Перейти до змісту

m-a-x

Учасники
 • Кількість зміста

  114
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

28 Байдужий

Про m-a-x

 • Ранг
  Прописанный

Останні відвідувачі профілю

1 568 перелядів профілю
 1. В Омську взагалі "цікаві" люди живуть... Якось з одним спілкувався, так в нього "рашн бізнес" навіть по міркам рашки.
 2. Ну пишуть що якщо якась горілка з хімічними "пом'якшувачами" то в нього є срок придатності Самий кращий пом'якшувач це просто хороша горілка
 3. Там проблема не з температурою, а вологістю. Але для волинянина норм. А так, на західному узбережжі комфортніше, але там холодний океан.
 4. А що їй зробиться ? Якщо це ізначально хороша горілка, звичайно...
 5. В 2011 році був в Польщі в двох містах - Лодзі і Любліні. В Лодзі: наскільки я поняв великого центрального вокзалу як такого нема. По всьому місту невеликі автостанції (типу нашої АС-2), само собою все це набагато цивільніше виглядає. Повністтю автоматичні будки-туалети. В Любліні - центральний автовокзал по типу нашого. Купа людей, асфальт побитий і покошені лавки. Якісь рекламні плакати з 90-х років. Мужики з землі торгують цигарками (походу поляки, хз). Реально це виглядало набагато ближче до 90-х ніж наш автовокзал. Ну може до нашого вже око замилилось. Але контраст між Лодзем і Любліном тоді вразив (хз як зараз). Сам вокзал на ніч закривався. Тобто толку від нього... Напевно краще рухатись до системи розприділення по невеликим автостанціям. А то як у Львові. Автобуси Львів-Луцьк все рівно вимушені їхати на Стрийську (по об'їздній чи через все місто), на протилежний кінець міста. Абсолютно лишній кусок дороги додається, ледь не 1/4 від всієї дороги. Хороше місце пустує на Глушець (де і була колись автостанція). Частину маршрутів можна перекинути туди, скажімо дубно-рівненський напрямок. Львівська - південні районі. І так туди заїзжають, в чому глубокий смисл по два рази заїзжати, спочатку центральна автостанція потім на "свою" АС - не знаю. На центральному залишити маршрути на північні райони області.
 6. Ну, виглядає він все рівно доволі крупно, і завжди буде виглядати так за рахунок товстих костей. АЛЕ. Мені цікаво які в нього силові.
 7. Чоловік видалився зі всіх соц мереж (ютуб, вк, інстаграм), хто знає що сталось ? п.с Сорі, інстаграм не додився.
 8. m-a-x

  Позитив України

  Лидерами по количеству установленных частных солнечных электростанций являются Киевская, Днепропетровская и Тернопольская области.
 9. Ну я вам відповів. Порівнювати арабів з росіянами... Це навіть не х з пальцем.
 10. Я таку "критику" чую напевно з кінця 90-х (як почав запам'ятовувати) в практичній площині вона ні до чого не веде - суто балабольство. А якщо це іноземець виказує, то треба розібратись, чи є тут якась культура поведінки в гостях.
 11. Ви йому скажіть, що в кожного народу національно - визвольна боротьба протікає по своєму , і не можна такі прямі аналогії робити А якщо почне бикувати - спитайте , скільки років єврейський народ йшов до такої держави ?
×