Перейти до змісту

в Албанію на машині.


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

Може хто мав досвід подорожі в Албанію машиною? Поділіться досвідом-маршрут,ціни,умови і т.д.Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Їхали на машині і зараз перебуваємо тут (в Саранді).

Їхали оцим маршрутом - http://forum.aboutbalkan.com/threads/3227/

 

Фінзвіт від одного з мандрівників (актуальний на 2018 рік) - http://forum.aboutbalkan.com/threads/3231/

 

Взагалі там на форумі дуууже багато корисної інформації. Я дочитався до того, що ніхто з моїх пасажирів не повірив, що в Албанії ми перший раз )))

 

По цінах - ціни практично як в нас, дешеві морепродукти(а головне вони свіжесенькі), а овочі і фрукти без жодної хімії - це заборонено законом. Вигляд в них може бути не дуже мальовано-навоскований, зате смак - просто бомба

 

По житлу - варіантів дуже багато, як і цін. Але бронювати краще заздалегідь. МИ бронювали ще в січні. Платимо за апарт на 120 квадратів в 1 лінії з видом на море, 2 спальнями, вітальнею і кухнею студією 66 евро.

 

П.С. Якщо ще щось цікавить - пишіть, з радістю відповім

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если я правильно понял из отчёта то 380 евро туда, 380 назад + 660 евро за жильё 10дней и того 1420 евро И ЭТО БЕЗ ЕДЫ.  Добавить туда питание минимум 250 евро. И того +/- 1700 евро. Как то кучеряво для Албании. За такие деньги можно в Тайланд в двоём. Или в Болгарию 3 раза по 10 дней. Ну конечно каждому своё, но исходя из данных отчёта за эти деньги можно посетить много стран и не по одному разу. 

 

Кстати если ехать через Румынию в Албанию (это моё предположение, я не ездил) выйдет бюджетнее. Дороги в Румынии хорошие, солярка дешевле, платных дорог меньше, скорость превышают ВСЕ если есть задор можно вцепиться за кем то и валить 120 по сёлам, туалеты на заправках бесплатные, на многих есть вайфай. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, DarkMonk сказал:

Если я правильно понял из отчёта то 380 евро туда, 380 назад + 660 евро за жильё 10дней и того 1420 евро И ЭТО БЕЗ ЕДЫ.  Добавить туда питание минимум 250 евро. И того +/- 1700 евро. Как то кучеряво для Албании. За такие деньги можно в Тайланд в двоём. Или в Болгарию 3 раза по 10 дней. Ну конечно каждому своё, но исходя из данных отчёта за эти деньги можно посетить много стран и не по одному разу.  

 

Кстати если ехать через Румынию в Албанию (это моё предположение, я не ездил) выйдет бюджетнее. Дороги в Румынии хорошие, солярка дешевле, платных дорог меньше, скорость превышают ВСЕ если есть задор можно вцепиться за кем то и валить 120 по сёлам, туалеты на заправках бесплатные, на многих есть вайфай. 

 

Все залежить від кількості людей і мети поїздки. Дехто любить подорожувати на авто і ціль поїздки не зекономити а побачити інші місця по дорозі. Ну і їхати вдвох на авто - то трошки не комільфо. А з Вашим підходом до розрахунку, то можна "кучерявою" зробити будь-яку поїздку. Для двох на сьогодні на ту ж Албанію є цікава пропозиція і літаком( 400 евро на 2 з вильотом з Києва на 8 днів/7 ночей)

 

По поїздці через Румунію - категорично не рекомендую порушувати швидкісний режим. Зараз "пасток" там просто вагон і один "вльот" повністю забере всю вигідність від маршруту. Автобаном(Угорщина - Сербія - Македонія - Греція) їхати легше і швидше.

 

Тепер по нашому конкретному випадку :

Дві сімї - 2 дорослих і дитина 3,5 роки + 2 дорослих і дитина 10 років.

Витрати на дорогу 320 евро в одну сторону ( менше трошки, бо бака вистачає до Македонії, де дизель по 1,06 евро, а не по 1,4 як по всій Європі практично)

Житло 14 днів  = 924 евро.

Харчування - готуємо самі, ні в чому (абсолютно ні в чому собі не відмовляємо - перше друге і компот + фрукти). На продукти в день на всіх виходить 28 евро (якраз рахували сьогодні) = 392 за вечь період.

В цілому ми маємо суму в районі 2000 евро за 14 днів відпочинку на 4 дорослих і 2 дітей.

 

Я був в Болгарії, Хорватії, Чорногорії, Греції і Туреччині. З Болгарією це не порівняти, в порівнянні з Хорватією - сервіс гірший, але ціни в рази дешевші.

Ця країна варта мінімум того, щоб спробувати.

 

На наступний рік(хоч ще не приїхали з цього відпочинку) плануємо знову. Правда, якщо їхати втрьох (2+1 дитина), то краще летіти на Корфу, а там спідботом(такий човник-ракета(як каже мій малий) до Саранди за 30 хв). RyanAir квитки з Ржешова до Корфу пропонує за ціною від 130 злотих.

 

Житло можна брати не першу лінію, і з однією спальнею (все залежить від кількості людей і "забаганок"). Реально знайти і за 20 і навіть за 15 евро прямо на місці, причому з досить хорошими умовами і недалеко від багатьох пляжів. Ми не ризикнули, бо малий 3,5 роки вимагає трошки меншою "авантюрності"

 

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...