Перейти до змісту

Шукаю спеціалізованого юриста у сфері авторських прав


Sleestaki

Рекомендовані повідомлення

Шукаю спеціалізованого юриста  у сфері авторських прав  (бажано зі знаннм англійської мови) а саме була подана скарга на зареестроване мною доменне імя сайту .    Почато адмін провадження по даному факту. Заявник CNN. Прошу відгукнутись хто має певний досвід в таких справах. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись доводилося вивчати регламенти реєстрації і правила надання доменних імен, бо назрівав один місцевий конфлікт за доменне ім'я. Але себе компетентним не вважаю, та й переконаний, що таких юристів в Луцьку знайти буде важко. Львів або Київ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормальних в Луцьку немає. Сам шукав. З київських пожу порадити http://ipstyle.ua/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в якій зоні домен якщо не секрет?

може це фейкрвий запит щоб віджати домен

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 26.09.2018 at 13:07, MACCEN сказано:

в якій зоні домен якщо не секрет?

може це фейкрвий запит щоб віджати домен

Доменна зона .com

та ні,це не фейк. там задіяно багато офіційних організацій. Вже документи мені прислали) ... в судовому порядку по процедурі UDRP передадуть домен заявнику. Головне шоб потім снн не впаяв штраф мені , Тому не зрозуміло чи  взагалі можливо їм це зробити, і як він буде реалізовуватись на території України, якими ричагами вони можуть стянути штраф з мене

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 минут назад, Sleestaki сказал:

Доменна зона .com

та ні,це не фейк. там задіяно багато офіційних організацій. Вже документи мені прислали) ... в судовому порядку по процедурі UDRP передадуть домен заявнику. Головне шоб потім снн не впаяв штраф мені , Тому не зрозуміло чи  взагалі можливо їм це зробити, і як він буде реалізовуватись на території України, якими ричагами вони можуть стянути штраф з мене

 

Чого очкувати :) ну ви ж не відмовляєтесь його віддати законному тіпа власнику, нехай вам поверне гроші за рік оплати за нього - це буде правильно.

 

Так можно будь-кого нагнути, дивлюсь домен, роблю торгову марку, подаю в суд що ви використовуєте незаконно - профіт. Так що така схема думаю не діє, діє вас мають попередити і так далі, коли ви пручатись будете тоді вас будуть нагінати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Sleestaki сказано:

Доменна зона .com

та ні,це не фейк. там задіяно багато офіційних організацій. Вже документи мені прислали) ... в судовому порядку по процедурі UDRP передадуть домен заявнику. Головне шоб потім снн не впаяв штраф мені , Тому не зрозуміло чи  взагалі можливо їм це зробити, і як він буде реалізовуватись на території України, якими ричагами вони можуть стянути штраф з мене

домен реестрував тут  hostia.ru

хостинг  зразу блоканув сайт, але доменне імя не просто так блокнути.  там діє ціла процедура  і спеціалізовані організації які  тим всім займаються.  кому цікаво там такі емейли присутні

[email protected]

[email protected]

[email protected] 

[email protected]

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

6 годин тому, Sleestaki сказано:

Вже документи мені прислали) ... в судовому порядку по процедурі UDRP передадуть домен заявнику. Головне шоб потім снн не впаяв штраф мені , Тому не зрозуміло чи  взагалі можливо їм це зробити, і як він буде реалізовуватись на території України, якими ричагами вони можуть стянути штраф з мене

 

цікаво як вони на вас вийшли? Ви повну домашню адресу залишили? Як змогли Вас ідентифікувати? Ви офіційні документи (копії, посвідченя особи) відправляли?

Мені стабільно 1-2 рази в рік приходить на емайл лист від brandprotection з вимогою закрити сайт (в назві сайта є слово відомої торгової марки). Один раз написали хостеру, прийшлось переїхати. 

 

"Unauthorized use of the ___________ mark, such as ___________.com, will inevitably cause confusion as to whether the domain and underlying use are authorized, endorsed, or sponsored by _________when, in fact, they are not. ____________ has an obligation to its users and the public to police against the registration and use of domain names that may cause such consumer confusion.

I have a good faith belief that use of the trademarks in the domain as described above are not authorized by the trademark owner or its agent, nor is such use otherwise permissible under law. We have reached out to the registrant with no response or compliance. Please disable or suspend the domain immediately and we will hereby remove you from any legal action that may be taken in the future.

I represent, under penalty of perjury, that the information in this notification is true and correct, and that I am authorized to act on behalf of the trademark owner, _____________ Inc.

Please let us know if you need any additional information."

 

 Sleestaki, по можливості,  описуйте перебіг. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 годин тому, Natik сказано:

 

 

цікаво як вони на вас вийшли? Ви повну домашню адресу залишили? Як змогли Вас ідентифікувати? Ви офіційні документи (копії, посвідченя особи) відправляли?

Мені стабільно 1-2 рази в рік приходить на емайл лист від brandprotection з вимогою закрити сайт (в назві сайта є слово відомої торгової марки). Один раз написали хостеру, прийшлось переїхати. 

 

"Unauthorized use of the ___________ mark, such as ___________.com, will inevitably cause confusion as to whether the domain and underlying use are authorized, endorsed, or sponsored by _________when, in fact, they are not. ____________ has an obligation to its users and the public to police against the registration and use of domain names that may cause such consumer confusion.

I have a good faith belief that use of the trademarks in the domain as described above are not authorized by the trademark owner or its agent, nor is such use otherwise permissible under law. We have reached out to the registrant with no response or compliance. Please disable or suspend the domain immediately and we will hereby remove you from any legal action that may be taken in the future.

I represent, under penalty of perjury, that the information in this notification is true and correct, and that I am authorized to act on behalf of the trademark owner, _____________ Inc.

Please let us know if you need any additional information."

 

 Sleestaki, по можливості,  описуйте перебіг. 

мене якби хостинг здав, там мої реальні дані були, + ще колись вводив паспортні дані  . Плюс хостинг здав їм мій інший сайт  який пробивався через whois.  і на основі цього вони до мене мають діло. Буде видно. 11 числа буде вирок комісії. а там хз шо далі буде. 

мені відписали якби спеціалісти таке:

Если процесс начат, то следует дождаться его завершения. После завершения будет вынесено решение, в случае, если решение будет в пользу Истца, тогда (п.4(k) UDRP) регистратор доменного имени обязан будет выполнить решение арбитража на 10 рабочий день (в соответствии с местным календарем) после получения уведомления о решении. Регистратор не будет выполнять решение в случае, если до истечения этих 10 дней Ответчик предоставит официальный документ (копия искового заявления со штампом суда), демонстрирующий, что Ответчик открыл судебный процесс против Истца (подавшего в UDRP арбитраж).

По окончанию процесса, если Вы не будете оспаривать принятое арбитражем решение, на 10й (в соответствии с местным календарем) день доменное имя будет передано Истцу.

Штрафов нет и рычагов исполнения нет. Регистратор обязан выполнить решение арбитража, если оно не оспорено Ответчиком в течении 10 календарных дней. Тут скорее могут возникнуть проблемы у регистратора доменного имени, в случае невыполнения подобных решений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...