Перейти до змісту

Существует ли в Украине проблема языка?


difoto

Проблема языка  

127 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 479
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Vergil84, ти тут обережніше будь. "Русскоязычные" тут мають перевагу, і не лише чисельну. Акуратніше з висловлюваннями і більше слідкуй за своєю мовою. Українську вона лише нагадує :-(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не патриот? Докажите!

це ти маєш довести свою патріотичність.

Я Вам вот что скажу: ошибки в устной украинской речи есть и у людей, которые учились и учатся в украинских школах.

я мав на увазі письмове мовлення.

знищіти

а ще кажеш, що українську мову знаєш.

народ втратить вріу в свою націю.

справжні українці не втратили, а космополітичні громадяни з відмінним знанням української, які балакають російською(вона ж їм рідна, та і всі її "панімают в атлічії от украінскага") втратили віру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я втратила віру в свою націю??? Пане, skinik, прочитайте мій пост до кінця!

"а ще кажеш, що українську мову знаєш"

Я учень 9 класу, мене ще не навчили писати повністю без помилок! А доводити я нікому НІЧОГО не збираюсь, я просто хочу, аби мене не принижували у рідній країні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я учень 9 класу, мене ще не навчили писати повністю без помилок! А доводити я нікому НІЧОГО не збираюсь, я просто хочу, аби мене не принижували у рідній країні.

Учень 9 класу, а інтелект як в цілком зрослої людини. :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене не принижували у рідній країні

а хто ж тебе принижує?

якщо твоя рідна мова російська, то як Україна може бути рідною для тебе?

мене ще не навчили писати повністю без помилок

ти пишеш згідно рос правопису.

А доводити я нікому НІЧОГО не збираюсь

так ніхто і не просить тебе щось доводити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Учень 9 класу, а інтелект як в цілком зрослої людини???

так иногда бывает, когда книг много читаешь! :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Учень 9 класу, а інтелект як в цілком зрослої людини???

так иногда бывает, когда книг много читаешь! :ok:

А які саме книги? Російські чи Українські?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То сама не принижуй свою рідну країну мовою сусіда. Вивчати мови, знати мови - так, це завжди вітається, а от забувати рідну - цього робити не можна.

Учітеся, брати мої, чужому навчайтеся і свого не цурайтесь.

Т.Г. Шевченко

Доколупуватися до однієї букви в слові - це не варіант. Тим більше, при спілкуванні на форумі. Помилки роблять всі. Хто через не уважність, в когось просто палець на потрібно кнопку не попав. Варто розрізняти випадкові помилки й безграмотність. Kate пише грамотно, особливо якщо зважати, що за півтора десятки років українська мова для неї так і не стала рідною. При бажані вона може і розмовляти, і писати українською краще, ніж Vergil84. Тільки от чомусь вона цього не робить, схиляється до позиції більшості російськомовного населення України. Люди за кордоном прагнуть зберегти рідну мову, а тут, на місці, ми самі її нищимо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доколупуватися до однієї букви в слові - це не варіант.

це не той випадок коли палець не на ту кніпку попав. це випадок застовування рос правопису щодо української мови.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доколупуватися до однієї букви в слові - це не варіант. Тим більше, при спілкуванні на форумі. Помилки роблять всі. Хто через не уважність, в когось просто палець на потрібно кнопку не попав. Варто розрізняти випадкові помилки й безграмотність. Kate пише грамотно, особливо якщо зважати, що за півтора десятки років українська мова для неї так і не стала рідною. При бажані вона може і розмовляти, і писати українською краще, ніж Vergil84. Тільки от чомусь вона цього не робить, схиляється до позиції більшості російськомовного населення України. Люди за кордоном прагнуть зберегти рідну мову, а тут, на місці, ми самі її нищимо.

Хорошо, давай поспорим.Я прекрасно владею как украинским, так и русским языками.Пишу на форуме по-русски, ибо мне так удобней. Мне надо перейти на украинский? Почему?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це не той випадок, коли палець не на ту кніпку попав. це - випадок застовування рос. правопису щодо української мови.

аргументы будут?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мне надо перейти на украинский? Почему?

А чьому ті Українці які живуть і працюють в москві, мають переходити на рос.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спір недоречний і непродуктивний!!!Триває просте поглинання єднієї нації іншою за допомогою російськомовних громадян!!!Цей процес сотні раз був повторений росією на багатьох народах і націях!!!Це тихе захоплення і знищення духу і незалежності

http://kobza.com.ua/content/view/1609/87/ -ось так важко вивчити рідну мову на закромах "старшого брата"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чьому ті Українці які живуть і працюють в москві, мають переходити на рос.?

Тебе ответить?Хорошо. Если они не будут переходить на "рос.", то не смогут общаться с коллегами по работе и с шефом. Соответственно, скоро работу они потеряют.

Доходчиво обьяснил?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді чому тут українці розмовляють російською? Лише тому, що їм так зручніше?

Надто українці ліберальні, толерантні. От за це й розплачуємося.

Якщо директор розмовляє російською, то мені також потрібно перейти на російську?

Роблять Україну російськомовною ще й обурюються, що тут пригнічують російську мову. Для політики "старшого брата" це нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді чому тут українці розмовляють російською? Лише тому, що їм так зручніше?

Надто українці ліберальні, толерантні. От за це й розплачуємося.

Якщо директор розмовляє російською, то мені також потрібно перейти на російську?

Роблять Україну російськомовною ще й обурюються, що тут пригнічують російську мову. Для політики "старшого брата" це нормально.

Пустой треп опять. Дайте мне конкретно ответ на вопрос: "Почему я должен перейти на укр. язык?"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще й обурюються, що тут пригнічують російську мову.

Мне не нравится, что тут угнетают русскоязычных, а не русский язык в частности. Мне жаль, что меня не поняли...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те, що тут робиться називається пригніченням російськомовного населення? А що ж тоді говорити про Москву?

Та в Києві, в СТОЛИЦІ, почути українську складніше, ніж російську і це є пригнічення?

Кожен нормальний українець, громаданин своєї держави, патріот повинен розмовляти українською мовою. Як в нормальній державі може бути інакше? Як бити себе в груди і казати, що "Я - украинец"? Ладно там, коли людина є громадяном іншої держави, в силу тих чи інших обставин опинилася тут і зараз розмовляє російською. Це можна зрозуміти. Потрібне деякий час, що вивчити мову. Але люди прожили тут значну частину життя, добре володіють українською і при цьому розмовляють російською - от цього я не розумію.Чому, скажімо, польською ніхто не говорить. До Польщі ближче. Чому на вулицях не чути англійської, німецької, французької? Чому куди не ткнися, скрізь російська?

Те, що ви розмовляєте російскою, є проявом неповаги до держави, громадянами якої ви є. Як самі не поважаємо свою країну, самих себе, свою мову, то хто ж в нас світі поважати буде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це не той випадок, коли палець не на ту кніпку попав. це - випадок застовування рос. правопису щодо української мови.

аргументы будут?

аргументи є!

1) я не застосовую російський правопис до української мови.

2) на рахунок "кніпки" можна посперчатися.

3) коми і крапки це не є мовні помилки, це ж розділові знаки.

4) я не говорив, що знаю українську мову.

Пустой треп опять. Дайте мне конкретно ответ на вопрос: "Почему я должен перейти на укр. язык?"

1) ти мешкаєш на Україні.

2) тут не Донецьк і переважна більшість розмовляє українською і краще її сприймає, аніж китайську, для прикладу.

3) українська мова є єдиною державною, поважай державу, політиків можеш не поважати.

4) не будь поліглотом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) я не застосовую російський правопис до української мови.

2) на рахунок "кніпки" можна посперчатися.

3) коми і крапки це не є мовні помилки, це ж розділові знаки.

4) я не говорив, що знаю українську мову.

1) правила правописания одни.

2) попробуй

3) это общая грамотность. не знаешь - не исправляй ошибки другим.

4) ну, тогда в чем проблема? я знаю украинский язык, а ты - нет. проблема языка в ком?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) ти мешкаєш на Україні.

2) тут не Донецьк і переважна більшість розмовляє українською і краще її сприймає, аніж китайську, для прикладу.

3) українська мова є єдиною державною, поважай державу, політиків можеш не поважати.

4) не будь поліглотом.

Ха...

1 - и шо? Если уж на то пошло, у нас есть конституция, и там не написано, что я должен разговаривать на украинском.

3 - С чего это я должен уважать страну? Это всего лишь навсего линия на карте.

4 - Супер аргумент.

2 - Но ведь все понимают русский! Никаких проблем в общении это не порождает. Да и насчет "переважної більшості" на форуме я бы поспорил.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...