Перейти до змісту

Продам мінерали та вітаміни Calcium Magnesium with Vitamin D (виробник Puritan's Pride США) - 120 капсул - 180грн.


ISV

Рекомендовані повідомлення

Продам мінерали та вітаміни Calcium Magnesium with Vitamin D (виробник Puritan's Pride США) - 120 капсул

 

1109024386_w640_h640_calcium_magnesium_with_vitamin_d.jpg.744bfcf9fd7333617e1ef8d59911f385.jpg

 

Вітамінно-мінеральний комплекс Calcium Magnesium Vitamin D3 від Puritan's Pride - це три діючі речовини для здорових і міцних кісток і м♥9язів.
    1000 мг активних речовин в порції.
    
3 інгрідієнта для здоров'я кісток.
    
Підтримка здоров'я зубів.
    
Захист імунітету.
    
Стимулює ріст м'язів.
    Зміцнює серце і судини.
    
Сприяє синтезу енергії.

Кальцій - мінерал, необхідний для здоров'я скелета, нормальної роботи м'язів і нервової системи. Кальцій регулює проникність клітин і захищає їх від шкідливих речовин в організмі. Його нестача призводить до запалень і захворювань, швидку стомлюваність. Кальцій відповідає за сокращаемость і інтенсивну роботу м'язів. Зростання м'язів і відновлення залежить і від кальцію в тому числі. Важливий для жінок-атлетів, так як знижений рівень естрогену знижує рівень засвоєння кальцію.
Магній - важливий для формування кісток, регулює роботу нервової тканини, покращує засвоєння вуглеводів і енергетичний обмін. Покращує кровопостачання серця. Важливий для засвоєння кальцію.

Вітамін D3 - стабілізує роботу кісток, зміцнює серце і судини. Він виробляється тільки під дією сонячного світла, тому його часто недостатньо в організмі.

Склад у одній порції - 3 капсули:
Вітамін D (D3 холекальциферол) - 10 мкг (400 МО)
Кальцій (мушлі устрац) - 1000 мг
Магній (оксид магнію) - 500 мг

Інші інгредієнти: рослинна целюлоза. Містить <2%: натуральний глазур з долоні, полідекстроза, колір двоокису титану, триацетин, рослинний стеарат магнію, рослинна стеаринова кислота.
Рекомендації: Для дорослих, приймати 3 капсули щодня, бажано з їжею.

 

Ціна - 180грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...