Перейти до змісту

Вечерняя кулинарная покатушка!


difoto

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
  • Адміністратори

Но фасольку бы я все ж добавила...

точно! вместо кльоцок!

не кльоцки, а "чипетке" :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рюкзак бухла був.. 24... Хто не встиг.. той опіздав, а хто набрався.. що йому вжек не лізло.. то я тож .. ні разу не винен.))) :friday::g16::D :D :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Итак, продукты готовы. Я буду на Рованцах где-то с 18:30, берем миски и подтягиваемся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кулинарка получилась супер. ОГРОМНОЕ спасибо всем кто приехал, было весело и отдельное спасибо difoto :smile-zachot:за приготовленный бограш :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

получилась просто вкуснотища!! огромные респекты Di, всем, кто ему помогал морально и физически и конечно всем, кто приехал проводить это замечательное лето на туманном лугу! :ok2:

post-32-0-15640100-1314823816_thumb.jpg post-32-0-54615700-1314823818_thumb.jpg post-32-0-05215200-1314823820_thumb.jpg

post-32-0-83218800-1314823822_thumb.jpg post-32-0-07819000-1314823825_thumb.jpg post-32-0-14742400-1314823827_thumb.jpg

..осталось еще 9 минут лета. проведите их с пользой :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Впервые не удалось провести операцию "остатки-сладки"! :D:sq_ye::smile-zachot:

Сидели как ежики в тумане...

Рассказывайте в соседней теме чем мерялись светили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-8-0-99135500-1314859519_thumb.jpg

Вперше була на роздачі, ще досі мурашки по спині бігають від думки нікого б не обділити і усім би вгодити, а то б побили, такі вже були всі голодні і заведенні, ДЯКУЮ велике di, я тобі ще це пригадаю :angry: .

А якщо чесно то всім ДЯКУЮ велике за компанію, а Дімка, тобі окреме ДЯКУЮ!, ти дивуєш нас все більше і більше, ми тебе ДУЖЕ любимО. :smile-zachot::g15:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я все жду негативных отзывов целый день... Народ либо занят , либо в больнице с отравлением... Я волнуюсь!

ЗЫ есть идея... сумасшедшая, конечно, но.... не повторить ли бограч через неделю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Я все жду негативных отзывов целый день... Народ либо занят , либо в больнице с отравлением... Я волнуюсь!

ЗЫ есть идея... сумасшедшая, конечно, но.... не повторить ли бограч через неделю?

Не ссы. Все было отличьна :ok2:

Надо ток "правильную" паприку добыть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я все жду негативных отзывов целый день...

И напрасно, их попросту нет. Все было отлично. :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я все жду негативных отзывов целый день... Народ либо занят , либо в больнице с отравлением... Я волнуюсь!

ЗЫ есть идея... сумасшедшая, конечно, но.... не повторить ли бограч через неделю?

Дима, все было замечательно и очень вкусно! :ok:

З.Ы. И идея неплоха ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надо ток "правильную" паприку добыть

і казан більший для зручності не забутись :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Хочу завтра с вами покататься, познакомиться, с кем еще не знаком, покулинарить так сказать ) Что с собой взять завтра?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Инициатива наказуема! :g05:

KO3AKCIPKO варит плов завтра ;)

Ні, КозакСірко шукає смачнющі яблука в ближніх селах :) У нього це класно виходить :)

Взагалі, ідея хороша. Такі теплі дні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та я і не проти плов зварити...але треба ж прикинути скільки людей буде казан якщо що мо Шкодер великий дасть...варто думаю на 5 годину зібратися..поки скупимся..доїдемо поки дрова..там уже за 6 буде..поки порубати покришити зварити ))

А за яблуками поїдемо обовязково :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

казан я дам с удовольствием и даже могу привезти его на место сбора. заодно отдадим его законному владельцу-кулинару :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну значить вирішено..на 5 годину я буду в центрі...по можливості постраюсь скупитись що треба...хто може піддягуйтесь..спішити нікуди не буду..номер 095-сто 40-79-нуль 9

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тож буду..

І не сам.. а з організатором святкування Дня туризму.

Тому прошу всіх наших активістів сьгодні бути на кулінарці.

ОБОВЯЗКОВО !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на 5 годину я буду в центрі
Ти врахуй то момент що є ті хто працюють до 6ї і раніше 7ї на рованці ніяк не попадають.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...