Перейти до змісту

Басейн


Dorothy

Рекомендовані повідомлення

2 годин тому, bublik007 сказано:

Скільки платять за рекламу?))))

тим хто квотять рекламу теж відсоток іде!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стосовно басейну, напевно таки оптимальний варіант це "Спортлайф". Я купував абонемент в серпні і ціна була приблизно 4600 чи 4200 за рік. Спортзал + басейн зранку до 13.00. Можна ходити хоч кожний день, головне виходити з спотркомплексу до 13 годин. А далі з кожним місяцем ціна росла на 300-400 грн. Дружина купувала в жовтні дорожче десь на 600 грн. але це за 13 місяців + 1 місяць заморозки. Далі постійно є якісь акції, але всерівно найнижча ціна в серпні. Зараз появилися абонементи на півроку і на місяць, але вони геть не вигідні. Якщо немає змоги то краще взяти кредит чи оплату частинами, але не купувати піврічний. Але умови дуже подобаються, звичайно там вже трохи все обносилося, особливо в душевих кімнатах, хоча в центральному басейні навіть такого нема. Зранку молоді дуже мало, багато бабульок і дідусів які ходять туди як на роботу. Заплатив 660 грн. за 2 місяці бані, потім продовжив ще на 3 місяці, дуже сподобалося після басейну погрітися. Бань є 3, фінська сауна, руська баня і римська парна, кількість заходів необмежена, людей іноді буває багатенько, але таке буває рідко, найбільше в руській бані. Дуже багато людей було в січні, так як в грудні почали продавати абонементи на місяць і маса людей кинулася починати з нового року - нове життя, але наприкінці січня все стало на свої місця. В спортзалі прохолодно, працює вентиляція, але запах спортзалу троха присутній, хоча до запаху боулінгу в Порт-сіті дуже далеко. В басейні +28, +29, підлога з підігрівом, вода приємно прохолодна, якщо буде тепліша то спортсмени не зможуть займатися. А взагалі рекомендую, надалі хочу брати абонемент на Преміум, щоб бані і рушник було включено в ціну, так вигідніше. Ще був цікавий тариф з 12 до 17 години тільки не знаю чи зараз доступний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...