Перейти до змісту

Куплю трансформатор від мікрохвильовкі


moooooon

Рекомендовані повідомлення

Куплю трансформатор від любоі мікрохвильовки голвне щоб первичка була ціла!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, moooooon сказал:

Куплю трансформатор від любоі мікрохвильовки голвне щоб первичка була ціла!

Ціна? Є від самсунга, планую сварочний апарат зробити. Розкорочити часу вистачило а далі бракує ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вибачте за оффтоп) робив контактну зварку від такого трансформатора 800w, трохи не оправдав очікуваня. за кілька секунд нагріє цвях до яскраво оранжевого. нержавійку 1мм теж гріє, не варить. оциковку 0,5 мм варить хіба що до такої ж оцинковки. тримається потім не дуже міцно. почав робити електроніку щоб час зварювання в мілісекундах виставляти, але потім забив і варю "на око" в секундах.

зараз я б робив відразу з 2-х або навіть 3-х трансформаторах паралельною, бо потім переробляти лінь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Серега89 сказано:

Ціна? Є від самсунга, планую сварочний апарат зробити. Розкорочити часу вистачило а далі бракує ...

Та мені для контактноі сварки якраз треба) лимит 150грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, KAY сказано:

вибачте за оффтоп) робив контактну зварку від такого трансформатора 800w, трохи не оправдав очікуваня. за кілька секунд нагріє цвях до яскраво оранжевого. нержавійку 1мм теж гріє, не варить. оциковку 0,5 мм варить хіба що до такої ж оцинковки. тримається потім не дуже міцно. почав робити електроніку щоб час зварювання в мілісекундах виставляти, але потім забив і варю "на око" в секундах.

зараз я б робив відразу з 2-х або навіть 3-х трансформаторах паралельною, бо потім переробляти лінь.

Мені для зварки акумів, думаю потяне

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...