Перейти до змісту

Де краще замовити вікна?


Рекомендовані повідомлення

32 хвилин тому, rrid сказано:

реальність - вона така... потрійний склопакет потіє трохи менше, можливо, ніж подвійний ;)

якщо вентиляції бракує - в результаті ті ж граблі..

Ну логічно,  що при певній вологості рано чи пізно все "потіє", але хочеться цю межу відсунути повище... 

Щодо монтажу згідній,  його якість дуже сильно впливає на фінальний результат! 

Проти запотівання суттєво допомагають мікропровітрювачі у верхній частині вікна.  Фактично холодне, а тому "сухе" повітря,  значно знижує відносну вологість в зоні скла. Але для цього також потрібна працююча батарея під вікном,  а не тепла підлога. 

Змінено користувачем Unknown
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 64
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

1 минуту назад, zverexe сказал:

Чи все таки краще рехау?

Якщо є гроші, то рехау круті насправді.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, zverexe сказано:

хто що скаже про вікна стеко? Чи все таки краще рехау?

 

всерівно, що порівнювати ... з пальцем

звісно, що Рехау

 

54 хвилин тому, Arden сказано:

Пропонують по хорошій ціні kbe 70st plus. Хтось вкурсі що за вікна?

 

KBE - німецький профіль, ніби кажуть хороший

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 2 тижня потому...
On 28.05.2019 at 15:35, Arden сказано:

Пропонують по хорошій ціні kbe 70st plus. Хтось вкурсі що за вікна?

брав КБЕ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 часа назад, timomaas сказал:

брав КБЕ?

 

Так, зупинилися на цьому варіанті, тому що були найвигіднішим співвідношенням ціна/якість.

Поки важко щось сказати, тактильно трошки програють Salamander, Саламандра така більш важча. Подібні мені на WDS.

 

Але дуже класно встановили і безкоштовно розібрали балконний блок (входило у вартість монтажу).

По якості самих вікон конктретного нічого не скажу. Але зараз квартира сохне після штукатурки ротбантом, то коли були закриті один день - не запотівали.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Передбачаючи що написана мною тут інформація може не збігатися з думкою або споживачів або самих тих чи інших фірм. Тому попереджаю що висловлена думка -

лише з власного і реального досвіду.

А і також вибачте за багато букв, я і так як тільки зміг то скоротив, але кого цікавить дана тема то думаю здолає :)

 

Оскільки я не олігарх то не мав можливості одним махом зробити всюди ремонт і відповідно за раз замовити всі потрібні мені вікна.

Тому випробування ремонтом і як наслідком заміною вікон я проходив довгі роки з 2006 по 2014рр.

За цей час я "протестував" :) на власному досвіді, п'ять  Луцьких фірм з монтажу вікон. 

 

Свій рейтинг почну від найгіршого до кращого:

5. "Атлант плюс" що на вул. Соборності, це найгірший з усіх найгірших досвідів що мені траплявся у сфері будівельних послуг:

а] хамовитий менеджер в офісі, який оформляв моє замовлення,

б] неадекватний замірщик вікон який робив заміри в мене на об'єкті, а потім чорті які розміри переніс в рахунок, що самому прийшлось бігати з рулеткою і в телефонному режимі все переміряти 

в] і нарешті монтажники, приїхали з стійким перегаром в яких руки тремтіли та ще і росли з відомого всім місця.

Одним словом я не задоволений ні послугами ні вікнами цих фірмачів, багато людей відмовив і відмовляю від них.

4. не пам'ятаю назви фірми і не впевнений чи вони зараз там находяться, короче на  вул.Єршова ТЦ «Глобус» останні поверхи там де офіси різні знімають. ну "таке" як говорять купи - продай фірма, нічого особливого.

3. ТМ КОРСА  коли вони були в ТЦ "Троянда" в той час як замовляв вікна страх як хотілося REHAU :) це зараз я розумію що це неадекватно переплачені гроші за бренд і маркетинг звичайного куска пластмаси з навороченими кільканадцятими камерами в середені. Тоді  вікна REHAU в Луцьку пропонували КОРСА і «Болена». Вибрав Корсу бо в них офіс крАсівий, великий :) і мені видалось що вони більш надійніші, а Болена сидять так скромненько в Новій Лінії думаєш прийдеш на другий день, а їх уже немає:) Хоча досі жалкую що вибір зробив в сторону Корси, ціна на порядок в них вища ніж в їхніх конкурентів, в деталях не подобається саме складання віконної конструкції.

2. Wintera головний офіс на вул. Конякіна були ще магазинчики їхні на Шевченка біля Нашого Краю і на пр. Волі, робив замовлення на пр. Волі але здається їх уже там немає. Не знаю можливо нормальне враження про них склалося тому що я від тих вікон які в них замовив багато не вимагаю бо вони встановлені в холодному приміщені, а можливо що це не посередники, тобто самі виробляють і самі ж продають. В цілому все нормально, єдиний мінус і незручність тоді було, що зазвичай всі беруть завдаток при замовлені і решту грошей віддаєш монтажникам після установки, ці ж ні - дугу половину суму грошей ти мусиш піти в банк заплатити при цьому ще і банківські послуги, а потім цей чек ще віднести і показати менеджеру в магазині.

1. ВІКНО ЦЕНТР на  Кондзелевича, вікна їхні які у мене вже більше як десять років стоять виглядають як нові, ніде нічого не просіло, ущільнювач цілий, механізм як часи працює, і самий найбільший для мене показник якості це в дрібниці  - захисні кришечки які знаходяться зовні і закривають дренажний отвір [хто в темі той і зрозуміє] вони досі білі і не пожовтіли на сонці.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

Доброго дня! Підніму тему, хтось найближчим часом замовляв встановлення вікон? Чи задоволені якістю і сервісом, поділіться інформацією, фірмами, відгуками, враженнями, контактами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...
1 час назад, turbo сказал:

Up

Хочу замінити вікна на балконі - де порадили б?

Олексій ввів в асортимент вікна

звертайтеся 

 

О98-344-9О-1І

О95-2ОО-І5-3З 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Мирного дня! Обираю вікна та вхідні двері в приватний будинок з мансардою, стіни з газоблоку 30см товщиною, бюджет обмежений, хочу ціну/якість та тепло в будинку. Пропонують в паливну та гараж вікна да двері:

REHAU ED60 | WinkHaus activPilot/рама віконна 64/60 / рама віконна 64/60 / стулка віконна 60/60 /
Штапик 24мм, скління 4-16-4i.

 

На будинок вікна та двері:

REHAU ED70 | WinkHaus activPilot |рама віконна 64/70 П1.5мм / рама віконна 64/70 П1.5мм / Імпост рами/ED78/70 П1.5мм / стулка віконна Z60/70 П1.5мм / Штапик 40мм, скління 4і-14Ar-4-14Ar-4і ||.

 

Чи достатньо такого варіанту, можливо є цікавіші варіанти в близькому бюджеті?

Щиро дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...