Перейти до змісту
zigorko

дитячий електромобіль.Прошу поради.

Recommended Posts

Вітання.

Можливо не в той розділ створив,звиняйте.

Суть питання.Хочу племінниці презентувати дитячий електромобіль (типу такі,як в парку,за гроші розвага.Батьки за ними постійно бігають).Дивився на ОЛХ.Є і за 3000 і за 1500 грн.Орієнтовно 

Поділіться досвідом.Хто юзав,хто що знає.На що звернути увагу.Чи варто переплачувати.

Наперід вдячний.

Поширити це повідомлення

1 година тому, zigorko сказано:

Вітання.

Суть питання.Хочу племінниці презентувати дитячий електромобіль (типу такі,як в парку,за гроші розвага.Батьки за ними постійно бігають).Дивився на ОЛХ.Є і за 3000 і за 1500 грн.Орієнтовно 

Поділіться досвідом.Хто юзав,хто що знає.На що звернути увагу.Чи варто переплачувати.

Наперід вдячний.

Який вік? 

І не забудь що це дівчинка, має все блистіти і "рожеве".

Я малому взяв квадроцикла за 400грн, поставив редуктор з мотором шуруповерта, акумулятор літій-іонний з bms(контролер) як в шуруповертах, при навантаженнях сама подає менший ток а на піках відрубає акумулятор. Як результат їде під дуже круті гірки, велика дальність поїздок, швидкість 8-10км. невстигаю навіть прискоренним кроком іти.

Поширити це повідомлення

13 часов назад, zigorko сказал:

Вітання.

Наперід вдячний.

в нас є така машина 

бачу іі ціна 749 злот - bmw x6

перше ,на що зверніть увагу щоб була 2х місна

в нашій машині одне сидіння,ну 2 діток поміщаються

але було б значно зручніше якби воно було трохи більшим , бо дуже рідко катається одна дитина 

нам машину подарували ,тому щодо характеристик нічого не скажу-не цікавилася 

знаю,що іі купували в Польщі,коштувала біля 5 тисяч 

Редаговано kroha

Поширити це повідомлення

Особисто моя думка краще рухливі іграшки, є джипи та мотоцикли які працюють по принципу відпихатись ногами, а далі коли підросте то велосипед.

Хотів придбати теж, але думаю потім звикне тільки їздити й не захочеться щось таке рухливе, як більшість водіїв в магазин яикй в ста метрах на авто їздять бо лінь :)

Поширити це повідомлення

55 минут назад, MACCEN сказал:

Особисто моя думка краще рухливі іграшки, є джипи та мотоцикли які працюють по принципу відпихатись ногами, а далі коли підросте то велосипед.

Хотів придбати теж, але думаю потім звикне тільки їздити й не захочеться щось таке рухливе, як більшість водіїв в магазин яикй в ста метрах на авто їздять бо лінь :)

краще

у нас стоіть 2 велосипеди куплених за рік до автомобіля 

тобто вони стоять незалежно чи була машина,чи ні

зараз дитина любить ту машину і самокат

Поширити це повідомлення