськи разгаварівати було вигідніше.

Думаю спочатку, за логікою китайці спочатку витопчуть мохи тундри, нарешті окультурять Сибір і вже після того подивляться на нас.

Ніби форум і не для малолєток, але дивно дивитись як на піар мейд ін Раша народ ведеться. Расєя!!Расєя!!! Блін...Подивився пару хвилин руськаго фільму "1612" - був в шоці, тож тре таке замутити, щоб якийсь холоп в 1612 році кричав "Я русссскій, я русссскій. Я із Расєііі!" Це ж пророк був - він в часи Катюхи 2-ї заглянув і слово нею придумане в минуле приволік і зациклив ним всіх проживаючих в Моськовській імперії...

Але слабі уми подивляться таких фільмів, почитають расказіков, кніжицу якусь і думи їм в голову приходять, що блін вєлікій народ рускій - це перша дума і зразу опосля неї - блін так получаєтся шо другіє то народи тогда мальоханькія, а значітсо їх і давіть то можно, да і хто за ніхто жалкіх і убогіх заступіцо когда вєлікій народіщє православно-мусульманской татаро-русько-угорска-фінской (патамучта мі банда) ратью на ніх пойдєт :););) .

Каню панятно, шо навіть якщо мама і папа -украінци, то всьо равно вигоднєй то рускім битя, а коль одін із родітєлєй рускій так і битя по сєму - руской я кровінушка до кровінушкі і потомок славний народа вєлікаго.

Прапор в руки... :):g05::g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ты прочитай повнимательнее "Черномирдіну ще не знайшли заміни,".

И вообще пока факт не произошел "утечка" выглядит как намек.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...