Перейти до змісту

Хто живе в будинку (багатоверхівка біля Нової Лінії)


MACCEN

Рекомендовані повідомлення

Хто живе в будинку (багатоверхівка біля Нової Лінії) яку переробили під квартири.

Чув що там кажуть поганана вода, чи може там ще є якісь нюанси. 

Знайомий хоче там житло придбати.

 

Хто що може сказати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жила багато років в тому будинку і дуже його люблю

Для мене там є один мінус - холодно взимку

Але хто поміняв вікна і коли робив ремонт утеплив трішки - такоі проблеми нема

Вода як вода

На мою думку,в Рованцях значно гірша

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, MACCEN сказал:

Хто живе в будинку (багатоверхівка біля Нової Лінії) яку переробили під квартири.

Чув що там кажуть поганана вода, чи може там ще є якісь нюанси. 

Знайомий хоче там житло придбати.

 

Хто що може сказати?

Колись AgentSmith13 там мав офіс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там проблеми з каналізацією - вона не була розрахована на житло.

Тому є специфічний запашок...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чув що там насоси воду відкачують, чи це брехня? і хтосб казав що там вода погана не придатна для пиття

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, MACCEN сказал:

чув що там насоси воду відкачують, чи це брехня? і хтосб казав що там вода погана не придатна для пиття

ми воду з крану не пили

бо був фільтр  - і я не знаю чи є хоч один будинок,де іі можна пити з крану

специфічного запаху не чула як жила і зараз в будинку буваю доволі часто ,мінімум раз в тиждень - і не чую

але що я скажу за воду  : вода була хороша,після себе нальоту не лишала

а в Рованцях це капєц якийсь , лишається нальот з ржавчиною

щодня треба його віддирати,я вже до речі думала створити тему і попитати про хороший засіб який би допомагав робити це легко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, paksivatova сказал:

а в Рованцях це капєц якийсь , лишається нальот з ржавчиною

У вас скважина чи водопровід?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 03.09.2018 в 15:29, MACCEN сказал:

Хто живе в будинку (багатоверхівка біля Нової Лінії) яку переробили під квартири.

Чув що там кажуть поганана вода, чи може там ще є якісь нюанси. 

Знайомий хоче там житло придбати.

 

Хто що може сказати?

Також цікавить даний будинок. Але питання більш розширене. Чи створене ОСББ? Які тарифи на опалення? (там як я розумію загальнобудинкова котельня). Чув що управління даною котелнею здійснює сам забудовник. Чи це правда? Як з електрикою? Газу в квартирах не має? Чи часто проблеми з ліфтами і як обслуговуються? Чи працюють датчики диму на поверхах чи то бутафорія з офісних часів? Чи якимсь чином впливає сусідство з річкою (вода в підвалі). Ну і головне як комфорт самого життя, звукоізоляція, сусіди і т.д. Буду вдячний за будь яку відповідь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, youman91 сказал:

Також цікавить даний будинок. Але питання більш розширене. Чи створене ОСББ? Які тарифи на опалення? (там як я розумію загальнобудинкова котельня). Чув що управління даною котелнею здійснює сам забудовник. Чи це правда? Як з електрикою? Газу в квартирах не має? Чи часто проблеми з ліфтами і як обслуговуються? Чи працюють датчики диму на поверхах чи то бутафорія з офісних часів? Чи якимсь чином впливає сусідство з річкою (вода в підвалі). Ну і головне як комфорт самого життя, звукоізоляція, сусіди і т.д. Буду вдячний за будь яку відповідь.

ОСББ створено

опалення,наприклад,за січень 2018 року було 940 грн за квартиру десь 34 кв м

Електрика завжди є ,плити електро - газу немає

Проблеми з ліфтами зазвичай виникають тоді,коли хтось утримує двері не кнопкою - а руками

І вони тоді стають

Щодо датчиків не знаю

Сусідство з річкою дуже впливає - ви завжди можете вийти на берег річки,погуляти з дитиною чи посмажити шашлики з друзями

В підвалі не була - чи є там вода не знаю

Я жила на різних поверхах,завжди були хороші сусіди

Повторюся,мені цей будинок подобається - розташування ,високі стелі ,парковка - все добре

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 минут назад, youman91 сказал:

Також цікавить даний будинок. Але питання більш розширене. Чи створене ОСББ? Які тарифи на опалення? (там як я розумію загальнобудинкова котельня). Чув що управління даною котелнею здійснює сам забудовник. Чи це правда? Як з електрикою? Газу в квартирах не має? Чи часто проблеми з ліфтами і як обслуговуються? Чи працюють датчики диму на поверхах чи то бутафорія з офісних часів? Чи якимсь чином впливає сусідство з річкою (вода в підвалі). Ну і головне як комфорт самого життя, звукоізоляція, сусіди і т.д. Буду вдячний за будь яку відповідь.

- лічильник на опалення стоїть + своя котельня ... тому скільки натопили, стільки і заплатили .. якщо місяць дуже холодний то буде більше... (минулої зими в мене за опалення було 1300 грн. максиму .. 37 квадратів) .. 

- електрика є, проблем не було (цього року декілька раз виключали світло, але це були загальні аварії)

- на рахунок ліфтів - по різному .. і як відписали вище, якщо користуватись правильно а не як олень - то все добре ...

- на рахунок сусідів - залежно від того де купите квартиру ... майже половина будинку власники, інші - здаються .. тому одні заселяються інші виселяються .. минулого року підняли кіпіш, захотіли всі квартири продати .. багато з'їхало .. але щось в них не так пішло .. чи ціна, чи попиту не було .. почала назад заселяти .. тому якщо знімати, то з однієї сторони ніби добре .. договір є .. а з іншої - мало лі шо "зайде в голову власнику" .. але думаю це по всіх так ...

- датчики - не знаю .. але скоріш бутафорія .. 

- на рахунок води в підвалі - вони та є ... але не в тому плані що затоплює, а скоріш тому, що підвали там не використовуються ... так що купивши квартиру, підвал в додаток ви не отримаєте ;) ... знаю що дехто там зробив собі місце і все норм, проблем немає .. але тут як домовитесь ...

- на рахунок звукоізоляції - якщо поставите нові вікна - все норм .. бо ті які є можуть бути не дуже .. хоча знову таки, в залежності яку квартиру будете брати ...

 

а і ще ... порада .. беріть "з видом на річку" .. по перше кращий вид, а по друге - вітер не задуває .. з іншої сторони просто жах що буває з вікнами.. особливо на вищих поверхах ...  ;)

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...