Перейти до змісту

Хто опалює пелетним котлом, ділимося враженнями!


Zalepok44

Рекомендовані повідомлення

Котел DrewMet 13kw, площа 136кв.м, за минулий сезон на пелети пішло 6.5 тис грн.

Юзав пелету 6мм сосна, якість така собі, вартість починав купувати по 2200, завершував 2700. Вчора дзвонив казали мішками 2900, біг бег 2700. Пелета з підгаєць. 

 

Дуже хочу фасовану по 15-20кг. Щоб було зручно совати. 

 

Вчора записався в чергу на Цунамі рожище, там продають дубову фасовану по 15 кг, сказали 120 євро тона. Записали на перший тиждень жовтня. Ось думаю чи варто за дуб платити 3850 грн?

 

Хто що юзає, ділимся враженнями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

https://kronas.ua/all/kotli/automat/25-combi.html

 

можете перегляти такий варіант якщо цікавить пелетний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене Stropuva S40 в макс комплектації, в середньому у місяць виходило 5к грн, палив дровами/антрацитом/пелетами/вугіллям і ще всім, чим можна, задрався витрачати по 2-3 години на розпал та загрузку, поставив газ та горя не зняв, в середньому та ж ціна, тільки не хворів неділю через неділю і не трачу свій час.

хто цінує своє здоровя та час, не рекомендую навіть дивитися у сторону твердопаливного котла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

керамоблок 38см + тепловер біля 7см ззовні, площа 250м2

 

1 загрузка 120л/кг пелетів (сосна/дуб/сємкі) виходило до 2х днів горіння (ну це зимою при -15 і у будинку середня температура була 21-23 град.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@m-a-x

 

криша черепиця (не керамо, а якийсь аналог, 1шт важить 4кг) утеплював скловатою 20см  (10 + 10 у шахматному порядку, ще та діч, навіть протигаз не допомагав, нівякому разі не повторюйте помилку) весною  ще добавив + 5см у рулоні, так як де-не-де задувало/свистіло.

це не та рубрика, щоб тролити, ділюся своїм висновком.

кожному своє, мені краще платити трішки більше, ніж мороки по шию (пошук+доставка+розпалка), а ще буває ж таке,  що посеред дня котел може затухнути, береш відгул на 3 години, швиденько додому, робиш "свої чоловічі справи" і назад відпрацьовувати час.... я провів газ, газ рулить!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Zalepok44

рекомендую ще спробувати брикети із сосни, купував в Ківерцях, 1т в межах 3к грн було 2р тому, мені сподобалися, фасовка по 40кг в мішку

 

такий вигляд

Спойлер

image.png.b7559d2fa341609dd929b1c4310335f8.png

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 03.10.2018 at 21:15, lanima сказано:

вибираємо собі котла зараз на скільки часу вам вистачає одної загрузки?

 

 

 

 

Бункер в мене десь на 100 кг, вистачає на 3-7 днів, залежить як палити. Мені в середньому вистачало 3-4 год на добу пропалики в мінусову температуру. В Режимі: стало 18 в хаті включив на 3-4 год, нагнало джо 22 год, впало до 18град, знову включив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Віталька сказано:

@Zalepok44

рекомендую ще спробувати брикети із сосни, купував в Ківерцях, 1т в межах 3к грн було 2р тому, мені сподобалися, фасовка по 40кг в мішку

 

такий вигляд

  Показати прихований контент

image.png.b7559d2fa341609dd929b1c4310335f8.png

 

 

я цю фігню незасуну собі в автоматичну подачу))))

 

 

А ціна дубової пелети в цьому році 120 євро тонна. Ну буду купувати, спробую. В тому році палив сосновою...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ми подумали і рішили нe тратити гроші . грубка є добротна, швeдського типу, в ній бак з водою і паровe по кімнатах. eлeктрокотла в підтримку на ніч поставимо. бо вночі лінь вставати, щоб дрова докинути.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 минуты назад, lanima сказал:

ми подумали і рішили нe тратити гроші . грубка є добротна, швeдського типу, в ній бак з водою і паровe по кімнатах. eлeктрокотла в підтримку на ніч поставимо. бо вночі лінь вставати, щоб дрова докинути.

 

І ще 2-х зонний лічильник на електроенергію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Короче купив я соснових пелет 6мм в Рожищах в фірми "Цунамі". За ціною 90 євро тонна. Задоволений дуже сильно.

Хотів купувати дубові, але вони там оказалися 8мм, а мій шнек їх нехаває...

 

Станом на 06,01,19 залишилось десь 150-180 кг. Купував 1 тонну десь в перших числах листопада (залишку пелет на той момент не мав). Хата каркасна 136 м.кв.

Ось такі пироги малята))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі попелу вийняв з 800 кг спалених, максимум відра 2 по 20 літрів і то дуже дрібного розсипчастого. В минулому році палив сосною 6мм з піддубць то виймав по відру зі 100кг спалених пелет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...