Перейти до змісту

Яку відеокарту взяти за 3000грн?


Рекомендовані повідомлення

Підкажіть старому відставшому, яку відеокарту купити, бо нема коли штудіювати той вічнозмінюваний ринок периферії :) 

Головний критерій - бюджет 3000грн.

На борту в "корабля" - материнка MSI G33M, проц Е5420. Що сюди можна взяти на ці гроші?

Комп домашній, тобто "для всього"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мож взяти відяху за 2000, а на 1000 диска SSD якого, під систему?.... Як думаєте?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, jack74 сказано:

А мож взяти відяху за 2000, а на 1000 диска SSD якого, під систему?.... Як думаєте?

 

ССД маст хев,

систему пришвидшить систему значно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю 5440 в розгоні на 3.4 ГГц, rx570 толком нагрузити не виходить, rx460/560 була постійно загружена. В принципі до такого процесора, якщо не гнатись за іграми які і так від нього втікають думаю 460/560 вистачить. І в тисячі 2 можна вкластися)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Cniperman сказано:

Маю 5440 в розгоні на 3.4 ГГц, rx570 толком нагрузити не виходить, rx460/560 була постійно загружена. В принципі до такого процесора, якщо не гнатись за іграми які і так від нього втікають думаю 460/560 вистачить. І в тисячі 2 можна вкластися)

460 це в притик і на 1080 моніторі буде малувато 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

9 минут назад, case_l сказал:

460 це в притик і на 1080 моніторі буде малувато

Зі стандартною частотою в 2,5 і 460 буде багато де відпочивати. Та і смисл в 460? Я ще в день покупки перешив біос 560 і маю продуктивнішу карту. Пробував з 1050ti, якось не так, з радіками мені комфортніше. Я б і не міняв карту якби не планував з часом спригнути з 775 сокета, мене з 1080 вона задовільняла

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Насамперед, всім дякую за участь, за поради.

 

... подивився на OLXі... Хм...

RX560 2Gb - 1900 грн

RX560 4Gb - 2000 грн

RX570 4Gb - 2000 грн

GTX 1060 3Gb DDR - від 2000 грн

... все "поруч" по ціні ... і шо ж цього обирати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, jack74 сказано:

RX570 4Gb - 2000 грн

GTX 1060 3Gb DDR - від 2000 грн

це трупи або кідок на передоплату, живі та робочі будуть ~4 i 3K відповідно.

550/560 2гб як і 1050 на 2 - не варто брати, вони шибко пасують мідлам, хоч і не надто дешевші

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Deemon сказано:

це трупи або кідок на передоплату, живі та робочі будуть ~4 i 3K відповідно.

550/560 2гб як і 1050 на 2 - не варто брати, вони шибко пасують мідлам, хоч і не надто дешевші

Брєд, 3-4 вони давно вже не коштують. За 2.5 реально знайти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Waver сказано:

Питання... навіщо вам та, така дорога - відеокарта?

70$ це дорого? :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, Deemon сказано:

це трупи ...

а що значить "трупи"? Продавець стверджує, що робочі, дає час на тестування...

Навіть якщо вона з майнінгу, то й що? Електрони в мікросхемах закінчуються? Більша частина оргтехніки, яка в нас обертається, це б/в, і невідомо де було те використання. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, Waver сказано:

Питання... навіщо вам та, така дорога - відеокарта?

Ну ми тут в Україні маємо дуже багато часу і мало радості тому полюбляємо його палити якісно))) 

Навряд чи ти тут сім'єю виїдеш десь далеко і на довго на 3 тис. Тим паче свята йдуть... 

З'їздити дуже скромно розважитись у Львів, Київ, чи будь який тур по "навколишнім селам" це від 5000 за 2-3 дні.

 

А і по темі:

1060 чи 470/570 вистачить на все про все. Ігри зараз орієнтовані на консолі тому вищезгаданих вистачить по за очі.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, jack74 сказано:

а що значить "трупи"? Продавець стверджує, що робочі, дає час на тестування...

Навіть якщо вона з майнінгу, то й що? Електрони в мікросхемах закінчуються? Більша частина оргтехніки, яка в нас обертається, це б/в, і невідомо де було те використання. 

якщо ти купиш 1063 чи 547 за 2К грн, вона заведеться та прожужить у фурмарку хоча б годину, всі з цієї теми тільки порадіють за такий фарт, я в т.ч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто я боюсь купляти щось з занадто заниженою ціною. Хоча інколи напишу і в залежності від відповіді думаю чи варто. І вкінці кінців це ж лохікс, там багато хто завищує ціну на дурака, і готовий сторгуватись якщо треба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Deemon сказано:

якщо ти купиш 1063 чи 547 за 2К грн, вона заведеться та прожужить у фурмарку хоча б годину, всі з цієї теми тільки порадіють за такий фарт, я в т.ч.

на лох спокійно можуть кинути і на 3к з цією картою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я спочатку подумав вам така карта для якихось цілей щоб попрацювати потрібна... аж цікаво стало для чого саме, а вам просто побавитись )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Waver сказано:

Я подумав вам така карта для якихось цілей щоб попрацювати потрібна... аж цікаво стало, а вам просто побавитись )))

тим кому вона була треба для якихось цілей "попрацювати" якраз вони вже продають

ТС якраз користується моментом коли річ за 6-7тис можна взяти менше ніж за 3

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, ДЯКУЮ всім :_26:, для мене цю тему можна рахувати закритою.

Взяв RX460/560 (дякую @Cniperman ), за "зекономлену" тисячу взяв нового SSD на 240 ГБ. Плюс на борт "кораблю" було докинуто однакових 4 планки ОЗУ на 8ГБ (дякую @Artem! ) і "корабель" перетворився на "літак" :) власники задоволені більше очікуваного :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Asus.

А стрікс, чи не стрікс - не знаю, не приглядався :) Може @Cniperman відповість точно про свою карту

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...