Перейти до змісту

Продам SSD 500GB практично новий Samsung 860 Evo-Series 500GB M.2 SATA III V-NAND TLC (MZ-N6E500)


Рекомендовані повідомлення

Продам SSD 500GB практично новий. Куплявсь в вересні за кордоном. Причина продажі подарували а потреби немаю в ньому. Ціна 3000грн. 0504381333 Олексій

Технические характеристики Samsung 860 Evo-Series 500GB M.2 SATA III V-NAND TLC (MZ-N6E500BW)

Объем
Скорость чтения
до 550 MБ/сек
Скорость записи
до 520 MБ/сек
Энергопотребление
Средняя потребляемая мощность: 2.5 Вт
Макс. значение: 4.0 Вт (режим Burst)
Время наработки на отказ
1.5 млн часов
Формфактор
M.2
Устойчивость к ударным нагрузкам
1500 G в течении 0.5 мс
Интерфейс
Тип ячеек памяти
Тип накопителя
Габариты (Ш х Г х В)
80.15 x 22.15 x 2.38 мм
Вес
8 г
 

IMG_20181129_085430.jpg

IMG_20181129_085435.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарантійку не привезли вона в Австралії куплялась. Пробував все працює. Вінда встала без проблем. Дата випуску 07\2018

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 30.11.2018 at 09:41, lion1106 сказано:

Гарантійку не привезли вона в Австралії куплялась. Пробував все працює. Вінда встала без проблем. Дата випуску 07\2018

Новий з 5 річною гарантією і безкоштовною доставкою 3200грн.

https://hard.rozetka.com.ua/ua/samsung_mz_n6e500bw/p31278847/#tab=characteristics

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часов назад, ISV сказал:

Новий з 5 річною гарантією і безкоштовною доставкою 3200грн.

https://hard.rozetka.com.ua/ua/samsung_mz_n6e500bw/p31278847/#tab=characteristics

Rozetka то дорого,

ціни на хотлайні стартують з 2860гр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, lion1106 сказал:

За 2800грн готовий продати.

А то нічого що в тому ж брейні можна купити новий з гарантією за 3200грн?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Litovets сказано:

А то нічого що в тому ж брейні можна купити новий з гарантією за 3200грн?

так різниця в 4 бутилкі горілкі - можна добре замочити шоб довго працював:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, lion1106 сказал:

то, що безплатно віддати?

 

Ну чому ж зразу даром. Треба задіяти стандартний метод формування стартової ціни на БУ комп. комплектуючі. Ціна нової запчастини мінус 20% дорівнює початкова ціна БУ запчастини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так вона дві години від сили напрацювала. Вінду установили і все. То на скільки це бу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розумієте, у вас трохи складна ситуація:

по перше - це слот м.2, а для звичайної людини в домашній комп різниці немає м.2 чи звичайний 2,5 дюймовий ССД на САТА 3, а другий дешевше, що вже напряму впливає на спрос вашої пропозиції.

по друге, самсунг - то як айфон в світі телефонів, він дорожчий за інші бренди, і вам можуть резонно заявити що яка мені різниця, я можу взяти якийсь крушл, кінгстон чи адату новий на гарантії за 2000 грн, і знову очко не в вашу користь.

ну і саме головне - гарантія, гарантія і ще раз гарантія. ссд це мабуть одна із найзалежніших комлпектуючих від гарантії, що напряму впливає на її ціну, люди просто не хочуть ризикувати бравши кота в мішку.

ви ж не можете гарантувати, що ваш ссд іде не з браком із заводу. от представте, я у вас візьму хай навіть за 3000 грн. цей ссд, і через тиждень він у мене "навернеться", просто брак (таке буває). ви мені повернете тих 3000 чи купите новий такий же за свої кошти? бо самсунг точно мені видасть новий з продовженням гарантії.

Честно, я навіть не знаю що вам порадити. Якщо ви дійсно хочете його продати, то ціну треба різати, дуже вже специфічний у вас товар. Нехай щастить ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 минуты назад, x9teen88 сказал:

по перше - це слот м.2, а для звичайної людини в домашній комп різниці немає м.2 чи звичайний 2,5 дюймовий ССД на САТА 3

В даному випадку цей М 2 ще й у варіанті САТА3 що на додачу не дає ніякого виграшу в швидкодії в порівнянні із звичайними 2.5" ссд сата3. Хіба що компактний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...
10 хвилин тому, lion1106 сказано:

актуально

 

просто заради цікавості:

Цитувати

практично новий

в терабайтах якось визначаєть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

 

просто заради цікавості:

в терабайтах якось визначаєть?

не зрозумів запитання. Як що кількість часу яку використовувалась то 2-3годин. поставився віндовс і все 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, lion1106 сказано:

не зрозумів запитання. Як що кількість часу яку використовувалась то 2-3годин. поставився віндовс і все 

нажать не бачив таку модель зблизька але щиро вірю він збирає статистику своєї роботи і має ПЗ для її відображення

щось типу такого:

Спойлер

ssd1.jpg

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

нажать не бачив таку модель зблизька але щиро вірю він збирає статистику своєї роботи і має ПЗ для її відображення

щось типу такого:

  Показати прихований контент

ssd1.jpg

 

 

 

Тепер все ясно, нажаль на даний момент немаю технічної можливості зробити такий тест.  М2 немаю а перехідник купляти для тесту бажання немає.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

Толку з апів теми? Ніхто в здоровому глузді не купить ССД не побачивши попередньо результатів тестування.

Тим більше якщо ціна не дуже відрізняється  від вартості нового з гарантією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 хвилин тому, Litovets сказано:

Толку з апів теми? Ніхто в здоровому глузді не купить ССД не побачивши попередньо результатів тестування.

Тим більше якщо ціна не дуже відрізняється  від вартості нового з гарантією.

Цікавить хто і за скільки зможе зробити тест. Так як в мене тех. можливості немає. Або перехідник для РС в оренду дати для тесту. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...